Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 62 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 273508
Projektas PDF Spausdinti Email

Projektas „Mes galime...“

     Šių metų lapkričio 11d. mokykloje buvo vykdomas projekto „Mes galime...“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo 7-12 klasių mokiniai. Šios dienos vakarą į mokyklos aktų salę susirinko net  39 mokiniai . Visi buvo geros nuotaikos ir pasiruošę aktyviai dalyvauti projekto veikloje.
     Pasiskirstę į penkias grupeles turėjome sugalvoti prisistatymus ir grupelių pavadinimus. Kiekvienas dalyvis gavo ,,Susipažinimo lenteles“, kurias galėjo užpildyti tik pabendravęs su kiekvienu savo grupės nariu. Ši užduotis padėjo geriau pažinti vieniems kitus, sužinoti tai, ko dar nežinojome. Išsiskirstę į kabinetus kibome į darbą, nes veiklos buvo daug, o laikas ribotas. 
     Grupių prisistatymai buvo šmaikštūs ir išradingi. Nuobodžiauti nebuvo kada, nes mums jau buvo paruošta nauja kūrybinė užduotis – „Teatras“. Kiekviena grupė išsitraukė situacijas. Jos buvo tokios: Lietuvos talentai, filmo „Vienas namuose“ epizodas, Nacionalinė paieškų tarnyba, Žvaigždė – policininkas ir netradicinė kūno kultūros pamoka. Kabinetuose vėl kaito atmosfera, kadangi idėjų ir pasiūlymų buvo daug, o dar reikėjo pasiskirstyti vaidmenis, išsirinkti aprangą ir dar suspėti  parepetuoti. Grįžę į salę pristatėme savo kompozicijas. Visi vaidino puikiai, o mokyklos aktų salė skambėjo nuo skardaus dalyvių juoko ir aplodismentų.
     Kita veikla buvo susijusi su mūsų puoselėjamomis vertybėmis. Grupelės gavo lapus, kuriuose turėjo atlikti užduotį, susijusią su vertybėmis. Ją  reikėjo atlikti Karuselės principu t.y. kiekvienos grupelės vertybių lapai keliavo ratu į kitas grupeles, kol grįžo atgal. Svarbiausias darbas, dėl kurio susirinkome, buvo pastatyti Tolerancijos dienai skirtą laivą, jį konstravome mes, 9 klasės mokiniai, tuo tarpu, kol kiti atliko užduotis.
     Po trumpo atokvėpio vėl visi susirinkome į aktų salę. Čia žaidėm įvairius žaidimus, į kuriuos įtraukėme ir mokytojus, tą vakarą leidusius su mumis. Vėliau visi persikėlėme į sporto salę, kurioje vyko grupelių tinklinio varžybos. Sporto salėje užvirė intensyvi ir atkakli kova, nes nė viena grupė nenorėjo pralaimėti. Po varžybų visi buvo pavargę ir išalkę, todėl susirinkę stiprinomės ir vaišinomės visų atsineštais užkandžiais. Baigiantis gana ilgai dienai, šėlome ir linksminomės šokio sūkury. O kas nenorėjo šokti, tuo tarpu galėjo pažaisti krepšinį.
     Taip įsilinksminus mintys apie miegą visiškai nežavėjo, tačiau vis vien teko paklusti taisyklėms ir atsikvėpti. Susiskirstę į tris grupeles, su savo grupių vadovais išsiskirstėme į kabinetus  pailsėti. Dar prieš užmiegant, galėjome pažiūrėti filmus ar aptarti dienos įspūdžius. Žinoma, buvo ir tokių, kuriems užmigti niekaip nesisekė.
     Rytą pasimankštinę, nusiprausę ir papusryčiavę, sutvarkėme visus kabinetus, kuriuose dirbome ar miegojome. Susirinkę aktų salėje, aptarėme vykdytą veiklą, nusprendėme, kad  ateityje norėtume tokių veiklų ir daugiau, nes visiems labai patiko tai, ką čia veikėme. Savo įspūdžius, padėkas ir palinkėjimus užrašėme ant savo delnų, kuriuos skiriame mūsų mokyklos mokiniams, tiems, kurie dalyvavo ir kurie nedalyvavo šiame projekte.
     Šio veikla įrodėme sau ir kitiems, kad „Mes galime...“ būti draugiški, aktyvūs, kūrybingi, drąsūs, tolerantiški, atidūs vieni kitiems, drausmingi... Juk  reikia tiek nedaug, tik noro ir mūsų visų pastangų, kad jaustumėmės laimingi savo mokykloje.
     Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams: Mokyklos prezidentui N. Užumeckui, Mokinių tarybai, direktoriaus pavaduotojai ugdymui R. Užumeckienei, mokytojams R. Norkienei ir G. Armoškai, socialiniam pedagogui R. Kalinauskui, grupelių vadovams: D. Railaitei, I. Rekštytei, E. Baniui, A. Tomak – visiems tiems, kurie nepagailėjo idėjų ir savo laiko mums, mokiniams.

Justinas  Pranckevičius, 9 klasė

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.