Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 16 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 300987
PDF Spausdinti Email

Sporto varžybos, skirtos Nepriklausomybės atkūrimo dienai

 

     Kovo pradžioje gimnazijoje vyko smiginio ir stalo teniso varžybos, skirtos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybas rengė kūno kultūros mokytoja L. Maraulienė.

      Pirmiausia įvyko smiginio varžybos, kuriose dalyvavo 5-8 kl. mokiniai bei I-IV kl. gimnazistai. Jaunesniųjų grupėje varžėsi 16 berniukų ir 8 mergaitės. Berniukų grupėje I-ąją vietą užėmė 8 kl. mokinys M. Kalvaitis, II -ąją - aštuntokas A. Masiulis, o nedaug nuo jų atsiliko III-ojoje vietoje likęs penktokas V. Bakšys. Mergaitės pasirodė taip pat šauniai, bet geriausiai sekėsi penktokei S. Lukošiūtei. Ji užėmė I-ąją vietą. II-oje vietoje liko penktokė M. Sebeckytė, o III-oje aštuntokė K. Dubinskaitė.

      Vyresniųjų grupėje vyko itin arši kova. Mergaičių grupėje nugalėjo ir I-ąją vietą užėmė II kl. gimnazistė I. Miknevičiūtė, II-ąją vietą - taip pat II kl. gimnazistė Ž. Einikytė, o III-ąją - IV kl. mokinė V. Rekstytė. Iš vaikinų geriausiai pasirodė D. Laurinaitis(IV kl.), antras liko S. Pocius(II kl.), o trečias- A. Petrauskas( III kl.).

      Ypatingo dėmesio sulaukė ir stalo teniso varžybos, kurios vyko kelias savaites pertraukų metu ir po pamokų. Iš viso dalyvavo 13 vaikinų. Po sunkių, bet smagių dvikovų paaiškėjo, kad daugiausia taškų surinko ir nugalėjo I kl. gimnazistas M. Molotokas. Vos keliais taškais nuo nugalėtojo atsiliko I kl. gimnazistas M. Baltrušaitis, užėmęs II-ąją vietą, ir 8 kl.mokinys M. Lapinskas, likęs III-ojoje.

      Visi dalyviai džiaugėsi, kad aktyviai ir linksmai praleido laiką. Nugalėtojai apdovanoti diplomais. Tikimės, kad ši tradicija gyvuos ir kitais metais. Laukiame kitų sportinių varžybų dar ir šiais mokslo metais.

 

IV kl. mokinė V. Rekstytė

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.