Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 58 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 273533
Eismo saugumo prevencija PDF Spausdinti Email

Būkime matomi ir saugūs

    

      Šiluvos vidurinėje mokykloje vyko eismo saugumo prevencijai skirti renginiai, kuriuos organizavo direktoriaus pavaduotoja Regina Užumeckienė, žmogaus saugos mokytoja Renata Šauklienė, socialinis pedagogas Ramūnas Kalinauskas.

     Spalio mėn. buvo organizuojama akcija ,,Būk matomas ir saugus“. Šios akcijos tikslas – atkreipti moksleivių ir pedagogų dėmesį į saugaus eismo prevenciją, tobulinti asmeninę saugaus elgesio aplinką, skatinant nešioti atšvaitus, kurie padėtų išvengti nelaimių keliuose tamsiu paros metu. Atšvaitus iš renginio organizatorių rankų gavo priešmokyklinės ir 1-7 klasių 130 mokinių. Įteikiant atšvaitus, buvo paaiškinta, kada juos reikia naudoti, kaip tinkamai prisisegti, kad pastebėtų automobilio vairuotojai ir kiti eismo dalyviai. Visiems mokiniams palinkėta būti saugiems einant tamsiu paros metu bei važiuojant dviračiais neapšviestais keliais.

    Šiluvos vidurinė mokykla spalio-lapkričio mėn. dalyvavo Lietuvoje organizuotuose konkursuose: ,,Šviesiausia klasė", „Piešiu saugų ir draugišką eismą“. Konkurso ,,Šviesiausia klasė“ dalyviai, 7 ir 11 klasių mokiniai, nusifotografavo segėdami atšvaitus. Dalyvaudami piešinių konkurse „Piešiu saugų ir draugišką eismą“, mokiniai išreiškė savo kūrybiškumą, sąmoningumą, pilietiškumą ir išradingumą. Gražiausius, įdomiausius piešinius konkursui pateikė 5, 6 klasių mokiniai: Monika Mockutė, Vidmantas Banys, Liveta Šidlauskaitė, Vita Skaudeikytė, Ligita Jancevičiūtė, Laurita Pociūtė, Karolina Mockutė ir Lukas Šukutis. Jų darbai buvo išsiųsti į Kauno apskrities Vyriausiąjį Policijos Komisariatą. 

      Šie renginiai – tai mokytojų siekis ir noras atkreipti mūsų, mokinių, aktyvių eismo dalyvių, dėmesį į eismo saugumą bei ugdyti atsakingumą. Tad būkime sąmoningi, būkime matomi ir rūpinkimės savo saugumu kelyje.

Naglis Užumeckas, mokyklos Prezidentas

 


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/siluvosv/domains/siluvosvm.puslapiai.lt/public_html/images/stories/Buk_matomas/

 


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.