Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 43 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 276005
Mokytojai ir pagalbos mokiniui specialistai PDF Spausdinti Email

 

   Mokytojų ir pagalbos specialistų kontaktai

 

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokomasis dalykas

Turimos pareigos

Kvalifikacinė kategorija

1.

Jūratė Valatkienė

Biologija, gamta ir žmogus

 

Vyresn. mokytoja

2.

Albinas Enčerys

Geografija

Raseinių r. geografijos mokytojų metodinio būrelio pirmininkas

Metodininkas

3.

Ramutė Bazilevičiūtė

Dorinis ugdymas(tikyba)

VGK sekretorė

Vyresn. mokytoja

4.

Zita Baltrušaitienė

Pradinis ugdymas

1 kl. mokytoja

Pradinių klasių mokytojų metodinės grupės vadovė

Vyresn. mokytoja

5.

Rima Bingelienė

Dailė, technologijos

 

Ekspertė, metodininkė

6.

Algirdas Bingelis

Dailė, technologijos,

Darbo tarybos pirmininkas

Metodininkas

7.

Nijolė Petrauskienė

Pradinis ugdymas

4 kl. mokytoja, 

Vyresn. mokytoja

8.

Jurgita Morkūnienė

Matematika

 

Vyresn. mokytoja

9.

Žaneta Kalėjutė

Chemija


Metodininkė

10.

Indrė Jagminienė

Anglų k.

I kl. vadovė

Užsienio kalbos mokytojų metodinės grupės vadovė

Vyresn. mokytoja

11.

Angelė Galinaitienė

Anglų k.

III kl.vadovė

Klasių vadovų metodinės grupės vadovė

Metodininkė

12.

Rita Jocienė

 Rusų k.

II kl. vadovė

Metodinės tarybos pirmininkė

Metodininkė

13.

Rasa Milaševičienė

Priešmokyklinis ugdymas

PUG pedagogė

Vyresn. pedagogė

14.

Laima Maraulienė

Fizinis ugdymas

 

Metodininkė

15.

Janina Nyderienė

Vokiečių k., dorinis ugdymas(etika)

6 kl. vadovė

Gimnazijos tarybos narė

Metodininkė, mokytoja

16.

Džiuljeta Lanzbergienė


Socialinė pedagogė,

Patyčų prevencijos programos OPKUS koordinatorė

Vyresn. socialinė pedagogė

17.

Sigita Šedienė


Specialioji pedagogė, logopedė

Vyresn. mokytoja

18.

Rasa Norkienė

Lietuvių k.

Lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės vadovė

Metodininkė

19.

Virginija Paulauskienė

Informacinės techn., ekonomika, matematika

VGK pirmininkė

Vyresn. mokytoja

20.

Eduardas Paulauskas

Fizika, informacinės techn., matematika

Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės vadovas

Vyresn. mokytojas

21.

Daiva Stoškienė

Muzika

7 kl. vadovė

Vyresn. mokytoja

22.

Renata Šauklienė

Istorija, žmogaus sauga, pilietiškumo pagrindai

8 kl. vadovė

Metodininkė

23.

Regina Šilvienė

Lietuvių k.

Bibliotekininkė,

Gimnazijos tarybos narė

Vyresn. mokytoja

24.

Regina Užumeckienė

Lietuvių k.

Ivg kl. vadovė

Gimnazijos tarybos narė

Metodininkė

25.

Jurga Urbonavičienė

Pradinis ugdymas 

2 - 3 kl. mokytoja

 

Metodininkė

26.

Rasa Samušytė

Matematika

Veiklos kokybės įsivertinimo grupės pirmininkė

Metodininkė

27.

Jolita Oržekauskaitė

Muzika

Metodininkė

28.

Neringa Šlopšnienė

Choreografija

5 kl. vadovė Vyresn. mokytoja
29. Žaneta Kalėjutė Chemija Darbo tarybos sekretorė Metodininkė
30. Jurgita Morkūnienė Matematika, informatika Vyresn. mokytoja
31. Vaida Jakaitienė Psichologė Psichologė II kategorija
32. Kristina Stasaitienė Ikimokyklinis ugdymas Auklėtoja Auklėtoja
33. Rasa Burinskienė Ikimokyklinis ugdymas Auklėtoja Auklėtoja

 

 

 

 

 Informacija atnaujinta:    2019-09-04.

Žaneta Kalėjutė

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.