Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 40 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 291301
PDF Spausdinti Email

 

 

 Erasmus+ projekto antrasis partnerių susitikimas Lietuvoje

      Šiluvos gimnazijos bendruomenė dalyvauja Erasmus+ projekte “Be Buddy NOT Bully“. Projekto pradžia 2018m. gruodis, pabaiga 2020m. balandis.                                                   

       „Erasmus+“ – tai ES švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto rėmimo Europoje programa. Projektas yra finansuojamas iš „Erasmus+“ programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas 

      Jaunimo mainai – tai jaunų žmonių grupių iš bent dviejų skirtingų šalių susitikimai bendrai veiklai, kurių metu nagrinėjama pasirinkta aktuali tema. Mokyklų mainų partnerysčių projektais siekiama remti gerosios praktikos mainus tarp mokyklų, suteikti galimybę plėtoti mokymo metodus ir jais dalintis.

      Mūsų gimnazija bendradarbiauja su Turkija, Ispanija, Bulgarija ir Rumunija. Pirmasis projekto partnerių susitikimas vyko Bulgarijoje, gruodžio 3-7 dienomis. Į Bulgariją vyko keturių mokinių komanda ir dvi anglų kalbos mokytojos.

      Antrasis projekto partnerių susitikimas vyko Lietuvoje, Šiluvos gimnazijoje. Kovo 3-9 dienomis į mūsų gimnaziją atvyko keturių šalių komandos. Mokiniai gyveno gimnazijos mokinių šeimose.

      Visą savaitę buvo aptarinėjama šių dienų aktuali tema- patyčios. Vyko paskaitos, praktinės veiklos komandose, diskusijos. Žinoma, mokiniai ir pramogavo, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, lankėsi gražiausiose Lietuvos ir mūsų krašto vietovėse, kur susipažino su kultūra bei tradicijomis ragavo lietuviškus patiekalus.

      Pirmąją dieną gimnazijoje vyko iškilmingas svečių sutikimas. Projekto dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius ir Šiluvos miestelio seniūnas. Svečiai vyko į susitikimą su Raseinių rajono meru, lankėsi Raseinių rajono gražiausiose vietose, aplankė Tytuvėnų miško muziejų ir atliko edukacinę programą „Tamsos klajūnai“ Tytuvėnų regioniniame parke. Savaitės eigoje svečiai linksminosi Užgavienių šventėje, jai ruošėsi gamindami kaukes. Dalyviai vyko į Lietuvos sostinę Vilnių. Susipažino su mūsų šalies istorija Valstybės pažinimo centre.Apžiūrinėjo Vilniaus senamiestį. Pramogavo „Robotų mieste“. Taip pat aplankė Trakus ir Trakų pilį. Kitą dieną vyko į nuostabų miestą Kauną. Aplankė Tado Ivanausko zoologijos muziejų, Vytauto Didžiojo karo muziejų, Kauno pilį bei Rotušės aikštę.

      Laisvo laiko metu dalyviai susiburdavo kartu linksmai praleisti laiką. Žaisdavo sportinius žaidimus, linksmindavosi. Labai džiugu, kad visi dalyviai bendravo kaip geri draugai, buvo vieni kitiems tolerantiški, draugiški.

       Paskutinį projekto partnerių susitikimo vakarą vyko atsisveikimo vakaras. Visiems buvo įteikti dalyvavimo tarptautiniame projekte sertifikatai. Dalyviai linksmai praleido laiką drauge, žaidė liaudies žaidimus ir ratelius. Buvo nuoširdūs, jausmingi atsisveikimai.

      Trečiasis projekto partnerių susitikimas gegužės mėnesį vyks Ispanijoje.

 

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.