Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 119 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 284447
Klaida
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder matematika is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

PDF Spausdinti Email

[sigplus] Critical error: Image gallery folder matematika is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Protų mūšis „Matematika aplink mus“

 

     Šiluvos gimnazijoje Lapkričio 17 dieną Šiluvos gimnazijoje vyko protų mūšis „Matematika aplink mus“.

   Protų mūšis – intelektualus žaidimas, kuriame tarpusavyje varžosi komandos, kuri tiksliau atsakys į vedėjo užduodamus klausimus. Šis protmūšis buvo teminis matematikos populiarinimo renginys.

     Į svečius pas mus atvyko septynios 7-8 kl. mokinių komandos ir jų matematikos mokytojos iš Raseinių rajono: Viktoro Petkaus pagrindinė mokyklos, Paupio mokyklos-daugiafunkcio centro, Gylių mokyklos – daugiafunkcio centro, Girkalnio pagrindinės mokyklos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Šaltinio progimnazijos. Mūsų gimnazijos komandą atstovavo R.Danusaitė , G. Masiulytė, A. Rimkutė A. Masiulis, E. Kuzminskaitė.

    Protų mūšį vedė IV klasės gimnazistai: A. Garbačiauskas, E. Molotokas, A. Burvinskaitė, M. Andrulytė, E. Šileikaitė , R. Ambrozaitė.

     Mokytojos L. Zaleckienės paruoštos užduotys reikalavo matematinių žinių, loginio mąstymo bei greitos orientacijos. Atvykę mokytojai ne tik stebėjo, kaip jų mokiniai galynėjosi protų mūšyje, bet ir patys atliko užduotis, analizavo jų sprendimo būdus. Po užduočių atlikimo I klasės gimnazistė K. Karvelytė, kurios muzikos mokytoja D. Stoškienė, atliko keletą nuotaikingų dainų, kurios suteikė mokiniams galimybę pajudėti ir atsipalaiduoti po protinės veiklos. Susumavus visus rezultatus, paaiškėjo, kad užtikrintai laimėjo Šaltinio progimnazijos komanda, II-ąją vietą - Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos atstovai, o III-iąją-Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokiniai.

     Prizininkus pasveikino ir juos apdovanojo Šiluvos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Paulauskienė. Prizais bei diplomais pasirūpino Raseinių švietimo centro metodininkė Saulė Sitavičienė. Neliko nuskriausti ir kiti dalyviai, jiems buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės. Taip pat padėkojome ir mokytojoms, paruošusioms komandas. Po renginio mokiniai ir mokytojos pasidalino įspūdžiais. Džiugu, kad protų mūšis „Matematika aplink mus“ jau tampa tradiciniu renginiu, organizuojamu mūsų gimnazijoje, ir į jį susirenka patys gudriausi rajono septintokai bei aštuntokai.

Renginio iniciatorė - matematikos mokytoja metodininkė Lina Zaleckienė

 

{gallery}matematika{/gallery}

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.