Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 47 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 255530
Klaida
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder vokietija is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

PDF Spausdinti Email

[sigplus] Critical error: Image gallery folder vokietija is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

 

 

Kelionė po Vokietijos miestus ir kraštovaizdžius

 

      2016 m. kovo 2 dieną Šiluvos gimnazijoje vyko vokiečių kalbos pamoka II–IIIkl. mokiniams - „Kelionė po Vokietijos miestus ir kraštovaizdžius“. 

       Pamokos idėja kilo iš mokykloje vykusios parodos. Šią parodą mums pasiūlė Vilniaus Gėtės instituto pedagoginio bendradarbiavimo, vokiečių kalbos kursų ir egzaminų programų koordinatorė  Margarita Repečkienė, kuri yra baigusi mūsų mokyklą ir jau daug metų  teikia pagalbą, aktyvinant vokiečių kalbos mokymąsi.

         Kiekvienas  vokiečių kalbos besimokantis mokinys turėjo  surinkti informaciją apie pasirinktą miestą  ir kūrybingai ją pristatyti. Pamoka prasidėjo vokiška daina „Das Deutschlandlied“. Mokiniai ne tik pasakojo apie Vokietiją, bet ir rodė skaidrėse gražiausius šalies vaizdus. Tad mūsų kelionė prasidėjo nuo Vokietijos sostinės Berlyno ir tęsėsi iki pat Alpių kalnų. Pamoka vyko  dviem kalbomis,  lietuvių ir vokiečių. Kiekvienas iš mūsų sužinojo ne tik labai daug naujos informacijos, kurios dar nebuvo girdėjęs, bet ir kartu papildė savo vokiečių kalbos žodyną ir žinias.

         Pamoką stebėjo svečiai: pavaduotoja ugdymui V. Paulauskienė, pradinių klasių mokytoja J. Urbonavičienė, II ir III klasių mokiniai, bei mūsų vokiečių kalbos mokytoja metodininkė Janina Nyderienė.

            Pamoka patiko visiems, nes buvo  įdomi ir netradicinė.

                                                                                                                                III kl. mokinė Justina Tamošaitytė

 

{gallery}vokietija{/gallery}

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.