Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 10 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 284391
Klaida
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder skaitymas is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

PDF Spausdinti Email

[sigplus] Critical error: Image gallery folder skaitymas is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Konkursas „Skaitymo malonumai“

 

Spalio 21 dieną penkios mūsų gimnazijos aštuntokės: Juventa Navickaitė, Karolina Petrauskaitė, Emilija Kuzminskaitė, Karolina Dubinskaitė ir Erika Laukaitytė išvyko į tradicinį konkursą „Skaitymo malonumai“, kuris vyksta Ariogalos gimnazijoje. Konkursas buvo skirtas Marcelijaus Martinaičio 80 - mečiui.

     Kai tik sužinojome konkurso temą, pradėjome skaityti M.Martinaičio „Kukučio balades“, domėtis poeto biografija ir kūryba, mokėmės M.Martinaičio eilėraščius atmintinai. Ruoštis konkursui padėjo lietuvių kalbos mokytojos R. Norkienė ir R.Šilvienė. Komandos prisistatymą ruošė muzikos mokytoja J.Oržekauskaitė.

     Konkurso metu atlikome įvairias užduotis, testus, deklamavome eilėraščius. Buvo įdomu. Mūsų gimnazijos komanda užėmė III- ąją vietą. Ariogalos gimnazijos pavaduotoja ugdymui M.Kvietkuvienė dalyviams palinkėjo sėkmės ir dovanojo rašiklius su gimnazijos užrašu. Didžiausią džiaugsmą suteikė dovanų gautos knygos.

 

8 klasės mokinė Karolina Petrauskaitė

 

{gallery}skaitymas{/gallery}

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.