Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 108 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 301071
Lyderių mokykla PDF Spausdinti Email

Svečiuose pas Šeduvos gimnazistus

         Vasario 28 – kovo 1 d. mūsų mokyklos 8-12 klasių mokiniai lankėsi Radviliškio r. Šeduvos gimnazijoje, kur buvo pakviesti dalyvauti respublikinio projekto ,,Lyderystės mokykla“ savaitgalio užsiėmimuose. Kartu su mumis šiose veiklose dalyvavo ir Radviliškio r. Lizdeikos gimnazijos mokiniai. Susitikimo tikslų spektras buvo gana platus: aktyviai bendradarbiauti ir, dirbant grupėse, ugdytis bendradarbiavimo bei vadovavimo, lyderystės įgūdžius, mokytis spręsti kylančius klausimus ir problemas komandoje, klausyti ir išgirsti kitų nuomones, gerbiant kitus, išsakyti savąją, skatinti tarpusavio toleranciją ir pagalbą, kūrybiškai atlikti įvairias užduotis.

Skaityti daugiau...
 
Jaunųjų matematikų varžybos PDF Spausdinti Email

Š.m. kovo 1 d. Šiaulių universitete vyko XLIV JAUNŲJŲ MATEMATIKŲ VARŽYBOS, kuriose dalyvavo 9-12 klasių mokiniai iš visos Lietuvos bei Latvijos. 12 klasės mokinys Mantas Smaidrys,  matematikos olimpiados rajoniniame etape užėmęs I-ąją vietą, iškovojo teisę atstovauti  rajono komandai, kurią sudarė dar trylika mokinių iš kitų mokyklų.

Skaityti daugiau...
 
Šiluviškiai rašė nacionalinį diktantą PDF Spausdinti Email

„Yra kalba, kur žodis pasitinka ir palydi“ 

(Justinas Marcinkevičius)


       

         Toks užrašas klasės lentoje vasario 22 d. pasitiko Šiluvos vidurinės mokyklos mokinius, susirinkusius į didelę gimtosios kalbos šventę. Mes kaip ir visi šalies gimtosios kalbos mylėtojai 11 valandą rašėme nacionalinį diktantą. Mūsų mokykloje tokių buvo 30.  

        Renginio koordinatorė mokytoja O. Sinkevičienė priminė gražią kiekvieno lietuvio pareigą – globoti, turtinti ir gerbti gimtąją kalbą. Ji seniausia Europoje, o mums skambiausia ir mylimiausia, nes ją mums dovanojo mama. 

Skaityti daugiau...
 
Choras "Šiloja" garsina mokyklą PDF Spausdinti Email

Respublikiniame festivalyje ,,Giesmių giesmelė 2014“ dalyvavo Šiluvos vaikų ir jaunimo choras „Šiloja“ 

             

       Vasario 22 d., šeštadienio popietę  Kauno Palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio parapijos maldos namuose įvyko XV respublikinis vaikų ir jaunimo festivalis ,,Giesmių giesmelė 2014“, skirtas švenčiausiajai Mergelei Marijai.

Skaityti daugiau...
 
Gerosios patirties klaida PDF Spausdinti Email

 

RAJONINĖJE METODINĖJE – PRAKTINĖJE KONFERENCIJOJE „INTEGRUOTAS UGDYMAS – MOKINIO  SĖKMEI“ PRISTATYTI MOKYTOJŲ DARBAI

 

Vasario 18 d. Raseinių rajono švietimo centras organizavo metodinę-praktinę konferenciją ,,Integruotas ugdymas – mokinio sėkmei“. Šios konferencijos tema – integruotas ugdymas, glaudžiai susieta su rajono pedagogų kvalifikacijos tobulinimo pagrindiniu prioritetu – pamoka, todėl kalbėta apie įvairias jo formas, pristatytos sėkmės istorijos, pateikti mokytojų praktikoje pritaikyti pamokų, projektų, užsiėmimų pavyzdžiai.

Tarp daugelio šios konferencijos pranešėjų, kurie dalinosi savo patirtimi su rajono pedagogais, buvo ir mūsų mokyklos mokytojai.

Skaityti daugiau...
 
Krepšinio turnyras PDF Spausdinti Email

Tradicinė krepšinio diena Šiluvos vidurinėje mokykloje


             Jau septintus metus Šiluvos vidurinėje mokykloje Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti organizuojama Krepšinio diena. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais į ją susirinko gausus krepšinio mėgėjų būrys. Varžybose dalyvauti užsiregistravo 14 komandų iš Šiluvos ir aplinkinių seniūnijų pagal amžiaus grupes.

Skaityti daugiau...
 
Renginys, skirtas Vasario 16-ajai paminėti PDF Spausdinti Email

Lietuvos valstybės atkūrimo šventė

 

„Širdies kampelyje – Lietuva“


             Vasario 16-oji – data, menanti atgautą laisvę. Žymi nueitą kelią, kurį įveikė mūsų seneliai, proseneliai, tėvai.
        Švęsdami ir minėdami tautos šventę mes, Šiluvos vidurinės mokyklos mokiniai, kartu su kultūros namų saviveiklininkais surengėme koncertą, į kurį susirinko ne tik mokyklos bendruomenė, bet atvyko Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas, atėjo miestelio gyventojai.

Skaityti daugiau...
 
Mokyklos garbė PDF Spausdinti Email

Puikūs abituriento Manto Smaidrio pasiekimai

 

                   63-osios lietuvos mokinių matematikos olimpiados 9-12 klasių mokiniams rajono etape Mantas Smaidrys  užėmė 1-ą vietą. Jis surinko 13 taškų ir tarpe 11-os rajono dvyliktokų buvo pats geriausias. Kovo 1 d. Mantas  atstovaus savo rajoną respublikinėse jaunųjų matematikų varžybose Šiauliuose. Mantui puikiai sekėsi spręsti fizikos olimpiadinius uždavinius (I vieta, 16 taškų) bei chemijos (III vieta, 34,5 taško).

                     Pirmą kartą matematikos olimpiadoje dalyvavo ir devintokė Viktorija Rekstytė. Jos rezultatas kuklesnis, bet tikimės, kad įgijo patirties ir kitais metais seksis geriau.

 
Mename skaudžius Lietuvai įvykius PDF Spausdinti Email

Tautinio patriotiškumo pamoka „Misija Sibiras 2013“


          Vasario 12 d. mūsų mokyklą aplankė ekspedicijos „Misija Sibiras 2013“  dalyvė Kotryna Vilkaitė. Mūsų mokyklą ji pasirinko neatsitiktinai, nes ji yra mūsų žemietė. Šiluvoje gyveno jos proseneliai, yra jų kapai, sodyba. Viešnios labai artimi giminaičiai buvo ištremti į Komijos respubliką. Sibire yra gimusi ir Kotrynos mama. Jos senelės dėdė buvo generolas, 2009 metais pripažintas Lietuvos Respublikos Prezidentu, Jonas Žemaitis – Vytautas.

Skaityti daugiau...
 
Metodinė veikla PDF Spausdinti Email

 

 

seminaras_audrone

                   Sausio 21 d. mūsų mokykloje lankėsi ir seminarą mokytojams vedė A. Šarskuvienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros vadovaujančioji  vertintoja. Seminaro tema - ,, Mokinių pasiekimų vertinimas ir pažangos matavimas, integruotas ugdymas“ . Ji pasirinkta  , kadangi  Bendrosiose programose iškelti  ugdymo tikslai ir apibrėžti  laukiami rezultatai reikalauja keisti ugdymo praktiką, plėsti  integruoto  ugdymo galimybes,   o ugdymo kokybė dažniausiai priklauso nuo mokytojo gebėjimo netik organizuoti pamoką, bet ir taikyti mokytis padedantį  pasiekimų ir pažangos vertinimą.

Skaityti daugiau...
 
Šimtadienis PDF Spausdinti Email

Keliaujantis cirkas Šiluvoje 

 


             Vasario 7 d. mūsų mokykloje įvyko 100-dienio šventė, skirta abiturientams, kurią pagal visas šios šventės tradicijas organizavo vienuoliktokai. Ryškiais spalvotais apdarais pasidabinę keliaujančio cirko akrobatai, klounai visos šventės metu neleido liūdėti.

Skaityti daugiau...
 
Kur mokytis? PDF Spausdinti Email

Abiturientai  aplankė parodą

 

„Mokymasis. Studijos. Karjera 2014“

             Vasario 7 d.  mūsų mokyklos abiturientai, kaip ir dauguma mokinių iš visos Lietuvos, aplankė Vilniuje organizuojamą XII tarptautinę žinių ir išsilavinimo parodą ,,Mokymasis. Studijos. Karjera 2014“, kurią  atidarė LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.
                 Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo, kur mokytis. Jiems ir skiriama ši tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis.

Skaityti daugiau...
 
Garbingas apdovanojimas PDF Spausdinti Email

 ĮVERTINTAS MOKINIŲ TARYBOS PROJEKTAS

 

            Vasario 7 d., penktadienį, Raseinių rajono kultūros centre  vyko iškilmingi „Raseinių krašto jaunimo apdovanojimai 2013“.  Apdovanojimuose buvo steigtos 6 nominacijos.  Mūsų mokykla pristatė šioms nominacijoms  kelis renginius. Ir vieną jų lydėjo sėkmė. Mokinių tarybos jau trečius metus organizuojamas projektas „Mes galime...“ , į  kurio veiklą  įtraukėme  Girkalnio pagrindinės  bei Betygalos Maironio vidurinės mokyklų mokinius, kuriame skatinamas jaunų žmonių savarankiškumas, iniciatyvumas ir kūrybiškumas,  laimėjo nominacijoje „Jaunimo renginys“.
         Apdovanojimą atsiėmė Mokyklos prezidentas Naglis Užumeckas,  kuris dėkodamas už  įvertinimą, teigė,  jog projekto sėkmę lemia mokinių aktyvumas ir iniciatyvumas, noras prasmingai leisti laiką.
Plačiau apie apdovanojimus skaitykite ir žiūrėkite video „Raseiniškis.lt“ naujienose straipsnis „Raseinių krašto jaunimo apdovanojimai 2013“.

 
Rašykime dailiai PDF Spausdinti Email

Dailyraščio konkursas „Rašom!“               Lietuvių kalbos instituto UAB Biuro pasaulis paskelbė Nacionalinį Vinco Kudirkos dailyraščio konkursą „Rašom!“, kurio tikslas – ugdyti taLogo2013isyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius.

              Lietuvių kalbos mokytojos paskatino aktyviai dalyvauti konkurse 3-12 klasių mokinius bei mokytojus. Rašančiųjų buvo daug, tačiau ne visiems gerai sekėsi, todėl į Vilnių išsiuntėme tik dvidešimt du 3-6 kl. mokinių darbus, vienuolika 7-12 kl. ir vieną suaugusiųjų darbą.

              Mokytojos dėkoja visiems konkurso dalyviams ir linki tobulinti gražios rašysenos įgūdžius.

Lietuvių kalbos mokytojos

 
« PradžiaAnkstesnis212223Sekantisir »

Puslapis 22 iš 23


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.