Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 26 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 254242
Vaikų ir jaunimo choras „Šiloja“ PDF Spausdinti Email

 

 

 Padėkos vakaras „Tai mūsų kelias...“,

skirtas Šiluvos vaikų ir jaunimo choro 3 metų draugystei paminėti            Lapkričio 15 dieną  Šiluvos vaikų ir jaunimo choras trijų metų draugystei paminėti šventė Padėkos vakarą „Tai mūsų kelias...“.
           Dar 2010 metų rudenį Šiluvos švenčiausiosios Mergelės Marijos Gimimo parapijoje sesers vienuolės Ignės, JE iniciatyva vaikams ir jaunimui buvo skiriamas laikas mokymuisi giedoti šventose Mišiose, liturginėse šventėse. Kartą per savaitę čia rinkosi įvairaus mokyklinio amžiaus dainininkai. Susibūrė ne mažas kolektyvas, kurį buvo galima vadinti vaikų ir jaunimo choru.
Skaityti daugiau...
 
Platėja draugų ratas PDF Spausdinti Email

Stebuklinga žibintų šviesa

            Šių metų lapkričio 11 dieną, Šiluvos vidurinėje mokykloje vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 1– 8 klasių mokinių renginys „Žibintų šventė“ šv. Martyno dienai paminėti. Renginio tikslas: ugdyti mokinių domėjimąsi vokiečių kalba ir skatinti jų norą mokytis šios kalbos, supažindinant juos su  šv. Martyno dienos  tradicijomis.
           Prieš 3 metus mūsų mokykla prisijungė prie Vilniaus Gėtės instituto vykdomo projekto “Vokiečių kalba su Hans Hase priešmokyklinėse grupėse”. Nuo 2011 m. mūsų mokykloje vokiečių kalbos mokosi priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, pirmos ir antros klasės mokiniai. Šv. Martyno dienos paminėjimas ir eisena miestelio gatvėmis tapo neatsiejama projekto dalimi.

Skaityti daugiau...
 
Prisimename visus mirusiuosius PDF Spausdinti Email

 

Prisiminkime tuos, kuriuos apleido artimieji

 

              Mes, Šiluvos vidurinės  mokyklos mokiniai, 2012-2013  mokslo metais dalyvavome  respublikiniame projekte ,,Atviras kodas: pilietis“ pilietinių iniciatyvų konkurse. Tada didelį dėmesį skyrėme saugumui, vedėme paskaitas apie saugų eismą, dalijome atšvaitus, lankstinukus.      
              Šiais mokslo metais mokinių grupelė: Rasa Ambrozaitė, Gintarė Miliūtė, Gabrielė Alzbergaitė. ir Viktorija Rekstytė, nusprendėme dalyvauti pilietinių iniciatyvų konkurse „Tu gali daugiau“ .

 

Skaityti daugiau...
 
Naujos tradicijos PDF Spausdinti Email

 

Helovino vakarėlis

 

                  Helovinas – šventė, atėjusi iš svetur. Mūsuose dar nelabai kur švenčiama, tačiau mes, Šiluvos vidurinės mokyklos devintokai, nusprendėme patys pasilinksminti ir kitus įtraukti į šėliojimo sūkurį.
Salę papuošėm žvakėm, šikšnosparniais ir meniškai išpjaustytais moliūgais. Renginį pradėjom „spektakliu“, kurį suvaidinome už širmos, apšviestos tik žibintuvėlio spinduliu. Prieš vaidinimą, manom, reikėjo perspėti, kad silpnesnių nervų žiūrovams – čia ne vieta.

Skaityti daugiau...
 
Gerosios patirties sklaida PDF Spausdinti Email

Respublikinė mokinių konferencijoje pristatytas projektas

 

„MES GALIME...“

 

            Spalio 25 d. Šiaulių universiteto Edukologijos fakultete vyko respublikinė mokinių konferencija „Šiuolaikinis mokinys šiandieninėje mokykloje”. Tarp konferencijoje pranešimus pristatančių 8–12 klasių mokinių iš Alytaus, Vilniaus, Kretingos, Šiaulių, Karmėlavos, Vilkyškių, Radviliškio mokyklų buvo ir mūsų Mokyklos prezidentas Naglis Užumeckas.
       Konferencijos rengėjai pristatė mokiniams svečią iš Brazilijos, San Paulo universiteto profesorių Agnaldo Arroio. kuris skaitė pranešimą „Šiandieninis Brazilijos moksleivis – koks jis?“. Svečias pasakojo apie šiandieninio Brazilijos moksleivio gyvenimo ir mokymosi realijas, pateikė praktinių pavyzdžių.

Skaityti daugiau...
 
Rudenėlio šventė PDF Spausdinti Email

"Rudenėlio šventė" atkeliavo į mokyklą

 

           Spalio 23 d. Šiluvos vidurinės mokyklos antrokai pakvietė visus pradinukus į rudeniškai papuoštą salę. Kiekviena pradinukų klasė turėjo užduotį parengti prisistatymą ir pasipuošti pagal antrokų numatytas temas.

Skaityti daugiau...
 
Angelo žinia 2013 PDF Spausdinti Email

"Angelo žinia" 2013

 

     Kviečiame dalyvauti  respublikiniame vaikų kūrybinių darbų konkurse „Angelo žinia". Konkurso nuostatai.

 
Kasdienė sportinė veikla PDF Spausdinti Email

Pažintis su nauju žaidimu

 

           Spalio 7 d.vyko bočios žaidimo varžybos. Varžybas vedė Europos čempionė, daugkartinė pasaulio čempionatų prizininkė, parolimpinių žaidynių dalyvė Irena Perminienė. Europos šalyse žaidimas bočia žaidžiamas parkuose, miškuose ir paplūdimiuose, kur galima rasti bent kelis metrus lygios pievelės ar suplūkto smėliuko. Žaidimas mėgstamas dėl savo paprastumo - specialius spalvotus rutulius reikia numesti kuo arčiau centrinio baltojo rutulio. Laimi ta komanda, kurios rutuliai sukrenta arčiausiai baltojo.

Skaityti daugiau...
 
Karjeros planavimas PDF Spausdinti Email

 

Pažintis  su LNK televizija

 

           Spalio 7 dienos  ankstyvą rytą Šiluvos vidurinės mokyklos 10-12 kl. mokinių grupė išsiruošė į sostinę. Jie buvo pakviesti  į LNK televiziją, kur dalyvavo Astos Stašaitytės vedamos laidos ,,Yra kaip yra“ filmavime. Mokiniams tai buvo pirmas kartas, kai jie patyrė filmavimo jaudulį tokioje didelėje studijoje. Prieš ir po filmavimo jie buvo supažindinti su televizijos užkulisiais, pravesta ekskursija.

Skaityti daugiau...
 
Mes didžiojamės Agne PDF Spausdinti Email

 

Laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ mūsų

 

mokyklos šeštokė


           Agnė Kvezelytė, 6 kl. mokinė, įveikusi  atranką,  dalyvavo laidos ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ filmavime Lietuvos nacionalinėje televizijoje. Ši laida rodoma š.m. spalio 4 d.

        Nuoširdžiai sveikiname šią šaunią mokinę, atstovavusią ir garsinusią mūsų mokyklą, bei linkime jai visokeriopos sėkmės kopiant į mokslo aukštumas.

Mokinių taryba

 
Konstitucijos egzaminas PDF Spausdinti Email

 

Mokykloje vyko Konstitucijos egzamino I turas

 

                Spalio 1 dieną Šiluvos vidurinė mokykla dalyvavo Teisingumo ministerijos ir DELFI naujienų portalo projekte „Konstitucijos egzaminas". Konstitucijos egzaminą laikė 11- 12 klasės mokiniai. Geriausiai konstituciją žinojo 12 klasės mokinys Matas Dudoravičius. Jis surinko 25 taškus ir pateko į II - ąjį Konstitucijos egzamino etapą. II - ąją vietą užėmė 11 kl. mokinė Julija Ambrozaitė , o III - ąją vietą 12 kl. mokinė Giedrė Šimkutė. Dėkojame visiems dalyviams ir linkime sėkmės Matui Dudoravičiui.

Istorijos vyresnioji mokytoja Vanda Strakšienė

 
Dalyvavome edukacinėje programoje PDF Spausdinti Email

 

Išvyka į Kelmės dvarą

 

           Kraštotyros būrelio nariai, vykdydami projektą „Kultūros žvalgai“, rugsėjo 24  dieną  kartu su mokytojomis Renata Šaukliene ir Regina Užumeckiene važiavo į Kelmės dvarą, kur vyko  edukacinė programa „Indėnų buitis ir žaidimai“.
Skaityti daugiau...
 
Patyčių prevencijos programa PDF Spausdinti Email

 

Mokykla dalyvauja OLWEUS patyčių prevencijos programoje

 

           Raseinių r. Šiluvos vidurinė mokykla dalyvauja į OLWEUS patyčių prevencijos programos IV etape.

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinis projektas PDF Spausdinti Email

 

 

 

Rajone vykdytas tarptautinis jaunimo projektas

„Jaunojo savanorio akademija“

 

        Š.m. rugpjūčio 26-28 d. Ariogaloje Raseinių rajono savivaldybės administracija kartu su Raseinių rajono savanorių draugija vykdė tarptautinį jaunimo projektą „Jaunojo savanorio akademija”. Šio projekto visa veikla buvo orientuota į savanorystės kultūros, pilietiškumo ir tarpkultūrinio bendradarbiavimo plėtojimą.
       Projekte dalyvavo  jaunimo delegacija iš Ukrainos (Vinicos srities). Įveikęs norinčių dalyvauti mokinių šiame projekte  atranką, tarp rajoną atstovavusių  8 dalyvių  į jį pateko ir mūsų mokyklos prezidentas Naglis Užumeckas.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis212223Sekantisir »

Puslapis 21 iš 23


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.