Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 81 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 245749
PDF Spausdinti Email

 

Ekskursija po Klaipėdą

 

     Paskutinę mokslo metų dieną septintokai norėdami pasidžiaugti vasaros pradžia išvyko į Klaipėdą. Šią dieną praleidome neveltui, aplankėme vienus garsiausių šio krašto muziejų. Vienas iš jų buvo Pilies. Ten mes susipažinome su viduramžių kultūra, etiketo taisyklėmis, istoriniais įvykiais, žaidėme būdingus tam laikmečiui žaidimus. Apžiūrėjome Mėmelburgo pilies radinius, ėjome seniausiu Klaipėdos grindiniu.

     Kitame Kalvystės muziejuje susipažinome su brangakmenių istorija ir kalvystės pagrindais. Matėme ir lietėme vienus gražiausių kristalų, koralų ir kitus akmenis. Net patys išmokome pasigaminti žiedelius. Apžiūrėjome gražiausius dirbinius, rastus Klaipėdoje, bei padarytus įvairių, garsių kalvių papuošalus ir buities įrankius.

       Pramogavome prie jūros, apžiūrėjome įvairias jachtas, laivus, džiaugėmės įspūdingo aukščio bangomis, grožėjomės Klaipėdos miesto statiniais, o toliau viską pratęsėme Akropolyje.

     Turiningai praleidome paskutinę mokslo metų dieną, kuri išliks puikiu prisiminimu kiekvienam septintokui.

 

7 klasės mokinė Roberta Danusaitė

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Sustok, įsiklausyk – Skambutis neeilinis.

Nors daugel sykių jau girdėtas,

- Šį kartą - paskutinis.

 

       Šių metų, gegužės 26 dieną, Šiluvos gimnazijoje paskutinis skambutis nuaidėjo III laidos abiturientams. Paskutinio skambučio rytą susirinkę ketvirtokai pirmiausia nuskubėjo pas auklėtoją į namus. Sugrįžę į gimnaziją, jie buvo sutikti garsiais plojimais. Tada jie buvo palydėti į išpuoštą klasę, kur prasidėjo paskutinė pamoka. Rugsėjo pirmąją ketvirtokai į mokyklą palydėjo būrį nedrąsių pirmokėlių. Paskutinio skambučio šventės dieną jau ūgtelėję ir išdrąsėję jie ne tik pravedė abiturientams linksmą pamokėlę, bet ir išlydėjo juos iš gimnazijos. Abiturientai pirmąją šventės dalį užbaigė laikydamiesi gimnazijos tradicijos – gimnazijos darželyje pasodindami rožę.

     Šventinė programa prasidėjo vakare. Ketvirtokai buvo palydėti pro iškeltas tautines juostas į aktų salę, aidint mokykliniui skambučiui. Programos metu skambėjo trečiokų dainos, poros sukosi šokio ritmu, buvo išsakyti nuoširdūs svečių sveikinimai ir palinkėjimai.

     Ketvirtokai parodė savo programą. Jie pasveikino auklėtoją, pirmąsias mokytojas, tėvus ir teikė nominacijas mokytojams. Visiems labai patiko filmas apie ketvirtokų gražiausius mokyklinius metus. Abiturientai dainavo ir šoko su ašaromis akyse. Buvo perskaitytas ketvirtokų testamentas, tradiciškai įteiktas pereinamasis gimnazijos raktas.

       Su liūdesiu išlydėjome III Šiluvos gimnazijos laidą, palinkėdami gero kelio į gyvenimą!

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Duke universiteto (JAV) atstovų vizitas gimnazijoje

 

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Istorijos žinių konkursas „Pirmyn į praeitį“

 

     Gegužės 11 dieną Raseinių Viešojoje bibliotekoje vyko 7 -8 klasių mokinių istorijos konkursas „Pirmyn į praeitį“. Buvo pakviesta ir Šiluvos gimnazijos 7-8 klasių mokinių komanda. Mes prizinės vietos nelaimėjome, bet likome patenkinti savo rezultatu, įgijome daug patirties ir žinių. Dėkojame istorijos mokytojoms Vandai Strakšienei ir Renatai Šauklienei, kurios parengė šiam konkursui.

 

8 klasės mokinė Juventa Navickaitė

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Dalyvavome respublikinės „Žaliosios olimpiados“ pusfinalyje

 

     Gegužės 25 d. I- II klasių jungtinė komanda vyko į Viktoro Petkaus pagrindinę mokyklą, kur vyko respublikinės „Žaliosios olimpiados“ pusfinalis.

     Teko susirungti su kitomis devyniomis komandomis, atvykusiomis iš Tauragės, Šakių, Mažeikių, Ariogalos, bei vietiniais- raseiniškiais. Renginio organizatoriai tikrino žinias apie atliekų rūšiavimą, antrinį žaliavų panaudojimą, gamtos išteklių tausojimą ir kt. Užduočių būta įvairių: nuo skaičiavimų iki dėlionės dėliojimo. Laikas tikrai neprailgo.

    Nors kelialapį į finalą teko užleisti Tauragės „Versmės“ gimnazijos komandai „Versmė“, tačiau laikas tikrai neprailgo. Pasisėmėme komandinio darbo bei viešo kalbėjimo patirties, pagilinome aplinkosaugines žinias.

     Norime dar kartą paraginti mokyklos bendruomenę-rūšiuokime! Dauguma šiukšlių gali tapti puikia antrine žaliava gaminti naujiems daiktams.

 

Chemijos mokytoja Žaneta Kalėjutė

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Chemijos praktinio darbo viktorina „Atpažink medžiagą X“

 

     I klasės mokiniai mokslo metų pabaigoje įgytas chemijos žinias demonstravo dalyvaudami praktinio darbo viktorinoje „Atpažink medžiagą X“.

        Mokiniai rungėsi dirbdami po vieną, todėl galėjo pasikliauti tik savo žiniomis ir praktinio darbo įgūdžiais.

       Geriausiai užduotis sekėsi atlikti Airidui Kundrotui, kuris ne tik greičiausiai įveikė abiejų etapų praktines užduotis, bet ir visas reakcijų lygtis parašė be klaidų!

 

Chemijos mokytoja Žaneta Kalėjutė

 

 
PDF Spausdinti Email

 

„Giesmių giesmelė 2017“

 

      Balandžio 22 d. aštuonioliktą kartą įvyko respublikinis vaikų ir jaunimo festivalis „Giesmių giesmelė – 2017“.

    Renginio tikslas – ugdyti religinės muzikos meną bei kūrybos poreikį, puoselėti ir plėsti krikščioniškojo giedojimo tradicijas.         Vaikų ir jaunimo kolektyvai - tai darželių, pradinių mokyklų, gimnazijų, daugiafunkcinių centrų, progimnazijų, meno ir muzikos mokyklų, parapijų giesmininkai, susirinkę giedoti iškilmingose šventose Mišiose.

    Dalyviai iš Vilniaus, Kauno, Vilkaviškio, Jonavos, Telšių, Marijampolės, Neringos rinkosi Kauno Palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio parapijos bažnyčioje.

    Eucharistijos šventimui vadovavo Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalass SJ. Tarp festivalio dalyvių - Šiluvos gimnazijos mokiniai - choras „Šiloja“ ir muzikos mokytoja Jolita Oržekauskaitė.

      Festivalio dalyviams ir jų vadovams buvo įteikti Padėkos raštai.

 
PDF Spausdinti Email

 

Protmūšis, skirtas Žemės dienai paminėti

„Žemė nepriklauso žmogui – žmogus priklauso Žemei“

 

     Balandžio 6 dieną 8-III klasių mokinių komandos dalyvavo protmūšyje, skirtame Žemės dienai paminėti.

     Renginį organizavo geografijos mokytojas A. Enčeris ir biologijos mokytoja L. Adomavičienė.

     Geriausiai sekėsi I klasės mokinių komandai.

     Visi dalyviai renginio metu daug sužinojo, patyrė gerų emocijų, buvo apdovanoti suvenyrais.

 
PDF Spausdinti Email

 

Popietė „Kiaušinių marginimo tradicijos ir papročiai“

 

      Lietuvių margučių raštai atėję dar iš tada, kai žmogus tikėjo gamta, kai simboliai pereidavo į audimo, drožinėjimo ir margučių raštus. Kaip žinote, žmogus matydamas jį supantį pasaulį visuomet siekia jį supaprastinti ir simboliais jį perteikti tam tikrame mene. Būtent todėl margučių raštuose galime pamatyti pačių įvairiausių simbolių (saulė, žalčiukai, vyras ir moteris, dangus ir t.t.). Šie ženklai daugelį metų buvo perteikiami lietuvių liaudies mene, taip pat ir margučiuose.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Tarptautinė vaikų knygos dienos šventė Šiluvoje

 

        Balandžio 5 dieną Šiluvos gimnazijoje vyko viktorina „Knyga – tai paslaptis“, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai.

     Ilgosios pertraukos metu mokyklos vestibiulyje šurmuliavo jaunieji knygų bičiuliai, kurie pasitikrino žinias, įgytas lietuvių kalbos pamokose.

 

Bibliotekininkės

 

 
PDF Spausdinti Email

 

„Savaitė be patyčių“

 

        Kovo 21 – 24 dienomis Šiluvos gimnazijoje vyko veiksmo ,,Savaitė be patyčių“, kurią organizavo socialinė pedagogė Džiuljeta Lanzbergienė.

          Veiklose dalyvavo 1-IV g. klasės mokiniai ir klasių vadovai. Valandėlių metu mokiniai kūrė ,,Draugystės knygą“, t. y. piešė savo draugus. Buvo paskelbta šypsenų ir spalvų diena, vyko paskaitos. Gimnazijoje svečiavosi Šiluvos ŠVČ Mergelės Marijos gimimo parapijos kunigas Erastas Murauskas, kuris vedė klasės valandėlę 7 klasės mokiniams. Su mokiniais buvo kalbama apie bendravimą, kultūringą elgesį ir patyčių daromą žalą. Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistų iniciatyva gimnazijoje lankėsi Mykolo Romerio universiteto dėstytojas dr. Marius Laurinaitis, kuris skaitė paskaitą tema – „Patyčios ir saugumas elektroninėje erdvėje“.

 
PDF Spausdinti Email

 

„BALTIC AMBER SPRING SUVALKAI 2017“


     2017 m. balandžio 1d. Raseinių r. Šiluvos gimnazijos III, IV kl. mokiniai vyko į šokių festivalį – konkursą „Baltic Amber Spring Suvalkai 2017“ Lenkijoje.

      Dalyviai galėjo šokti įvairių stilių šokius, pagal tai ir buvo skirstomi į grupes. IV kl. gimnazistai atliko lietuvių liaudies šokį „Paslėpta mintis“. Ketvirtokai šoko grupėje, kurioje varžėsi 24 kolektyvai.

     Mūsų šokėjus rimta lenkų komisija įvertino gerai – užimta III – oji vieta. III klasės šokėjai varžėsi grupėje, kurioje buvo 51 kolektyvas. Trečiokai taip pat pasirodė šauniai. Jiems skirta III – oji vieta.

     Laimėtojai buvo labai patenkinti išvyka. Šis festivalis jiems – tarsi gurkšnis gaivaus oro kasdienybės rutinoje. Pasak vienos gimnazistės, tai buvo pati šauniausia išvyka per visus dvylika metų.

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Šokių festivalis – konkursas „Šokio fiesta 2017“

 

       2017 m. kovo 31 d. Raseinių rajono Šiluvos gimnazijoje vyko antrasis rajoninis šokių festivalis – konkursas „Šokio fiesta 2017“. Renginyje dalyvavo 160 šokėjų tai yra 1 – 12 klasių mokiniai iš įvairių Raseinių rajono mokyklų: Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos (šokių mokytoja Ineta Skurvydaitė), Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos (šokių mokytoja Neringa Šlopšnienė), Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio daugiafunkcio centro (šokių mokytoja Edita Pocienė), Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos (mokytoja Nijolė Lukoševičienė), Raseinių r. Šiluvos gimnazijos (šokių mokytoja Neringa Šlopšnienė). Dalyviai šoko įvairius šokius : lietuvių liaudies, pramoginius, šiuolaikinius, charakterinius, disko ir kt.

          Renginys prasidėjo gražia, skambia, daina, kurią atliko I kl. mokinė Karolina Karvelytė, ją paruošė muzikos mokytoja Daiva Stoškienė. Renginį vedė IV kl. gimnazistė Gabrielė Alzbergaitė. Žodį tarė gimnazijos direktorius Rimas Puidokas, jis šokėjams palinkėjo gražių šokių. Taip pat žodį tarė Raseinių r. Švietimo centro metodininkė Valdonė Balčaitienė. Visiems sėkmės palinkėjo renginio organizatorė Neringa Šlopšnienė. Dalyvius vertino komisija: Raseinių r. Švietimo centro metodininkė Valdonė Balčaitienė, šokių mokytoja Milda Bertulytė – Urniežienė, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Užumeckienė.

       Dėkoju visiems, kurie prisidėjo prie šio gražaus renginio: Raseinių r. Šiluvos gimnazijos direktoriui Rimui Puidokui, Raseinių rajono mokytojų švietimo centro metodininkei Valdonei Balčaitienei, Šiluvos gimnazijos muzikos mokytojai Daivai Stoškienei, renginio vedėjai Gabrieliai Alzbergaitei, bei muzikos operatoriams.

       Tikiuosi, kad šis renginys bus tradicinis ir kiekvienais metais atvyks vis daugiau mokyklų ir dalyvių.

 

Raseinių r. Šiluvos gimnazijos šokių mokytoja Neringa Šlopšnienė

 
PDF Spausdinti Email

 

Dėl 2% gyventojų pajamų mokesčio paramos suteikimo Raseinių r. Šiluvos gimnazijai

 

Gerb. tėveliai, buvę Raseinių r. Šiluvos gimnazijos mokiniai ir visi, kurie norite ir galite prisidėti prie Gimnazijos gerovės 2% fizinių asmenų pajamų mokesčiu, tai galite padaryti Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapyje:

http://deklaravimas.vmi.lt

Paramos gavėjo indentifikacininis numeris (kodas) 190106552

Paramos gavėjo pavadinimas Raseinių r. Šiluvos gimnazija

Buveinės adresas M. Jurgaičio a. 6., LT-60432, Šiluva, Raseinių rajonas

Banko pavadinimas DnB bankas

Banko kodas 40100

Atsiskaitomosios sąskaitos numeris LT654010041400066657

 

Dėkojame 

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910Sekantisir »

Puslapis 6 iš 22


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.