Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 26 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 249260
PDF Spausdinti Email

 

Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“

 

   Kovo 10 dieną Šiluvos gimnazijoje vyko Nacionalinis konkursas ,,Lietuvos istorijos žinovas“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

      Konkurse dalyvavo 8-IV klasių mokiniai. Daugiausią taškų surinko IV klasės mokinė Viktorija Rekstytė. Nuo jos nedaug atsiliko III klasės mokinė Roslana Maurickaitė ir IV klasės mokinė Rasa Ambrozaitė.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

Jaunųjų šaulių vizitas gimnazijoje

 

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Kovo 11-oji

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Proto mūšis, skirtas Vasario 16-ąjai

 

      LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės raginimas Lietuvos valstybės dieną švęsti išradingai ir prasmingai išjudino ir mūsų gimnazijos 7 klasės mokinius. Šios klasės aktyvas pakvietė prisijungti savo tėvelius ir išbandyti jėgas „Proto mūšyje“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimui.   Vasario 15- ąją gimnazijoje susirinkę septintokai ir jų tėveliai pasidalijo į 3 komandas. Renginio vedėjos Robertos Danusaitės paraginti susigalvojo komandų pavadinimus ir kūrybiškai juos pristatė. Protų mūšį sudarė 3 turai, kuriuos paruošė 7 klasės mokinės Agnė Rimkutė, Gabija Masiulytė ir Roberta Danusaitė.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

„Noriu žinoti“

 

      Vasario 21 dieną 3 klasės mokinė Austėja Palubinskytė ir mokytoja Jurga Urbonavičienė dalyvavo Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje, kurioje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencija „Noriu žinoti“ ir skaitė pranešimą „Tėviškės taku“.

 

 

 
PDF Spausdinti Email

Krepšinio dienos šventė,

skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti

 

 

 
PDF Spausdinti Email

Vasario 16-osios minėjimas

 

 
PDF Spausdinti Email

 

 

Valentino diena mūsų gimnazijoje

 

      Vasario 14-ąją, mūsų gimnazijoje vyko Valentino dienos šventė, jaunimo vadinama tiesiog meilės diena.

     Savo simpatijas vienas kitam moksleiviai išreiškė priklijuodami širdeles. Nepamiršti liko ir mokytojai, kuriuos vaikai taip pat išpuošė širdelėmis. O patys mažiausieji – pradinukai –buvo jomis aplipę nuo galvos iki kojų.

     Kaip ir kiekvienais metais, šią šventę rengė šeštokai. Po pamokų aktų salėje trumpai pristatyta Valentino diena. Vėliau vyko žaidimai, kuriuose dalyvavę mokiniai gavo meilę simbolizuojančių dovanėlių.

     Tikimės, kad Valentino diena atnešė į gimnaziją daugiau meilės. Visą dieną mokykloje jautėsi šventinė nuotaika, kiekvienas galėjo pasijausti mylimas. Linkime mylėti ir rodyti meilę vienas kitam nuolat.

 

Mokytoja Indrė Jagminienė

 
PDF Spausdinti Email

Dėmesio

 

Š.m. vasario 11 d. 10.00 val. Šiluvos gimnazijoje organizuojame

krepšinio dienos šventę, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

paminėti.

Vyks krepšinio 3x3 varžybos,

snaiperio konkursas,

baudų metimo ir metimo nuo aikštelės vidurio rungtys.

Krepšinio 3x3 dalyvių grupės: • 15-20 m. • 20-30 m. • 30 m.

Ir vyresni • Šeimų komandos (du šeimos nariai ir draugas (ė) ).

Nugalėtojai bus apdovanojami taurėmis, medaliais ir diplomais.

Dalyvių registracija vyks vasario 11 d. nuo 9.30 - 10.00 val.

 
PDF Spausdinti Email

 

„AŠ GALIU !“


NETRADICINĖ ŠOKIO PAMOKA

 

       2017m. sausio 27d. vyko netradicinė šokių pamoka netradicinėje aplinkoje, t.y sporto salėje, skirta 1-IV kl. mokiniams. Pamokos tikslas - siekti, kad mokiniai dalyvautų mokyklos kultūriniame gyvenime, ugdytų šokio suvokimą, žvalumą, judrumą, mąstymą, muzikalumą. Mokiniai susipažino su visame pasaulyje paplitusiu šokiu ZUMBA.  Tai efektyvi ir nuotaikinga treniruotė. Zumba - tai šokis su salsos, čia čia, regetono, kumbijos, merengės, sambos, hip – hop`o, tango ir kita egzotiška muzika, tai ritmas, laisvė, energija ir nuostabi nuotaika. Pamokos metu kombinuojamas greitas ir lėtas tempas, įtraukiami aerobikos elementai, stiprinantys visas raumenų grupes.

     Šokių pamoką vedė šokių mokytoja Neringa Šlopšnienė.

 
PDF Spausdinti Email

Dalyvavome konkurse Elektrėnuose

 

          2017m.sausio 28d. (šeštadienį) Raseinių r. Šiluvos III kl. gimnazistai išvyko į Elektrėnus, į Respublikinį šiuolaikinio šokio festivalį „Šokio virpesiai – 2017“.

          Džiaugiamės labai gražiu pasirodymu, bei puikiai ir turiningai praleistu laiku. Gimnazistai sušoko šokį ,,Čia čiačia“ buvo įvertinti III laipsnio diplomu. Sveikiname visus šokėjus puikiai pasirodžius!

             III – kus paruošė šokių mokytoja Neringa Šlopšnienė.

 
PDF Spausdinti Email

Mažasis diktantas

 

      Sausio 16 d. Šiluvos gimnazijoje vyko Mažojo diktanto konkursas, kuriame dalyvavo 4 ir 5 klasių mokiniai. Jie rašė diktantą „Vakaras“. Tekstas buvo pakankamai sunkus, todėl neišvengta klaidų. Mokiniai pasitikrino ne tik rašybos bei skyrybos įgūdžius, bet sužinojo, kokie yra nesisteminiai vienetai. Tokie kaip žiupsnis, akimirka, sauja. Labiausiai brangintinas nesisteminis vienetas – gyvenimas.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

Sausio 13 – tosios minėjimas

 

Mūsų gimnazija sausio 13 dieną tradiciškai paminėjo Laisvės gynėjų dieną, dalyvaudama akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Jos metu, aštuntą valandą kabinetų ir koridorių languose buvo uždegtos žvakutės, buvo prisiminti tie, kurie kovojo už Lietuvą ir žuvo dėl jos laisvės. Gimnazijos bibliotekos darbuotoja L. Puidokienė parengė parodą „Žuvę už laisvę“

Istorijos mokytoja V. Strakšienė

 

 
PDF Spausdinti Email

Tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis – konkursas „Skriski, giesmele...“

 

      Gruodžio 9 d. gimnazijos 3-II klasių mokinių choras „Šiloja“ dalyvavo tarptautiniame mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalyje – konkurse „Skriski, giesmele...“.

     Tarp 60 dalyvių iš Lietuvos, kitų šalių kolektyvas pelnė laureato III laipsnio diplomą. Mokinius ruošė muzikos mokytoja metodininkė Jolita Oržekauskaitė.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910Sekantisir »

Puslapis 7 iš 22


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.