Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 65 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 273494
Klaida
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder AVasario-16 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Renginys, skirtas Vasario 16-ajai paminėti PDF Spausdinti Email

[sigplus] Critical error: Image gallery folder AVasario-16 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Lietuvos valstybės atkūrimo šventė

 

„Širdies kampelyje – Lietuva“


             Vasario 16-oji – data, menanti atgautą laisvę. Žymi nueitą kelią, kurį įveikė mūsų seneliai, proseneliai, tėvai.
        Švęsdami ir minėdami tautos šventę mes, Šiluvos vidurinės mokyklos mokiniai, kartu su kultūros namų saviveiklininkais surengėme koncertą, į kurį susirinko ne tik mokyklos bendruomenė, bet atvyko Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas, atėjo miestelio gyventojai.


            Žiupsnelį istorijos pabėrė dvyliktokai Naglis Užumeckas ir Ingrida Švilpaitė. Švelniai apie Lietuvą Janinos Degutytės žodžiais prabilo Austėja Mažeikaitė
             Pasipuošusios tautiniais drabužiais šventę vedė devintokės Gintarė Miliūtė ir Gabrielė Alzbergaitė Jos akcentavo, kad Lietuva – tai mes, mūsų darbai, gražūs poelgiai, prasmingos svajonės.
            Koncerte dalyvavo daug dainorėlių. Dainavo mokiniai, kuriuos ruošė mokytojos Marytė Miliauskaitė, Daiva Stoškienė, Jolita Oržekauskaitė. Klausytojams ypač patiko dainos „Raudoni vakarai“ ir „Viešpaties lelija“.
             Džiugu vaikams, kai scenoje pamato savo mokytojas. Jos taip pat skyrė dainą Lietuvai.
             Šiluvos kultūros namų saviveiklininkai klausytojams padovanojo malonių akimirkų, pastebėdami, kad pas mus, Lietuvoje, net ir lietus kitoks – „...neprilyja į paukščių lizdus“.
            Visi nuščiuvo, kai scenoje pasirodė mūsų gerbiamas klebonas Erastas Murauskas su devintoku Dovydu Laurinaičiu, kurį moko groti gitara. Klausytojai suprato, kad išgirs ne tik dainų ir gitaros melodijų, bet ir prasmingų gerb. klebono žodžių. Kalbėdamas jis mokė mylėti savo gimtinę, skatino ja didžiuotis, linkėjo geranoriškumo, išminties ir atsakomybės.
            Vienuoliktokai šventei paruošė šokį, o šokti juos moko Regina Užumeckienė.
            Paskutinis minėjimo akcentas – mokyklos direktoriaus Rimo Puidoko sveikinimo kalba. Jis palinkėjo būti savo šalies patriotais, mylėti Tėvynę ir puošti ją gerais darbais.

 

Gabrielė Alzbergaitė, 9 klasės mokinė

 

{gallery}AVasario-16{/gallery}

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.