Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 26 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 258013
PDF Spausdinti Email

 

 

eu_flag_co                        s-tool_logo

 

„Sportas-integracijos priemonė“

 

 

      Pavasario atostogų metu, kovo 19-27 dienomis, Latvijos miestelyje Kekavoje  vyko tarptautinė  jaunimo lyderių stovykla „Sportas- integracijos priemonė“. Kadangi Raseinių rajono ir Kekavos savivaldybės bendradarbiauja, kvietimo sulaukė ir raseiniškių komanda. Man teko garbė atstovauti savo mokyklai-Šiluvos gimnazijai.

      Erasmus + mainų programa suteikė galimybę susipažinti su dalyviais ne tik iš Latvijos,  bet ir Vengrijos, Italijos, Graikijos, Portugalijos.

Atvykdami į Kekavą jau žinojome projekto programą ir buvome draugiškai nusiteikę. Susipažinę ir aptarę taisykles, pradėjome veiklas. Kiekvieną dieną vykdavo dvi sesijos, trunkančios po 3 valandas. Jų metu diskutavome apie sportą, jo poveikį jaunimui, Erasmus + mainų programą, ES privalumus ir trūkumus. Savaitės pradžioje pristatėme veiklas, vykdytas savo mokyklose ar sporto organizacijose bei pasakojome apie gimtąsias šalis, vaišinomės tradiciniais užkandžiais ir šokome liaudies šokius. Netrūko ir kūrybinių užduočių, kurių metu, burtu keliu susiskirstę į komandas, turėjome sugalvoti žaidimus, kūrėme naujas projektų idėjas, vaidinome galimas filmo pabaigas. Be to, lankėmės Kekavos sporto centre ir žaidėme Latvijoje mėgstamus žaidimus, tačiau nelabai populiarius bei žinomus kitose Europos šalyse.  Nors žaidėme pirmą kartą ir ne viskas puikiai sekėsi, tačiau buvo smagu ir įdomu. Taip pat visus nudžiugino apsilankymas Rygoje, nes daugelis iš mūsų Latvijos sostinės grožiu gėrėjomės pirmą kartą.

      Visa ši savaitė, kuri praėjo labai greitai, buvo kupina naujų įspūdžių ir gerų emocijų. Susiradome naujų draugų, su kuriais susitarėme bendrauti socialiniuose tinkluose,  aplankėme dar niekad nematytas vietas.  Patobulinome ne tik anglų kalbos žinias, nes viso projekto metu vieni su kitais kalbėjome angliškai, bet išmokome ir kitų kalbų žodžių.  Namo parsivežėme viltį dar kada nors susitikti ir nepamirštamus prisiminimus.

 

III kl. mokinė Viktorija Rekstytė


 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.