Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 73 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 301019
Klaida
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder apie_lnk is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Karjeros planavimas PDF Spausdinti Email

[sigplus] Critical error: Image gallery folder apie_lnk is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

 

Pažintis  su LNK televizija

 

           Spalio 7 dienos  ankstyvą rytą Šiluvos vidurinės mokyklos 10-12 kl. mokinių grupė išsiruošė į sostinę. Jie buvo pakviesti  į LNK televiziją, kur dalyvavo Astos Stašaitytės vedamos laidos ,,Yra kaip yra“ filmavime. Mokiniams tai buvo pirmas kartas, kai jie patyrė filmavimo jaudulį tokioje didelėje studijoje. Prieš ir po filmavimo jie buvo supažindinti su televizijos užkulisiais, pravesta ekskursija.

Buvo suteikta galimybė pasėdėti ir žinių vedėjų kėdėse, ir pamatyti iš arti, kaip dirba žinių tarnybos visa komanda. Mokiniai suprato, jog objektyvios ir naujausios žinios eteryje mus pasiekia tik daugelio žurnalistų kruopštaus darbo dėka. Ne tik žurnalistų, bet ir garso, šviesos, filmavimo operatorių  indėlis  į laidos rezultatą didelis. Šių profesijų atstovus, jų darbo specifiką buvo galima stebėti ir įvertinti iš labai arti . Laidos filmavime dalyvavo ir keli seimo nariai, todėl mokiniai nepraleido progos susipažinti bei pasikalbėti su jais.

Kaip visi geri dalykai, taip ir ši ekskursija bei filmavimas baigėsi. Grįždami namo, mokiniai diskutavo ir aptarė ne tik laidos temą, bet ir patirtus įspūdžius, kurie dar ilgai išliks daugelio atmintyje. Juk nekiekvienas mokinys turi galimybę ne tik filmuotis respublikinėje laidoje, bet ir iš taip arti pamatyti, kaip ji išvysta eterį, kokį kelią nukeliauja iki televizoriaus ekrano. Už šią galimybę dėkojame LNK televizijos komandai ir Šiluvos vidurinės mokyklos direktoriui Rimui Puidokui.

Karjeros koordinatorė Regina Užumeckienė

 

{gallery}apie_lnk{/gallery}

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.