Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 6 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 249229
PDF Spausdinti Email

 

Dėdės Rudenėlio dovanos

 

     Saulėtą spalio 19 d. rytmetį, Šiluvos gimnazijos ikimokyklinėje ir Jungtinėje priešmokyklinėje grupėse vyko bendra rudens šventė "Dėdės Rudenėlio dovanos".

      Vaikus ir tą dieną grupėje apsigyvenusią daržo Ponią aplankė dėdė Rudenėlis. Jis atnešė daržo Poniai pintinę įvairių daržovių. Vaikai apžiūrėjo jas, spėjo, kokios tai daržovė, apibūdino jas, pasakojo, kokius patiekalus iš jų žmonės gamina. Buvo ragaujami patiekai iš daržovių ir vaisių. Vaikai dėdei Rudenėliui ir daržo Poniai parodė vaidinimus apie rudens gėrybes, dainavo daineles, mynė mįsles. Visi išmoko ir pritarė daržo Ponios žodžiams „Kas per vasarą darbštus, to ir derlius bus gausus“.

      Šventės pabaigoje buvo įteiktos padėkos vaikams ir jų tėveliams už orginalius ir kūrybiškus darbelius iš daržovių. Darbeliai dvi savaites džiugino darželio grupės vaikus ir svečius.

 

Grupių auklėtojos

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Istorinių žinių konkursas

 

      Artėjant Valstybės atkūrimo šimtmečiui, spalio 20 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko seimo narės Vidos Ačienės organizuotas Raseinių r. gimnazijų I – IV ir pagrindinių mokyklų 9 – 10 klasių mokinių Lietuvos istorijos žinių konkursas „100 klausimų ir 100 atsakymų apie Lietuvą".

      Šiame konkurse savo žinias pasitikrino ir mūsų gimnazijos II – okai Austėja Mažeikaitė, Ignotas Želvys ir Airidas Kundrotas bei I – okas Benas Straukas. Vieni klausimai buvo lengvesni, kiti sunkesni, tačiau įveikiami.

     Po sunkaus darbo, belaukiant rezultatų, dalyviai galėjo atsipūsti ir pasidalinti įspūdžiais su seimo nare prie arbatos puodelio. Kiek vėliau prie dalyvių prisijungė Raseinių r. savivaldybės meras Algirdas Gricius ir jo pavaduotoja Gitana Rašimienė. Pasibaigus atokvėpio valandėlei buvo skelbiami rezultatai, dalinamos padėkos. II – okė Austėja Mažeikaitė (mokytoja Vanda Strakšienė) iškovojo prizinę 3 – iąją vietą ir buvo apdovanota diplomu bei piniginiu prizu. Kitiems dalyviams taip pat buvo teikiamos padėkos, bei simbolinės dovanėlės.

 

 
PDF Spausdinti Email

 

     Gimnazistų krikštynos 


      Šiemet, kaip ir kasmet, į mokyklos kasdienybę linksmos nuotaikos ir vėl įnešė gimnazistų krikštynos.

    Šiais metais buvo apkrikštyti I ir III klasių mokiniai. Buvo surengta keletas linksmų estafečių, kurių metų mokiniai įveikė IV klasės jiems paruoštą kliučių ruožą. Taip pat, jie buvo išmaudyti miltuose ir pavaišinti specialiai jiems užmaišyta koše. Nepaklusniesiems teko papildomos bausmės, o užduotis vykdžiusiems noriai – keletas lengvatų.

     Visi smagiai praleido laiką, nors kai kurie ir buvo panašūs į tešlą blynams kepti.

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Gimnazistai ASU universitete

 

     Spalio 11 d. septyniolika 8, I-IV gimnazijos klasių mokinių lankėsi ASU universitete, Aplinkos ir ekologijos instituto aplinkos technologijos ir biocheminių tyrimų laboratorijoje.

     II g klasės mokiniai Austėja Mažeikaitė ir Airidas Kundrotas, konsultuojami mokslo darbuotojos Mildos Gumbytės, turėjo galimybę praktiškai padirbėti laboratorijoje. Jie gavo užduotį: nustatyti rūgščių skaičių bei rūgštingumą aliejuje ir iš rapsų aliejaus pagaminti biodegalus.

     Kiti mokiniai tuo metu buvo supažindinti su laboratorijoje vykdomais tyrimais: ”Biodegalų gavimas iš mikrodumblių”, “Butanolio ir netinkamo maistui aliejaus panaudojimas biodyzelino biotechnologinėje sintezėje”.

     Mokiniai buvo aktyvūs ir smalsūs, mokslo darbuotojams jie uždavė daug klausimų. Ši išvyka suteikė mokiniams galimybę ne tik iš arti pamatyti chemiko- tyrėjo darbą, pagilinti chemijos žinias, bet ir įsitikinti, koks prasmingas yra chemikų darbas.


Chemijos mokytoja Žaneta Kalėjutė

 

 
PDF Spausdinti Email

     

Mokytojų diena

 

      Mokytojo dienos šventė – tai mokinių padėkos diena pedagogams. Jau tradicija tapo šią dieną organizuoti „kitokias“, netradicines pamokas. Visas šios dienos pamokas mokiniams vedė abiturientai kartu su tėvais, o mokytojai dalyvavo jiems skirtoje veikloje.

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Raseinių rajono mero viešnagė pas gimnazijos penktokus


       Mūsų gimnazijos penktokus aplankė netikėti, bet visada laukiami svečiai su dovanomis.

     Raseinių rajono meras Algirdas Gricius ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė kiekvienam penktokui padovanojo po BBC micro:bit kompiuteriuką.

     Nuo šiol penktokai galės mokytis programuoti, kurti pačias įvairiausias programėles ir naudoti mažąjį kompiuteriuką daugeliui kitų funkcijų. Dėkojame.

 

 
PDF Spausdinti Email

 

     Svečiuose muzikologas Gediminas Dalinkevičius


    Lėtai slenkant lietingoms rudens dienoms, nuotaiką pakėlė į gimnaziją atvykęs muzikologas, kūrinių atlikėjas Gediminas Dalinkevičius.

     Skambėjo garsiausių pasaulio kompozitorių kūriniai, improvizacijos. Jų perteikiami muzikos garsai žavėjo gimnazijos mokinius ir mokytojus.

      Trumpa muzikos valandėlė padėjo mums atsipalaiduoti nuo kasdienybės ir pasimėgauti muzikos grožiu. 

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Konstitucijos egzaminas

 

            Spalio 3 dieną Šiluvos gimnazijos mokiniai dalyvavo Konstitucijos egzamine, skirtame Lietuvos Respublikos Konstitucijos 25–sioms metinėms.

      Egzaminą organizavo Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite.

       Sveikiname I etapo nugalėtojus: Audra Musteikaitė III kl. - 21 taškas; Samanta Dabžanskytė IV kl.- 17 taškų; Roslana Maurickaitė IV kl.  - 19 taškų. 

 

Egzamino koordinatorė V. Strakšienė

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Šiluvos gimnazijos mokinys respublikiniame

Jaunųjų bitininkų konkurse

 

 

      Šių metų rugsėjo 23-24 dienomis, Troškūnų Bernardinų vienuolyne, kuris yra Anykščių rajone, jau 7-ąjį kartą vyko Lietuvos jaunųjų bitininkų varžybos. Pirmą kartą jos vyko turėdamos savo išskirtinį pavadinimą - „Gintarinė Bitė“. Varžybose dalyvavo 13 vaikų iš įvairių Lietuvos kampelių, kai kurie dalyviai negailėjo savo laiko ir važiavo net iš Klaipėdos, Vilkaviškio, Plungės. Renginyje dalyvavo ir Raseinių raj. Šiluvos gimnazijos 7 kl. mokinys Kristupas Armoška. Dalyvių amžius taip pat labai įvairus - nuo 11 metų iki 15-mečių dalyvių.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Rugsėjo 1-osios šventė

 

 

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Rugsėjo 1-osios šventė

 

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Vasaros poilsio stovykla „Drugelis“

 

       Prasidėjus lauktoms vasaros atostogoms, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos 1 - 4 klasių mokiniai dalyvavo dieninėje stovykloje „Drugelis“.

           Stovyklos metu daug keliavome, plačiau pažinome Šiluvos apylinkes, Raseinių, Kelmės rajonų, Kauno kultūrines - istorines - gamtines vietas. Aplankėme žydų kapines Šiluvoje. Susipažinome su Lyduvėnų, Molavėnų, Bridvaišio piliakalnių istorija, Raseinių ir Kelmės krašto, Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejų ekspozicija. Didelį įspūdį mokiniams paliko Kauno pilis, buvusi Lietuvos Respublikos prezidentūra, Raseinių Grąžtų gamykla.

      Supančios aplinkos, istorinių, etninių, gamtinių vertybių pažinimui didelį dėmesį projekto metu skyrėme edukacijoms. Raseinių Krašto muziejuje dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Lipdymas iš molio”, Kelmės Krašto muziejuje „Lietuvių tradiciniai piemenavimo papročiai”, “Lipdytinės keramikos paslaptys”, Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje „Pėdsekys gamtoje”.

       Žaidėme kūrybinius, sportinius - orientacinius žaidimus gimnazijos, Dubysos ir Tytuvėnų regioninių parkų, taip pat ežero, hipodromo erdvėse. Daug dėmesio skyrėme stovyklautojų tarpusavio bendravimui, bendradarbiavimui.

     Poilsiautojai nuoširdžiai dėkojo stovykloje dirbusioms mokytojoms, Nijolei Petrauskienei, Zitai Baltrušaitienei, socialinei pedagogei Džiuljetai Lanzbergienei, taip pat vairuotojui Arvydui Urbai, virėjoms, mokyklos administracijai.

 

   Zita Baltrušaitienė, stovyklos „Drugelis“ vadovė

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Respublikinė pradinių klasių mokytojų konferencija


„Atrandu.Džiaugiuosi.Dalinuosi“

 

 

 
PDF Spausdinti Email

 

„Ginklo ir tremties užgrūdinti“

 

     Birželio 10 d. Šiluvos gimanazijos jaunieji šauliai dalyvavo žygyje „Ginklo ir tremties užgrūdinti".

     Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams

 

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910Sekantisir »

Puslapis 4 iš 22


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.