Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 95 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 284430
Adventinė popietė PDF Spausdinti Email

Adventinio susikaupimo valandėlė „Ateikite prie šaltinio“


     „Aš esu Dovydo atžala ir palikuonis, žėrinti aušrinė žvaigždė!“ Ir Dvasia, ir Sužadėtinė kviečia: „Ateik!“. Ir kas girdi, teatsiliepia: „Ateik!“ Ir kas trokšta, teateina, ir kas nori, tesisemia dovanai gyvybės vandens. (Apr 22, 16-17) – tokiais Švento Rašto žodžiais  gruodžio 22 d. mūsų mokykloje prasidėjo Adventinė popietė ,,Ateikite prie šaltinio...“.
Popietėje dalyvavo 7 – 12 klasių mokiniai iš klasės po 8 mokinius. Kekviena klasė pasiruošė stalą ir papuošė adventiniais, kalėdiniais simboliais, puokštelėmis, padėjo sveikinimą mokyklos bendruomenei ir paruošė namų užduotį.
     Šaltinis yra gyvybės versmės ir Dievo, kuris teikia gyvybę, simbolis. Advento laikas kaip tik skirtas tam, kad sugrįžtume prie Dievo, prie gyvenimo, gerumo ir grožio šaltinio versmės. Mūsų dvasiai „Gyvasis vanduo“ įkvėptas tikėjimo, kad Jėzus Kristus ir Jo Bažnyčia yra atstatymo, atkūrimo šaltinis. Šėtonas siekia panaudoti  santykių sužeidimus, kad sugriautų žmonių gyvenimus. Jėzus ateina su savo meilės galia ir tiems gyvenimams suteikia naują vertę. „Gyvasis vanduo“ padeda rasti viltį, išgijimo šaltinį, tvirtą asmeninio integralumo pagrindą.
     Grojant ramiai muzikai, apmąstėme samarietės moters ir kitų moterų, pavargusių, ištroškusių, įžeistų ir išsiilgusių... susitikimą su Jėzumi – gyvenimo šaltiniu.. Kiekvienas dalyvaujantis ateidamas atsinešė po akmenuką, savo sunkumų simbolį. Meditacijos metu, iš jų padarėme šulinį – vandens šaltinį, kas reiškia, kad savo gyvenimo sunkumus (akmenukus) atidavėme tam, kuris turi galią juos pakeisti.
     Parapijos klebonas kun. Erastas Murauskas kalbėjo apie Adventinio laikotarpio prasmę ir esmę. Mokiniai supažindino su Šv. Kalėdų laukimo ir šventimo tradicijomis, Kūčių valgiais, jų prasme, papasakojo Kalėdų eglutės istorija, ką ji simbolizuoja, kaip buvo puošiama seniau ir dabar. Diskusijos metu buvo analizuota, kaip krikščionys supranta Kalėdų senelio misiją žemėje, iš kur atėjo šita tradicija, ką primena senelio rūbai. Šventės dalyviai paruošė prašymus Dievui, žaidė adventinį žaidimą.

Deimantė Savickaitė, 12 klasės mokinė

 


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/siluvosv/domains/siluvosvm.puslapiai.lt/public_html/images/stories/adventinpopiet/

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.