Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 43 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 301000
Klaida
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder straipsnissvetain(1) is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Prisimename visus mirusiuosius PDF Spausdinti Email

[sigplus] Critical error: Image gallery folder straipsnissvetain(1) is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

 

Prisiminkime tuos, kuriuos apleido artimieji

 

              Mes, Šiluvos vidurinės  mokyklos mokiniai, 2012-2013  mokslo metais dalyvavome  respublikiniame projekte ,,Atviras kodas: pilietis“ pilietinių iniciatyvų konkurse. Tada didelį dėmesį skyrėme saugumui, vedėme paskaitas apie saugų eismą, dalijome atšvaitus, lankstinukus.      
              Šiais mokslo metais mokinių grupelė: Rasa Ambrozaitė, Gintarė Miliūtė, Gabrielė Alzbergaitė. ir Viktorija Rekstytė, nusprendėme dalyvauti pilietinių iniciatyvų konkurse „Tu gali daugiau“ .

 


             Mūsų komanda, vadovaujama pilietiškumo pagrindų mokytojos Renatos Šauklienės, nusprendė vykdyti iniciatyvą „Prisiminkime tuos, kuriuos apleido artimieji“. Vis dažniau kapinėse matome apleistų kapų, kurių net Mirusiųjų dieną niekas neaplanko, ant jų nežydi gėlės, neplevena žvakelių liepsna. Mūsų iniciatyvos tikslas – sutvarkyti apleistus ir niekieno nelankomus kapus Šiluvos kapinėse.
             Spalio pabaigoje, prieš Vėlines, mūsų komanda nuskubėjo į Šiluvos miestelio kapines pasirūpinti ne tik savo artimųjų, bet ir šalia esančiais apleistais kapais.  Labai  nustebome radusios tiek daug apleistų kapų. Todėl nieko nelaukdamos kibome į darbą.  Mes nurinkome šiukšles, nukritusius lapus ir šakas, nupjovėme pradėjusius želti krūmus. Ant  sutvarkytų kapų padėjome gėlių ir uždegėme  žvakutes, kad Vėlinių naktį šviestų ne tik prižiūrimi kapai, bet ir buvę apleistieji, niekieno nelankomi. 
              Manome, mūsų uždegtos žvakutės priminė praeinantiems, kad nevalia užmiršti nei vieno Anapilin išėjusio žmogaus, kažkada besidžiaugusio saule, dirbusio, mylėjusio, auginusio vaikus...

            2013 m. Spalio 1 d.- lapkričio 5 d. Neformaliojo švietimo asociacija „Jaunimo akademija“ vykdė Iniciatyvų konkursą „Tu gali daugiau“. Iš viso dalyvavo 24 moksleivių komandos. Šiame konkurse dalyvavo ir Šiluvos vidurinės mokyklos 9 klasės mokinės.

              Lapkričio 15 d.  projekto „Pasaulis ir aš“ sudaryta komisija atrinko geriausiųjų iniciatyvų įgyvendintojus  ir nugalėtojus. Konkurso nugalėtojai skelbiami internete adresu:  http://www.jaunimoakademija.lt/news/23/21/Sveikiname-iniciatyvu-konkurso-Tu-gali-daugiau-ir-zurnalistinio-tyrimo-nugaletojus

9 klasės mokinės: Gabrielė Alzbergaitė ir Gintarė Miliūtė

{gallery}straipsnissvetain(1){/gallery}

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.