Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 63 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 273517
Kur mokytis? PDF Spausdinti Email

Abiturientai  aplankė parodą

 

„Mokymasis. Studijos. Karjera 2014“

             Vasario 7 d.  mūsų mokyklos abiturientai, kaip ir dauguma mokinių iš visos Lietuvos, aplankė Vilniuje organizuojamą XII tarptautinę žinių ir išsilavinimo parodą ,,Mokymasis. Studijos. Karjera 2014“, kurią  atidarė LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.
                 Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo, kur mokytis. Jiems ir skiriama ši tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis.


Parodoje dalyvavo 193 mokymo organizacijų iš Lietuvos ir kitų šalių. Universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos pristatė savo mokymų programas. Studentai ir dėstytojai bendravo su mokiniais, išradingai ir gyvai prisistatydami atstovaujamos įstaigos veiklą, gyvenimą, profesijų perspektyvas. Parodą STUDIJOS 2014 lydėjo daug edukacinių renginių, kurių metu buvo pristatomos brandos ir stojamųjų egzaminų aktualijos, vyko susitikimai su Švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos mokymo įstaigų atstovais, gerąja praktika dalinosi jaunieji verslininkai. Kiekvienas čia apsilankęs ieškojo atsakymų į klausimus, kur mokytis, kokią studijų programą pasirinkti, ir galiausiai, kur nuves kelias po studijų.
               Švietimo ir mokslo ministras kalbėdamas pabrėžė:  „Dažniausiai kviečiu rinktis tas profesijas, kurias įvardijame kaip labai paklausias – tiksliųjų, technologinių, gamtos mokslų. Tačiau svarbus ir kiekvieno širdies balsas, talentai, gabumai, pomėgiai. Mūsų aukštasis mokslas ir profesinis mokymas sudaro sąlygas kiekvienam pasirinkti tai, kas geriausiai atitinka lūkesčius“.
             Tikiuosi, ši aplankyta paroda  padėjo mokiniams svarstant ir galvojant apie ateitį, ką rinktis, kur pasukti. Linkiu mūsų mokyklos abiturientams, likus 100 dienų iki egzaminų,  atsakingai jiems ruoštis  ir teisingai rinktis savo ateities kelią.

 

UK koordinatorė R. Užumeckienė

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.