Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 80 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 284415
PDF Spausdinti Email

 Mokinių tarybos renginys „Esi, kas esi...“

 

 Sausio 12-13 dienomis Šiluvos gimnazijoje vyko renginys ,,Esi, kas esi...“ , kurį organizavo Mokinių taryba. Į svečius atvyko mūsų bendraminčiai iš Betygalos Maironio gimnazijos, Girkalnio pagrindinės mokyklos ir Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos-daugiafunkcio centro. Jie kartu su mūsų gimnazijos mokiniais (iš viso buvo 48) dalyvavo įvairiose veiklose bei bandė atsakyti į organizatorių užduotus klausimus – kas aš esu, ką aš galiu, kuo galiu nustebinti save ir kitus?

     Veikla buvo vykdoma 3 etapais. Pradžioje dalyviai buvo suskirstyti į 6 grupes, paskirti grupių vadovai. Grupėse mokiniai žaidė susipažinimo žaidimus, ruošė grupės pristatymą, kūrė plakatus.

     Po grupių prisistatymų visi įsisuko į 6 stotelių veiklų ratą ,,Einant į save“, kur mokiniams teko atlikti įvairiausias užduotis ir atrasti save įvairiose srityse. Rate buvo tokie taškai: ,,Ne tik klausyk, bet ir išgirsk“, ,,Mąstymo vingrybės“, ,,Kažkas...“, ,,... grožis, sveikata“, ,,Kas maiše?“, ,,Ar gali?“. Po 4 valandų įvairios veiklos grupės pristatė dainų, šokių ir vaidinimų pasirodymus savo draugams. Šie visų pasirodymai buvo įdomūs ir linksmi. Grupės vaidino įvairių Lietuvos istorinių įvykių akimirkas ir interpretavo jas, dainavo lietuviškas dainas bei pristatė pagal skirtingų žanrų muziką mini šokius. Laikas neprailgo. Žavėjomės vieni kitų humoru ir sugebėjimu rimtas istorines temas pristatyti linksmai ir žaismingai. Matėme Lietuvos krikšto akimirkas, Mindaugo karūnavimą, Napoleono žygį per Lietuvą, Baltijos kelią, Žalgirio mūšį bei tai, kaip pirmą kartą buvo paminėtas Lietuvos vardas. Veiklų rato pasirodymus užbaigė bendras visų dalyvių šokis.

     Trečioji veikla ,,Pažink gimnaziją“ buvo skirta svečių supažindinimui juos su gimnazijos erdvėmis bei saviems mokiniams priminti pamirštas vietas – tai orientacinės varžybos. Grupių vadovai pasiskirstė po visą gimnaziją, iš anksto paruošė užuominas bei užduotis grupėms. Ir prasidėjo aktyvios grupių orientacinės lenktynės. Surasti vietas buvo ne taip ir lengva, nes užuominos buvo gana suktos, o ir suradus tą vietą teko gerai palaužyti galvas. Teko spręsti detektyvines užduotis, per nurodytą laiką padainuoti kuo daugiau dainų apie Lietuvą, atsakyti į 10 klausimų apie Europos kalbas ir atlikti daug kitokių užduočių. Grupės visas vietas rado ir užduotis sėkmingai atliko. Grįžę į aktų salę dalyviai jautėsi pavargę, bet linksmi, vyravo gera nuotaika, o dar laukė ilga šokių ir sporto naktis.

     Išaušus šeštadienio rytui, visi, papusryčiavę ir sutvarkę savo teritorijas, susirinko į salę. Mokyklų mokiniai atsisveikinimui paruošė ir padovanojo savo draugams prisiminimų plakatus. Aptarė veiklas ir įspūdžius, palinkėjo vieni kitiems sėkmės ir atsisveikino iki kitų kartų.

      Dėkojame savo draugams iš Betygalos Maironio gimnazijos, Girkalnio pagrindinės mokyklos ir Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos-daugiafunkcio centro. Tikimės, kad ateityje ne kartą dar susitiksime. Visų dalyvių - mokinių vardu dėkoju mokytojoms, sugalvojusioms užduotis. Tai Laimai Maraulienei, Daivai Stoškienei, Renatai Šauklienei bei Justei Sebeckytei. Bendradarbiauti ir kartu dirbti mums buvo lengva ir įdomu. Dėkoju aktyviems Mokinių tarybos nariams - grupelių vadovams už išradingumą bei atsakomybę: Samantai, Gintarei, Monikai, Erikai, Karolinai ir Matui.

 

Austėja Mažeikaitė, Šiluvos gimnazijos prezidentė

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.