Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 27 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 300993
Klaida
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder helovinovakarlis is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Naujos tradicijos PDF Spausdinti Email

[sigplus] Critical error: Image gallery folder helovinovakarlis is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

 

Helovino vakarėlis

 

                  Helovinas – šventė, atėjusi iš svetur. Mūsuose dar nelabai kur švenčiama, tačiau mes, Šiluvos vidurinės mokyklos devintokai, nusprendėme patys pasilinksminti ir kitus įtraukti į šėliojimo sūkurį.
Salę papuošėm žvakėm, šikšnosparniais ir meniškai išpjaustytais moliūgais. Renginį pradėjom „spektakliu“, kurį suvaidinome už širmos, apšviestos tik žibintuvėlio spinduliu. Prieš vaidinimą, manom, reikėjo perspėti, kad silpnesnių nervų žiūrovams – čia ne vieta.


                  Renginio vedėjos Gabrielė ir Monika sumaniai ir šmaikščiai uždavinėjo klausimus komandoms, skatino kuo linksmiau atlikti įvairius darbus.
                  Aprangą, sumanumu, šokio grožiu išsiskyrė Valentas K., Robertas D., Algirdas T., Ligita A., Rita B., Karolina M.
                  Komisija šventės pabaigoje paskelbė, kad jų darbas tebuvęs pokštas. Nerašę jie balų ir neskaičiavę taškų. O už puikų komandų pasirodymą dovanojantys po saldų prizą.
                Renginio dalyviai ir žiūrovai patvirtino, kad švenčių reikia visokių: ir tradicinių, ir nelabai mums įprastų. Svarbu, kad gebam ir norim joms ruoštis, jose dalyvauti, kultūringai pabūti kartu. Ir nesvarbu, kad į šventę visus palydėjusi „močiutė“ stebėjosi, jog „jos laikais“ tokių švenčių nebuvę, mums vakaras prabėgo linksmai ir įdomiai.

 

Gabrielė Alzbergaitė, 9 klasė

 

{gallery}helovinovakarlis{/gallery}

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.