Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 62 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 284407
Klaida
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder kovo_11_koncertas is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Kovo 11-osios minėjimas PDF Spausdinti Email

[sigplus] Critical error: Image gallery folder kovo_11_koncertas is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos

minėjimas Šiluvoje

       Per visą Lietuvą nuvilnijo Kovo 11-osios minėjimų, koncertų ir renginių banga. Šią svarbią datą paminėjo visa Šiluvos seniūnijos bendruomenė. Šiluvos aikštėje iškilmingai buvo pakelta vėliava, skambėjo posmai ir dainos Tėvynei.
       Vidurdienį Šiluvos Bazilikoje buvo aukojamos Šv. Mišios už Tėvynę. Jose dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras R. Ačas su žmona Vida, Raseinių rajono tarybos narė G. Rašimienė, Šiluvos seniūnijos žmonės ir kt. svečiai.

Meras R. Ačas, Šiluvos seniūnas V. Šeimys, Šiluvos vidurinės mokyklos direktorius R. Puidokas, mokyklos bendruomenė ir kiti parapijiečiai pasveikino Šiluvos parapijos kleboną E. Murauską su kunigystės dešimtmečiu.   

      Kovo 11-osios proga Šiluvos vidurinėje mokykloje rinkosi tie, kurie neabejingi savo kraštui, jo istorijai bei dabarčiai. Šventinis renginys prasidėjo Tautos giesme „Lietuva Tėvyne mūsų“. Skaitovai pristatė teatralizuotą literatūrinę kompoziciją „Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą“.

       Su švente susirinkusius pasveikino meras R. Ačas, palinkėjo visiems daugiau optimistinio požiūrio į Lietuvos ir mūsų visų ateitį. Po to žodį tarė Raseinių rajono tarybos narė G. Rašimienė, Šiluvos seniūnijos seniūnas V. Šeimys. Buvo pagerbti nusipelnę seniūnijos žmonės, kurie savo nuoširdžiu darbu puoselėja šviesesnę Lietuvos ateitį ir aktyviai rodo tikėjimą laisvos tautos gyvenimu. Trylikai seniūnijos gyventojų meras R. Ačas ir tarybos narė G. Rašimienė įteikė pašventintas tautiškas vėliavas ir padėkas. Šiluvos vidurinės mokyklos direktorius R. Puidokas pasveikino visus susirinkusius su gražia švente, įteikė padėkas mokiniams, kurie garsina mokyklos vardą rajone ir už jo ribų, ir jų tėveliams, kurie savo vaikuose skiepija pilietiškumo, pagarbos savo kraštui sampratą.

      Vėliau šventę tęsė Šiluvos seniūnijos meno kolektyvai. Mokyklos mokytojų ansamblis pasveikino savo dainomis visus šiluviškius ir svečius. Šiluvos parapijos klebonas E. Murauskas visiems susirinkusiems į šią gražią šventę skyrė šiltus žodžius ir dainą. Žaiginio bendruomenės „Bitupis“ mišraus liaudies ansamblio nariai šoko, dainavo ir patys muzikavo. Šiluvos kultūros namų moterų ansamblis bei šokių kolektyvas susirinkusius linksmino dainomis ir šokiais. Šie kolektyvai visus sužavėjo muzikos ir dainų skambesio darna, priminė mūsų tautos liaudies šokių smagumą. Žiūrovus sužavėjo Šiluvos vidurinės mokyklos vienuoliktokų atlikti šokiai „Sirtakis“ ir „Šėlsmas“. Koncerte dalyvavo ir mažieji mokinukai. Trečiokai, atlikdami linksmas daineles, į jas įpynė šokių elementus. Šventinį koncertą vainikavo visų meno kolektyvų bendra daina „Mūsų dienos kaip šventė“.

       Renginį nuotaikingai vedė Šiluvos vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė O. Sinkevičienė. Saviveiklininkus koncertui ruošė A. Birvinskas, A. ir S. Beniuliai, D. Stoškienė, R. Užumeckienė, R. Šilvienė, D. Jankauskienė ir N. Chormanskienė.

      Kovo 11-oji, pratęsusi amžinai gyvą tautos atmintį, prasidėjusią 1918 metų Vasario 16-ąją, įpareigoja mus visus tikėti šviesa ir tiesa. Šventė baigėsi. Tačiau būtų gerai, kad jos atgarsiai skambėtų ne tik mūsų širdyse, bet ir  darbuose.

Direktoriaus pavaduotoja R. Užumeckienė

 

{gallery}kovo_11_koncertas{/gallery}

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.