Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 103 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 284273
PDF Spausdinti Email

Šiluvos gimnazijos prezidentė - Austėja Mažeikaitė

 

      Šiais mokslo metais mūsų gimnazijoje vyko gimnazijos prezidento rinkimai. Mokyklos bendruomenė patikėjo šias pareigas I klasės gimnazistei Austėjai Mažeikaitei.

      Norėdami pristatyti mūsų naująją prezidentę, uždavėme jai keletą klausimų.

     -Sveika, Austėja. Šiluvos gimnazijos mokiniai tave išrinko mokyklos prezidente. Ar tikėjaisi, kad laimėsi? - klausia Karolina.

     -Nusprendusi kandidatuoti į prezidentes, iškart negalvojau apie pergalę. Sužinojusi , kad mano varžovės, konkurentės bus labai stiprios, turinčios didelį palaikymą ir tikrai galinčios laimėti, savo pergale abejojau. Taigi, dėl savo pergalės nebuvau tikra iki pat spalio dvidešimt šeštosios, kai buvo paskelbti rezultatai, o ir tada buvo sunku patikėti, kad galėjau laimėti tokiu dideliu skirtumu. Be abejo, visą tą laikotarpį vyravo įtampa, stresas.

     -Koks pirmas tavo darbas mokykloje bus įvykdytas?

    -Iš tikrųjų praėjo jau beveik mėnuo, kai esu prezidentė. Dar sunku susigaudyti kas ir kaip, bet kol kas tiesiog bandau suvokti, kaip elgtis ir kaip čia viskas vyksta. Pirmiausia mano sąraše buvo Kalėdinis renginys mokykloje, tačiau tai ir be manęs paskubino rengti pavaduotoja-auklėtoja. Na, o savo programoje paminėjau kelis svarbius dalykus: tokius kaip dviejų poilsio erdvių įrengimas. Viena – aktyvioji. Antra tokia, kurioje būtų galima tiesiog ramiai pasėdėti. Taip pat mokinių tarybos veikla, bendradarbiavimas su kitomis mokymo įstaigomis, įdomiais žmonėmis. Kadangi dar nespėjau įsijausti į savo pareigas, nieko nesiskubinu daryti, tačiau jau naujaisiais 2017 metais bandysiu su mokinių taryba ir klasių vadovais bei kitu mokyklos aktyvu tartis, kaip būtų galima sukurti poilsio zonas, kad mums visiems būtų jauku ir gera mokytis.

      -O kaip manai, ar pavyks įgyvendinti visus savo planus?

     -Dėl planų įgyvendinimo tai nesu labai daug prisiplanavusi ar prisižadėjusi, tad tikiuosi, kad pavyks viską įgyvendinti. Be to, tam turiu 3 metus.

     -O dabar pakalbėkim apie mokslus. Ar nenukenčia mokslai ir pažymiai dėl papildomų pareigų, papildomo darbo? Ar viską spėji?

     -Kaip ir sakiau, dar tik bandau įsijausti į visa tai. Žinoma, dabar esu šiek tiek pasimetusi, nesusikaupiu, bet mokslai dėl to nenukenčia. Namų darbams randu laiko, nes namuose prezidento darbų, kurių kol kas nedaug, nedirbu. Tad spėju pasidaryti viską.      

    -Smagu girdėti. Mokytojai tikriausiai tikisi, kad ir toliau išliksi pavyzdinga mokinė. Na ir mano paskutinis klausimas. Kokia buvo tavo tėvų reakcija, kai sužinojo, kad tapai Šiluvos gimnazijos prezidente?

       -Aišku, praėjus kelioms savaitėms, viskas pradeda pasimiršti, tačiau, kokia buvo tėvų reakcija, pamenu. Visą rinkimų laikotarpį ir iki jo tėvai labai mane palaikė. Galbūt jie kartais manė, kad aš per daug atsakinga tokiam darbui ir kad man bus per sunku, tačiau vis tiek vedė mane pirmyn, padėjo paruošti programą ir eiti iki galo. Už tai aš Jiems be galo dėkinga. Na, o sužinoję, kad laimėjau, kad mane išrinko, jie, be abejo, džiaugėsi. Mamos veide, žinoma, atsispindėjo rūpestis, ar man nebus per sunku, tačiau ji žinojo, kad aš stipri ir vis vien buvo laiminga. Ji džiaugėsi, kad pradėsiu naują etapą, įgysiu naujos patirties ir įprasiu įveikti visus sunkumus. Ir kadangi čia tavo paskutinis klausimas, tai pabaigai noriu pasakyti dar keletą žodžių. Noriu padėkoti visiems mane palaikiusiems, balsavusiems už mane. Tikiuosi jų nenuvilti ir būti gera prezidente.

      -Ačiū tau, Austėja, už visus nuoširdžius atsakymus. Šiluvos gimnazijos žurnalistų komanda linki tau geros ir smagios kadencijos.

 

Karolina Karvelytė

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.