Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 55 - 10 : 40

4) 11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 63 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 193198
Mokytojai ir pagalbos mokiniui specialistai PDF Spausdinti Email

 

 

 

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokomasis dalykas

Turimos pareigos

Kvalifikacinė kategorija

1.

Leonora Adomavičienė

Biologija, geografija

Gimnazijos tarybos sekretorė

Vyresn. mokytoja

2.

Albinas Enčerys

Geografija


Metodininkas

3.

Ramutė Bazilevičiūtė

Tikyba

VGK sekretorė

Vyresn. mokytoja

4.

Zita Baltrušaitienė

Pradinis ugdymas

1 kl. mokytoja

Vyresn. mokytoja

5.

Rima Bingelienė

Dailė, technologijos

Raseinių rajono dailės mokytojų metodinės ratelio pirmininkė

Ekspertė

6.

Algirdas Bingelis

Dailė, technologijos,

Socialinių mokslų, dorinio ugdymo, menų, technologijų ir kūno kultūros mokytojų metodinės grupės vadovas

Metodininkas

7.

Kristina Beržinskienė

Anglų k.

IV kl. vadovė

Gimnazijos veiklos kokybės įsivertinimo grupės vadovė


8.

Nijolė Petrauskienė

Pradinis ugdymas

4 kl. mokytoja

Vyresn. mokytoja

9.

Jurgita Morkūnienė

Matematika

 

Vyresn. mokytoja

10.

Žaneta Kalėjutė

Chemija


Vyresn. mokytoja

11.

Indrė Jagminienė

Anglų k.

5 kl. vadovė

Užsienio kalbos mokytojų metodinės grupės vadovė

Vyresn. mokytoja

12.

Angelė Galinaitienė

Anglų k.

7 kl.vadovė

Klasių auklėtojų metodinės grupės vadovė

Metodininkė

13.

Danutė Jankauskienė

Pradinis ugdymas

3 kl. mokytoja

Vyresn. mokytoja

14.

Rita Jocienė

Vokiečių k., rusų k.

6 kl. auklėtoja

Metodinės tarybos pirmininkė

Metodininkė

15.

Rasa Milaševičienė

Priešmokyklinis ugdymas

PUG pedagogė

Vyresn. mokytoja

16.

Laima Maraulienė

Kūno kultūra

I kl. auklėtoja

Vyresn. mokytoja

17.

Janina Nyderienė

Vokiečių k., etika

II kl. auklėtoja

Metodininkė

18.

Džiuljeta Lanzbergienė


Socialinė pedagogė

 

19.

Sigita Šedienė


Spec. pedagogė, logopedė

Vyresn. mokytoja

20.

Rasa Norkienė

Lietuvių k.

III kl. auklėtoja

Lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės vadovė

Metodininkė

21.

Virginija Paulauskienė

Informacinės techn. ekonomika, matematika

Vyresn. mokytoja

22.

Eduardas Paulauskas

Fizika, informacinės technolog.


Vyresn. mokytojas

23.

Daiva Stoškienė

Muzika


Mokytoja

24.

Vanda Strakšienė

Istorija


Vyresn. mokytoja

25.

Renata Šauklienė

Istorija, žmogaus sauga

Patyčų prevencijos programos OPKUS koordinatorė

Vyresn. mokytoja

26.

Regina Šilvienė

Lietuvių k.

Bibliotekininkė,

Gimnazijos tarybos narė

Vyresn. mokytoja

27.

Regina Užumeckienė

Lietuvių k.

8 kl. auklėtoja

Gimnazijos tarybos narė

Metodininkė

28.

Jurga Urbonavičienė

Pradinis ugdymas ir pagrindinės mokyklos dailė

2 kl. mokytoja

Pradinių klasių mokytojų metodinės grupės vadovė

Vyresn. mokytoja

29.

Lina Zaleckienė

Matematika

Gamtos ir tikslių mokslų mokytojų metodinės grupės vadovė

Metodininkė

30.

Jolita Oržekauskaitė

Muzika

Metodininkė

31.

Neringa Šlopšnienė

Choreografija

Mokytoja
32.  Kristina Stasaitienė Ikimokyklinis ugdymas Auklėtoja Auklėtoja
33. Irena Stankūnienė
Psichologė
34. Rasa Burinskienė Ikimokyklinis ugdymas Auklėtoja Auklėtoja


Žaneta Kalėjutė

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.