Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 106 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 301068
PDF Spausdinti Email

 

Rajono vaikų ir mokinių muzikos festivalis ,,TAU, MUZIKA“


Balandžio mėnesio pradžioje Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje įvyko tradicinis rajono ugdymo įstaigų vaikų ir mokinių muzikos festivalis ,,Tau, Muzika“, skirtas Vytautui Čepliauskui, buvusiam Raseinių gimnazijos mokiniui, choro dirigentui, pedagogui, socialinių mokslų daktarui atminti ir šiais metais Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos 100-mečiui paminėti. Renginio tikslas - puoselėti ir populiarinti rajono ugdymo įstaigų vaikų ir mokinių muzikavimą (dainavimą, grojimą), auginti muzikos atlikimo meninį lygį, skatinti įvairių žanrų ir įvairios sudėties kolektyvų kūrybinį bendradarbiavimą ir tarpusavio bendrystę.

Festivalyje dalyvavo ir Šiluvos gimnazijos pradinių klasių mokiniai, jų mokytojos. 3 klasės mokinių dainos - šokio ansamblis atliko lietuvių liaudies dainą - ratelį ,,Sode mergelė vaikščiojo“ (vadovės mokytojos Nijolė Petrauskienė, Jolita Oržekauskaitė). Jungtinės 1-2 klasės mokiniai, dalyvaujantys rajono savivaldybės Neformalaus vaikų švietimo įgyvendinimo projekte ,,Neformaliojo vaikų švietimo paslaugos“ studijoje ,,Žaidžiame muziką“ dainavo dainą ,,Tau, mūs Tėviškėle“ (vadovės mokytojos Jolita Oržekauskaitė, Jurga Urbonavičienė).

Tarp renginio dalyvių - solistai ir įvairios sudėties muzikos atlikėjai iš Raseinių lopšelio - darželio ,,Liepaitė“, iš Raseinių rajono Betygalos Maironio gimnazijos, iš Raseinių rajono Viduklės darželio, iš Raseinių Šaltinio progimnazijos, iš Raseinių rajono Martyno Mažvydo gimnazijos, iš Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, iš dainavimo-muzikavimo studijos ,,MINI“.

Festivalio dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, mokytojams buvo išduotos Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos pažymos.

Dėkojame gimnazijos administracijai už galimybę dalyvauti renginyje.

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.