Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 67 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 284410
Klaida
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder priedai is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Renginys mokykloje PDF Spausdinti Email

[sigplus] Critical error: Image gallery folder priedai is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Švento Patriko diena

 

      Švento patriko diena (Airiškai: Lá ’le Pádraig) yra kasmetinė airių šventė, skirta Airijos globėjui Šv. Patrikui. Šventė rengiama kasmet, kovo 17 dieną. Šventė unikali dar tuo, kad ją gerbia daugiau šalių: Kanada, Didžioji Britaniji, Australija, JAV, Naujoji Zelandija ir kt. Šventės metu vyrauja airiški atributai (dobilai, leprikanai, arfos), rengiamasi tik žalios spalvo rūbais. Tą dieną įprasta valgyti tradicinį airių maistą. JAV ir Kanadoje rengiami paradai.
     Anglų kalbos mokytojos, atsižvelgdamos į mokinių domėjimąsi pasaulio kultūra ir anglų kalba, suorganizavo kovo 21 dieną mokykloje renginį „Švento Patriko diena“ anglų kalba. 7 klasės mokinės Monika Andrulytė ir Gintarė Kniečiūnaitė pradėjo renginį trumpai apibūdindamos Šv. Patriko istoriją ir šventės reikšmę. Po to eilėraščius deklamavo ketvirtokai: Matas Baltrušaitis apie leprikaną, o Austėja Mažeikaitė, Živilė Leskauskaitė, Agnė Kvezelytė, Gabija Kalvaitytė ir Karolina Karvelytė – apie dobilą. Visi 8 klasės mokiniai vaidino spektaklį apie Švento Patriko gyvenimo istoriją su humoristiniais elementais. Vienuoliktokės Viktorija Masiulytė ir Monika Šimkutė skaidrėmis paįvairino pasakojimą apie Šv. Patriko istoriją, apibūdino pagrindinius simbolius, supažindino kaip ši šventė švenčiama visame pasaulyje ir Lietuvoje.
      Manome, kad panašaus pobūdžio renginiai plečia mokinių akiratį, papildo jų žodyną.

Anglų kalbos mokytojos Indrė Jagminienė ir Kristina Beržinskienė

 

{gallery}priedai{/gallery}

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.