Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 83 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 301054
Mokykloje kūrybinės dirbtuvės PDF Spausdinti Email

Kalėdų stebuklo belaukiant

 

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms Šiluvos vidurinė mokykla pakvietė pasiruošti šiai šventei kartu. Gruodžio 21 dieną vietoj pamokų mokiniai ir mokytojai rinkosi į kūrybines dirbtuves

: kalėdinių papuošimų iš floristikos, nėrinių, karoliukų, šiaudelių gaminimo, vilnos vėlimo, karpinių karpymo, senųjų sodybų nėrinių, riešinių mezgimo, adventinių šokių, žaidimų ir giesmių mokymo. Užsiėmimus vedė ne tik mokyklos mokytojai, bet ir pakviestos keturios tautodailininkės iš Raseinių tautodailininkų draugijos „Sodžius“ bei dviejų mokyklos moksleivių mama, žinoma papročių ir tradicijų puoselėtoja, tikra „auksarankė“ Inija Ambrozaitienė.

Po kūrybinių užsiėmimų visi rinkosi į šventinę popietę. Jos metu mokyklos kraštotyros būrelio narės papasakojo apie senuosius advento papročius, pristatė kūrybinių dirbtuvių metu pagamintus darbelius, pakalbino tautodailininkes. Tautodailininkė Gendrūta Kauneckienė papasakojo, kas yra tautodailė, kaip svarbu saugoti savo tautos tradicijas, ji labai džiaugėsi, kad mokykla pakvietė tautodailininkes dalyvauti renginyje, kur jos gali perduoti savo patirtį jaunajai kartai. Renginį vainikavo meninė kompozicija, kurią su moksleiviais parengė Šiluvos kultūros namų vadovė Birutė Greicienė. Eilės, šokis, giesmės priminė, kad Adventas – laukimo metas, kai svarbu dalintis savo gerumu ir šiluma su kitais. Renginys sukūrė šventinę nuotaiką, bendrystės, gerumo jausmus, kurie palydėjo mokyklos bendruomenę į šv. Kalėdų šventimą.

Asta Vaičikauskaitė, 8 kl.

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.