Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 29 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 232087
PDF Spausdinti Email

 

Rugsėjo 1-osios šventė

 

 

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Rugsėjo 1-osios šventė

 

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Vasaros poilsio stovykla „Drugelis“

 

       Prasidėjus lauktoms vasaros atostogoms, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos 1 - 4 klasių mokiniai dalyvavo dieninėje stovykloje „Drugelis“.

           Stovyklos metu daug keliavome, plačiau pažinome Šiluvos apylinkes, Raseinių, Kelmės rajonų, Kauno kultūrines - istorines - gamtines vietas. Aplankėme žydų kapines Šiluvoje. Susipažinome su Lyduvėnų, Molavėnų, Bridvaišio piliakalnių istorija, Raseinių ir Kelmės krašto, Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejų ekspozicija. Didelį įspūdį mokiniams paliko Kauno pilis, buvusi Lietuvos Respublikos prezidentūra, Raseinių Grąžtų gamykla.

      Supančios aplinkos, istorinių, etninių, gamtinių vertybių pažinimui didelį dėmesį projekto metu skyrėme edukacijoms. Raseinių Krašto muziejuje dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Lipdymas iš molio”, Kelmės Krašto muziejuje „Lietuvių tradiciniai piemenavimo papročiai”, “Lipdytinės keramikos paslaptys”, Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje „Pėdsekys gamtoje”.

       Žaidėme kūrybinius, sportinius - orientacinius žaidimus gimnazijos, Dubysos ir Tytuvėnų regioninių parkų, taip pat ežero, hipodromo erdvėse. Daug dėmesio skyrėme stovyklautojų tarpusavio bendravimui, bendradarbiavimui.

     Poilsiautojai nuoširdžiai dėkojo stovykloje dirbusioms mokytojoms, Nijolei Petrauskienei, Zitai Baltrušaitienei, socialinei pedagogei Džiuljetai Lanzbergienei, taip pat vairuotojui Arvydui Urbai, virėjoms, mokyklos administracijai.

 

   Zita Baltrušaitienė, stovyklos „Drugelis“ vadovė

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Respublikinė pradinių klasių mokytojų konferencija


„Atrandu.Džiaugiuosi.Dalinuosi“

 

 

 
PDF Spausdinti Email

 

„Ginklo ir tremties užgrūdinti“

 

     Birželio 10 d. Šiluvos gimanazijos jaunieji šauliai dalyvavo žygyje „Ginklo ir tremties užgrūdinti".

     Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams

 

 
PDF Spausdinti Email

 

 

Projektas „Atrask Europą Lietuvoje“

 

 

     Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras šį pavasarį pakvietė dalyvauti Reformacijos metams skirtame projekte „Atrask Europą Lietuvoje“. Šiuo projektu siekta paskatinti domėjimąsi savo gyvenamos vietovės, Lietuvos ir Europos istorija, ugdyti pagarbą praeities kartų kultūriniu palikimu, pagilinti žinias apie Reformaciją. Į šį projektą įsitraukė ir Šiluvos gimnazijos bendruomenė. Dalyvavo IIIg ir IVg klasės mokiniai, mokytojos Vanda Strakšienė, Rasa Norkienė, Ramutė Bazilevičiūtė, istorijos būrelio ,,Mano gimtasis kraštas“ nariai, Šiluvos Piligrimų centro vienuolė Modesta.

     Projekto dalyviai gavo padėką iš Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro.

 

Istorijos mokytoja V. Strakšienė

 

 
 
PDF Spausdinti Email
 
PDF Spausdinti Email

 

Ekskursija po Klaipėdą

 

     Paskutinę mokslo metų dieną septintokai norėdami pasidžiaugti vasaros pradžia išvyko į Klaipėdą. Šią dieną praleidome neveltui, aplankėme vienus garsiausių šio krašto muziejų. Vienas iš jų buvo Pilies. Ten mes susipažinome su viduramžių kultūra, etiketo taisyklėmis, istoriniais įvykiais, žaidėme būdingus tam laikmečiui žaidimus. Apžiūrėjome Mėmelburgo pilies radinius, ėjome seniausiu Klaipėdos grindiniu.

     Kitame Kalvystės muziejuje susipažinome su brangakmenių istorija ir kalvystės pagrindais. Matėme ir lietėme vienus gražiausių kristalų, koralų ir kitus akmenis. Net patys išmokome pasigaminti žiedelius. Apžiūrėjome gražiausius dirbinius, rastus Klaipėdoje, bei padarytus įvairių, garsių kalvių papuošalus ir buities įrankius.

       Pramogavome prie jūros, apžiūrėjome įvairias jachtas, laivus, džiaugėmės įspūdingo aukščio bangomis, grožėjomės Klaipėdos miesto statiniais, o toliau viską pratęsėme Akropolyje.

     Turiningai praleidome paskutinę mokslo metų dieną, kuri išliks puikiu prisiminimu kiekvienam septintokui.

 

7 klasės mokinė Roberta Danusaitė

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Sustok, įsiklausyk – Skambutis neeilinis.

Nors daugel sykių jau girdėtas,

- Šį kartą - paskutinis.

 

       Šių metų, gegužės 26 dieną, Šiluvos gimnazijoje paskutinis skambutis nuaidėjo III laidos abiturientams. Paskutinio skambučio rytą susirinkę ketvirtokai pirmiausia nuskubėjo pas auklėtoją į namus. Sugrįžę į gimnaziją, jie buvo sutikti garsiais plojimais. Tada jie buvo palydėti į išpuoštą klasę, kur prasidėjo paskutinė pamoka. Rugsėjo pirmąją ketvirtokai į mokyklą palydėjo būrį nedrąsių pirmokėlių. Paskutinio skambučio šventės dieną jau ūgtelėję ir išdrąsėję jie ne tik pravedė abiturientams linksmą pamokėlę, bet ir išlydėjo juos iš gimnazijos. Abiturientai pirmąją šventės dalį užbaigė laikydamiesi gimnazijos tradicijos – gimnazijos darželyje pasodindami rožę.

     Šventinė programa prasidėjo vakare. Ketvirtokai buvo palydėti pro iškeltas tautines juostas į aktų salę, aidint mokykliniui skambučiui. Programos metu skambėjo trečiokų dainos, poros sukosi šokio ritmu, buvo išsakyti nuoširdūs svečių sveikinimai ir palinkėjimai.

     Ketvirtokai parodė savo programą. Jie pasveikino auklėtoją, pirmąsias mokytojas, tėvus ir teikė nominacijas mokytojams. Visiems labai patiko filmas apie ketvirtokų gražiausius mokyklinius metus. Abiturientai dainavo ir šoko su ašaromis akyse. Buvo perskaitytas ketvirtokų testamentas, tradiciškai įteiktas pereinamasis gimnazijos raktas.

       Su liūdesiu išlydėjome III Šiluvos gimnazijos laidą, palinkėdami gero kelio į gyvenimą!

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Duke universiteto (JAV) atstovų vizitas gimnazijoje

 

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Istorijos žinių konkursas „Pirmyn į praeitį“

 

     Gegužės 11 dieną Raseinių Viešojoje bibliotekoje vyko 7 -8 klasių mokinių istorijos konkursas „Pirmyn į praeitį“. Buvo pakviesta ir Šiluvos gimnazijos 7-8 klasių mokinių komanda. Mes prizinės vietos nelaimėjome, bet likome patenkinti savo rezultatu, įgijome daug patirties ir žinių. Dėkojame istorijos mokytojoms Vandai Strakšienei ir Renatai Šauklienei, kurios parengė šiam konkursui.

 

8 klasės mokinė Juventa Navickaitė

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Dalyvavome respublikinės „Žaliosios olimpiados“ pusfinalyje

 

     Gegužės 25 d. I- II klasių jungtinė komanda vyko į Viktoro Petkaus pagrindinę mokyklą, kur vyko respublikinės „Žaliosios olimpiados“ pusfinalis.

     Teko susirungti su kitomis devyniomis komandomis, atvykusiomis iš Tauragės, Šakių, Mažeikių, Ariogalos, bei vietiniais- raseiniškiais. Renginio organizatoriai tikrino žinias apie atliekų rūšiavimą, antrinį žaliavų panaudojimą, gamtos išteklių tausojimą ir kt. Užduočių būta įvairių: nuo skaičiavimų iki dėlionės dėliojimo. Laikas tikrai neprailgo.

    Nors kelialapį į finalą teko užleisti Tauragės „Versmės“ gimnazijos komandai „Versmė“, tačiau laikas tikrai neprailgo. Pasisėmėme komandinio darbo bei viešo kalbėjimo patirties, pagilinome aplinkosaugines žinias.

     Norime dar kartą paraginti mokyklos bendruomenę-rūšiuokime! Dauguma šiukšlių gali tapti puikia antrine žaliava gaminti naujiems daiktams.

 

Chemijos mokytoja Žaneta Kalėjutė

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Chemijos praktinio darbo viktorina „Atpažink medžiagą X“

 

     I klasės mokiniai mokslo metų pabaigoje įgytas chemijos žinias demonstravo dalyvaudami praktinio darbo viktorinoje „Atpažink medžiagą X“.

        Mokiniai rungėsi dirbdami po vieną, todėl galėjo pasikliauti tik savo žiniomis ir praktinio darbo įgūdžiais.

       Geriausiai užduotis sekėsi atlikti Airidui Kundrotui, kuris ne tik greičiausiai įveikė abiejų etapų praktines užduotis, bet ir visas reakcijų lygtis parašė be klaidų!

 

Chemijos mokytoja Žaneta Kalėjutė

 

 
PDF Spausdinti Email

 

„Giesmių giesmelė 2017“

 

      Balandžio 22 d. aštuonioliktą kartą įvyko respublikinis vaikų ir jaunimo festivalis „Giesmių giesmelė – 2017“.

    Renginio tikslas – ugdyti religinės muzikos meną bei kūrybos poreikį, puoselėti ir plėsti krikščioniškojo giedojimo tradicijas.         Vaikų ir jaunimo kolektyvai - tai darželių, pradinių mokyklų, gimnazijų, daugiafunkcinių centrų, progimnazijų, meno ir muzikos mokyklų, parapijų giesmininkai, susirinkę giedoti iškilmingose šventose Mišiose.

    Dalyviai iš Vilniaus, Kauno, Vilkaviškio, Jonavos, Telšių, Marijampolės, Neringos rinkosi Kauno Palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio parapijos bažnyčioje.

    Eucharistijos šventimui vadovavo Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalass SJ. Tarp festivalio dalyvių - Šiluvos gimnazijos mokiniai - choras „Šiloja“ ir muzikos mokytoja Jolita Oržekauskaitė.

      Festivalio dalyviams ir jų vadovams buvo įteikti Padėkos raštai.

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910Sekantisir »

Puslapis 4 iš 22


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.