Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 60 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 244417
Mokyklos garbė PDF Spausdinti Email

Puikūs abituriento Manto Smaidrio pasiekimai

 

                   63-osios lietuvos mokinių matematikos olimpiados 9-12 klasių mokiniams rajono etape Mantas Smaidrys  užėmė 1-ą vietą. Jis surinko 13 taškų ir tarpe 11-os rajono dvyliktokų buvo pats geriausias. Kovo 1 d. Mantas  atstovaus savo rajoną respublikinėse jaunųjų matematikų varžybose Šiauliuose. Mantui puikiai sekėsi spręsti fizikos olimpiadinius uždavinius (I vieta, 16 taškų) bei chemijos (III vieta, 34,5 taško).

                     Pirmą kartą matematikos olimpiadoje dalyvavo ir devintokė Viktorija Rekstytė. Jos rezultatas kuklesnis, bet tikimės, kad įgijo patirties ir kitais metais seksis geriau.

 
Mename skaudžius Lietuvai įvykius PDF Spausdinti Email

Tautinio patriotiškumo pamoka „Misija Sibiras 2013“


          Vasario 12 d. mūsų mokyklą aplankė ekspedicijos „Misija Sibiras 2013“  dalyvė Kotryna Vilkaitė. Mūsų mokyklą ji pasirinko neatsitiktinai, nes ji yra mūsų žemietė. Šiluvoje gyveno jos proseneliai, yra jų kapai, sodyba. Viešnios labai artimi giminaičiai buvo ištremti į Komijos respubliką. Sibire yra gimusi ir Kotrynos mama. Jos senelės dėdė buvo generolas, 2009 metais pripažintas Lietuvos Respublikos Prezidentu, Jonas Žemaitis – Vytautas.

Skaityti daugiau...
 
Metodinė veikla PDF Spausdinti Email

 

 

seminaras_audrone

                   Sausio 21 d. mūsų mokykloje lankėsi ir seminarą mokytojams vedė A. Šarskuvienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros vadovaujančioji  vertintoja. Seminaro tema - ,, Mokinių pasiekimų vertinimas ir pažangos matavimas, integruotas ugdymas“ . Ji pasirinkta  , kadangi  Bendrosiose programose iškelti  ugdymo tikslai ir apibrėžti  laukiami rezultatai reikalauja keisti ugdymo praktiką, plėsti  integruoto  ugdymo galimybes,   o ugdymo kokybė dažniausiai priklauso nuo mokytojo gebėjimo netik organizuoti pamoką, bet ir taikyti mokytis padedantį  pasiekimų ir pažangos vertinimą.

Skaityti daugiau...
 
Šimtadienis PDF Spausdinti Email

Keliaujantis cirkas Šiluvoje 

 


             Vasario 7 d. mūsų mokykloje įvyko 100-dienio šventė, skirta abiturientams, kurią pagal visas šios šventės tradicijas organizavo vienuoliktokai. Ryškiais spalvotais apdarais pasidabinę keliaujančio cirko akrobatai, klounai visos šventės metu neleido liūdėti.

Skaityti daugiau...
 
Kur mokytis? PDF Spausdinti Email

Abiturientai  aplankė parodą

 

„Mokymasis. Studijos. Karjera 2014“

             Vasario 7 d.  mūsų mokyklos abiturientai, kaip ir dauguma mokinių iš visos Lietuvos, aplankė Vilniuje organizuojamą XII tarptautinę žinių ir išsilavinimo parodą ,,Mokymasis. Studijos. Karjera 2014“, kurią  atidarė LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.
                 Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo, kur mokytis. Jiems ir skiriama ši tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis.

Skaityti daugiau...
 
Garbingas apdovanojimas PDF Spausdinti Email

 ĮVERTINTAS MOKINIŲ TARYBOS PROJEKTAS

 

            Vasario 7 d., penktadienį, Raseinių rajono kultūros centre  vyko iškilmingi „Raseinių krašto jaunimo apdovanojimai 2013“.  Apdovanojimuose buvo steigtos 6 nominacijos.  Mūsų mokykla pristatė šioms nominacijoms  kelis renginius. Ir vieną jų lydėjo sėkmė. Mokinių tarybos jau trečius metus organizuojamas projektas „Mes galime...“ , į  kurio veiklą  įtraukėme  Girkalnio pagrindinės  bei Betygalos Maironio vidurinės mokyklų mokinius, kuriame skatinamas jaunų žmonių savarankiškumas, iniciatyvumas ir kūrybiškumas,  laimėjo nominacijoje „Jaunimo renginys“.
         Apdovanojimą atsiėmė Mokyklos prezidentas Naglis Užumeckas,  kuris dėkodamas už  įvertinimą, teigė,  jog projekto sėkmę lemia mokinių aktyvumas ir iniciatyvumas, noras prasmingai leisti laiką.
Plačiau apie apdovanojimus skaitykite ir žiūrėkite video „Raseiniškis.lt“ naujienose straipsnis „Raseinių krašto jaunimo apdovanojimai 2013“.

 
Rašykime dailiai PDF Spausdinti Email

Dailyraščio konkursas „Rašom!“               Lietuvių kalbos instituto UAB Biuro pasaulis paskelbė Nacionalinį Vinco Kudirkos dailyraščio konkursą „Rašom!“, kurio tikslas – ugdyti taLogo2013isyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius.

              Lietuvių kalbos mokytojos paskatino aktyviai dalyvauti konkurse 3-12 klasių mokinius bei mokytojus. Rašančiųjų buvo daug, tačiau ne visiems gerai sekėsi, todėl į Vilnių išsiuntėme tik dvidešimt du 3-6 kl. mokinių darbus, vienuolika 7-12 kl. ir vieną suaugusiųjų darbą.

              Mokytojos dėkoja visiems konkurso dalyviams ir linki tobulinti gražios rašysenos įgūdžius.

Lietuvių kalbos mokytojos

 
Konkursas mokykloje PDF Spausdinti Email

Raiškiojo skaitymo konkursas


        2014-ieji metai skirti K. Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms paminėti. Lietuvių grožinės literatūros pradininkui pagerbti vyks įvairūs minėjimai, jo kūrinių skaitymo valandos ir kt.

            Mūsų mokykloje renginių ciklas, skirtas K. Donelaičiui, pradėtas 5-11 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursu, kuriame dalyvavo penkiolika vaikų, mylinčių gimtąją kalbą ir skambų lietuvišką žodį. Vyresnieji deklamavo ištraukas iš poemos ,, Metai", jaunesnieji buvo pasirinkę S. Nėries, Just. Marcinkevičiaus, K. Bradūno ir kt. autorių kūrinius.

Skaityti daugiau...
 
Akcija „Knygų Kalėdos“ PDF Spausdinti Email

„Knygų Kalėdų“ dovana Šiluvos vidurinei mokyklai


           Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė 2013 metų pabaigoje paskelbė akciją „Knygų Kalėdos“ ir pakvietė Lietuvos žmones papildyti bibliotekas naujomis knygomis.logotipas

           Pasibaigus akcijai, Šiluvos vidurinės mokyklos biblioteka pasipildė 34 naujomis ir gražiomis knygomis. Džiaugiasi mokiniai ir mokytojai naujais leidiniais ir dėkoja UAB „Žiburys“, UAB „Autex“ direktoriui Andriui Brazui (Vilnius), mūsų mokyklos mokytojai Rasai Norkienei ir dvyliktokui  Mantui Smaidriui.

Skaityti daugiau...
 
Gruodžio 1 d. – pasaulinė kovos su AIDS diena PDF Spausdinti Email

 

Projektas „Žalingiems įpročiams – ne“

 

               Gruodžio 1-oji pasaulinė kovos su AIDS diena, minima nuo 1988m. 1981m. buvo užregistruotas pirmasis šios ligos atvejis ir vis dar nėra vaistų galinčių šią ligą išgydyti. Užsikrečia vis jaunesni žmonės, kurių elgesys yra rizikingas ir nenuspėjamas. Lietuvoje jau yra trys vaikai, kuriems diagnozuotas ŽIV. Reikia atminti, kad AIDS yra liga ir negalima diskriminuoti sergančiųjų, bet kiek įmanoma reikia jiems padėti. Svarbu saugoti save ir savo artimuosius.

Skaityti daugiau...
 
Konkursas „Angelo žinia“ PDF Spausdinti Email

Angelo žinios įkvėpti               

             Jau dešimtąjį kartą į Raseinių rajono Šiluvos vidurinę mokyklą lapkričio 29 dieną rinkosi respublikinio vaikų kūrybinių darbų konkurso „Angelo žinia“ dalyviai. Konkurso tikslas: lavinti vaikų meninius įgūdžius, atsiremiant į krikščioniškąją kultūrą ir įprasminant tradicinių švenčių džiaugsmą. Šiemet projekto dalyvių laukė staigmena – kūrybinės dirbtuvės, kurioms vadovavo dailininkas Valdas Barakauskas ir Raseinių meno mokyklos dailės mokytoja metodininkė grafikė Gintarė Norkienė. Mokinių sukurti darbeliai drobėje su akrilu ir modeliavimo pastomis papuoš Raseinių rajono švietimo centro erdves. Mažiausieji konkurso dalyviai sukurtais angeliukais iš netradicinių medžiagų dekoruos mokyklų klases. Savo darbelius medžio gabalėlyje su akrilu ir aukso folija kūrė į konkursą vaikus lydėję dailės ir tikybos mokytojai. Juos naujos technikos mokė Šiaulių dailės galerijos „Skizze“ galerininkė Daiva Skrupskelytė.

Skaityti daugiau...
 
Mokykla pražydo Tolerancijos žiedais PDF Spausdinti Email

Lapkričio 16-oji - Tarptautinė Tolerancijos diena su

 

TOLERANCIJOS GĖLIŲ žiedais!

 

 

                  Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais mūsų mokyklos mokiniai prisijungė prie Tolerancijos dienos paminėjimo, kurią jau vienuoliktus metus inicijuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti, bei dalyvavo iniciatyvoje kartu kurti Tolerancijos gėlę.

Skaityti daugiau...
 
Vaikų ir jaunimo choras „Šiloja“ PDF Spausdinti Email

 

 

 Padėkos vakaras „Tai mūsų kelias...“,

skirtas Šiluvos vaikų ir jaunimo choro 3 metų draugystei paminėti            Lapkričio 15 dieną  Šiluvos vaikų ir jaunimo choras trijų metų draugystei paminėti šventė Padėkos vakarą „Tai mūsų kelias...“.
           Dar 2010 metų rudenį Šiluvos švenčiausiosios Mergelės Marijos Gimimo parapijoje sesers vienuolės Ignės, JE iniciatyva vaikams ir jaunimui buvo skiriamas laikas mokymuisi giedoti šventose Mišiose, liturginėse šventėse. Kartą per savaitę čia rinkosi įvairaus mokyklinio amžiaus dainininkai. Susibūrė ne mažas kolektyvas, kurį buvo galima vadinti vaikų ir jaunimo choru.
Skaityti daugiau...
 
Platėja draugų ratas PDF Spausdinti Email

Stebuklinga žibintų šviesa

            Šių metų lapkričio 11 dieną, Šiluvos vidurinėje mokykloje vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 1– 8 klasių mokinių renginys „Žibintų šventė“ šv. Martyno dienai paminėti. Renginio tikslas: ugdyti mokinių domėjimąsi vokiečių kalba ir skatinti jų norą mokytis šios kalbos, supažindinant juos su  šv. Martyno dienos  tradicijomis.
           Prieš 3 metus mūsų mokykla prisijungė prie Vilniaus Gėtės instituto vykdomo projekto “Vokiečių kalba su Hans Hase priešmokyklinėse grupėse”. Nuo 2011 m. mūsų mokykloje vokiečių kalbos mokosi priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, pirmos ir antros klasės mokiniai. Šv. Martyno dienos paminėjimas ir eisena miestelio gatvėmis tapo neatsiejama projekto dalimi.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis11121314151617181920Sekantisir »

Puslapis 20 iš 22


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.