Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 50 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 198101
PDF Spausdinti Email

Prevencinė paskaita

 

     Spalio 27 d. I – IV klasių mokiniams vyko prevencinė paskaita apie kvaišalų ir palaidumo žalą.

    Paskaitoje buvo aptartos girtavimo, rūkymo, narkotikų bei pirmojo aborto pasekmės ir neigiama jų įtaka organizmui. Paskaitą vedė kunigas Robertas Skrinskas.

     Organizavo socialinė pedagogė Džiuljeta Lanzbergienė.

 

 
PDF Spausdinti Email

Protų mūšis „Matematika aplink mus“

 

     Šiluvos gimnazijoje Lapkričio 17 dieną Šiluvos gimnazijoje vyko protų mūšis „Matematika aplink mus“.

   Protų mūšis – intelektualus žaidimas, kuriame tarpusavyje varžosi komandos, kuri tiksliau atsakys į vedėjo užduodamus klausimus. Šis protmūšis buvo teminis matematikos populiarinimo renginys.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Žibintų šviesa


      Jau šešti metai Raseinių r. Šiluvos gimnazijoje vyksta žibintų paroda „Žibintų šviesa“, skirta šv. Martyno dienai paminėti. Smagu, kad parodos dalyvių kasmet daugėja, o pagamintų žibintų įvairovė džiugina savo originalumu. Džiugu, kad šiais metais parodoje dalyvavo Raseinių r. Ilgižių mokyklos – daugiafunkcio centro 1-3 klasių mokiniai, kuriuos paskatino mokytoja metodininkė Ingrida Račickienė.

      Kiekvienas parodos dalyvis buvo apdovanotas padėkos raštu bei Vokietijos piliečio Uwes Müller saldžiomis dovanėlėmis.

 

Pradinių klasių vyr. mokytoja Jurga Urbonavičienė

 

 
PDF Spausdinti Email

Išvažiavo saulė

 

     Spalio paskutinę savaitę Šiluvos miestelio bibliotekoje, vyko ketvirtos klasės mokinių edukacinės – literatūrinės pamokėlės „Išvažiavo saulė“, skirtos poetės, dramaturgės Ramutės Skučaitės 85 – osioms gimimo metinėms pažymėti.

     Mokiniai skaitė eilėraščius apie rudenėlį, juos įliustravo. O rudeninį medį, esantį bibliotekoje, papuošė įvairia technika savo pagamintais darbeliais, kuris visą lapkričio mėnesį džiugins visus bibliotekos lankytojus.

 

 
PDF Spausdinti Email

Tolerancijos diena gimnazijoje

 

 

 
PDF Spausdinti Email

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3 - 4) klasių mokinių lietuvių kalbos viktorina

„Kad žodis neverktų"

 

      Lapkričio 15d. Raseinių r. Šiluvos gimnazijoje vyko 3-4 klasių lietuvių kalbos viktorina „Kad žodis neverktų“.

Viktorinoje dalyvavo šešios Raseinių rajono mokyklų komandos. Po daugelio komandinių užduočių I –ąją vietą iškovojo Šaltinio progimnazijos 4 klasės mokiniai. II –ąją vietą Šiluvos gimnazijos 3 – 4 klasių mokinių komanda, o III-ioji vieta atiteko Žaiginio Pranciškaus Šivickio daugiafunkcio centro mokiniams.

     Visos komandos ir jas ruošusios mokytojos, buvo apdovanotos padėkomis. Pasidžiaugėme puikiomis 3–4 klasių mokinių lietuvių kalbos žiniomis.

Renginio organizatorės

Šiluvos gimnazijos pradinių klasių mokytojos

Zita Baltrušaitienė ir Nijolė Petrauskienė

  

 
PDF Spausdinti Email

Gimnazijos prezidentės inauguracija

 

 

 
PDF Spausdinti Email

Konkursas „Skaitymo malonumai“

 

Spalio 21 dieną penkios mūsų gimnazijos aštuntokės: Juventa Navickaitė, Karolina Petrauskaitė, Emilija Kuzminskaitė, Karolina Dubinskaitė ir Erika Laukaitytė išvyko į tradicinį konkursą „Skaitymo malonumai“, kuris vyksta Ariogalos gimnazijoje. Konkursas buvo skirtas Marcelijaus Martinaičio 80 - mečiui.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

Konferencija

„Raseinių krašto kūrėjai: Marcelijus Martinaitis ir Jurgis Savaickis”

Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje

 

     Spalio 20 dieną Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje vyko konferencija „Raseinių krašto kūrėjai: Marcelijus Martinaitis ir Jurgis Savickis.“

       Rajono gimnazistai skaitė pranešimus apie mūsų krašto rašytojų gyvenimą ir kūrybą, dalinosi mintimis, ar svarbios tos temos ir šiandien. Mūsų gimnazijai atstovavo II klasės gimnazistė Vita Skaudeikytė, kuri pristatė paskutinę Marcelijaus Martinaičio knygą „Nenoriu nieko neveikti.“

    Visi konferencijos dalyviai buvo apdovanoti suvenyrais, knygomis, Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos direktorius L. Dargevičius įteikė padėkas.

Lietuvių kalbos mokytoja Regina Šilvienė

 
patycios PDF Spausdinti Email
Parašė   
Ketvirtadienis, 20 Spalis 2016 13:05

     

Patyčioms - Ne Like!


       Spalio 19 d. Raseinių r. Šiluvos gimnazijos socialinė pedagogė Džiuljeta Lanzbergienė kartu su 5 klasės mokiniais dalyvavo projekte ,,Patyčioms –Ne Like!“, kurį vedė UAB „Omnitel“ Žinių ir kompetencijų valdymo koordinatorius Rimvydas Jurkuvėnas.

      Tiesioginės pamokos internetu metu buvo aptartos realios kasdieninės situacijos, galimos pasekmės besityčiojančiam ir patyčias patiriančiam asmeniui, mokytojo rolę bei elgesį ir būdus, kaip kovoti su patyčiomis.

 
PDF Spausdinti Email

     

Draugų vasara - 2016

 

Gimnazijos mokinės - pianistės II respublikiniame jaunųjų atlikėjų festivalyje Draugų vasara – 2016“ Spalio 14 d. gimnazijos mokinės Austėja Mažeikaitė, Agnė Petrauskaitė, Juventa Navickaitė, Kamilė Petrauskaitė, Rugilė Tovtkevičiūtė, besimokančios groti fortepijonu Raseinių meno mokyklos Šiluvos filiale, dalyvavo II-ajame respublikiniame meno mokyklų filialų jaunųjų atlikėjų festivalyje „Draugų vasara -2016“.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

Spalio 1 d. – Pasaulinė muzikos diena

 

     1974 metais pasaulyje garsaus smuikininko, dirigento, visuomenės veikėjo, lordo Yehudi Menuhino iniciatyva UNESCO, Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija, siekdama skatinti bendradarbiavimą tarp skirtingų tautų švietimo, mokslo, kultūros ir komunikacijų srityse, spalio 1-ąją paskelbė Pasauline muzikos diena.

     Dar gyvas būdamas, žymusis pasaulio humanistas visus pasaulio muzikus ragino tą dieną skirti ypatingą dėmesį muzikos propagavimui pačiomis įvairiausiomis formomis...

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

Konstitucijos egzaminas

 

 

     Rugsėjo 27 d. Šiluvos gimnazijoje vyko Konstitucijos egzaminas.

     Egzaminą organizuoja LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja – Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

Standartizuoti testai 2016      

   

               Š. m. balandžio – gegužės mėn. mūsų gimnazijos 2, 4, 6 ir 8 klasių mokiniai savo pasiekimus įsivertino atlikdami diagnostinius ir standartizuotus testus. Mokiniai atliko Nacionalinio egzaminų centro pateiktas užduotis ir pildė klausimynus. Kiekvienam standartizuotus testus atlikusiam mokiniui buvo parengta individuali lyginamoji ataskaita apie jo atliktų standartizuotų testų rezultatus. Mokiniui skirtoje individualioje ataskaitoje taip pat buvo pateikti duomenys, kaip pagal mokymosi pasiekimų lygius pasiskirsto mokyklos ir klasės, kurioje jis mokosi, ir šalies bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Gimnazijai buvo parengta ir pateikta trumpa ataskaita apie apibendrintus pagrindinius standartizuotų testų rezultatus.

                                                                                                                                             Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Paulauskienė

 

2 klasės mokyklos profilis

4 klasės mokyklos profilis

6 klasės mokyklos profilis

8 klasės mokyklos profilis

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910Sekantisir »

Puslapis 5 iš 19


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.