Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 33 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 246163
Geografijos pamoka Šiluvos seniūnijoje PDF Spausdinti Email

 

Netradicinė geografijos pamoka „Gimtinė – tai mes“

 

Kovo 19d. Šiluvos vidurinės mokyklos 9 klasės mokiniai kartu su geografijos mokytoja Leonora Adomavičiene apsilankė Šiluvos seniūnijoje, kurioje vyko geografijos pamoka. Mus pasitiko seniūnas Juozas Šlepas, aprodė naujai restauruotas seniūnijos patalpas, supažindino su darbuotojais. Parodė apdovanojimus už sportinius pasiekimus ir kitą aktyvią seniūnijos veiklą.

Skaityti daugiau...
 
Kovo 14-oji - pi diena PDF Spausdinti Email

 

„π diena mokykloje“

 

Kovo 14-ąją pirmą kartą mūsų mokykloje buvo švenčiama π diena. Ši diena buvo pasirinkta neatsitiktinai, nes π skaičiaus reikšmė – 3,14,  ir jis bene labiausiai žinomas skaičius pasaulyje.

Skaityti daugiau...
 
Minime Kovo 11-ąją PDF Spausdinti Email

 

Pilietinė akcija „Lietuvos vėliavos spalvos“

 

akcija

Lietuva – akmuo prie 

slenksčio seno 

Ir lietaus lašelis debesy, 

Lietuva – ugnis, kurią kūrenam,

Ir kurioj sudegsime visi.

           (J. Strielkūnas) 

Skaityti daugiau...
 
Sveikinimai PDF Spausdinti Email

SVEIKINAME.....

naglis mantas1
NAGLĮ UŽUMECKĄ,  apdovanotą „Auksiniu lūšiuku“ už aktyvų savanorystės kultūros plėtojimą Raseinių krašte.

MANTĄ SMAIDRĮ,  nominuotą Raseinių rajono savivaldybės „Auksinio  lūšiuko“  apdovanojimams. 

 
AKIM projektas Šiluvoje PDF Spausdinti Email

Keramiko Gvido Raudoniaus pamoka           Kovo 3 d. mokykloje vyko mokymai pagal projektą „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“. Šis projektas finansuojamas Europos socialinio fondo pagal Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą“ priemonę „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra“. Vienas šio neformaliojo švietimo tikslų - supažindinti mokinius su profesionalių menininkų veikla, sudominti ir įkvėpti jaunąją kartą kūrybiniams ieškojimams. Netradicinę pamoką vedė keramikas Gvidas Raudonius.

Skaityti daugiau...
 
Lyderių mokykla PDF Spausdinti Email

Svečiuose pas Šeduvos gimnazistus

         Vasario 28 – kovo 1 d. mūsų mokyklos 8-12 klasių mokiniai lankėsi Radviliškio r. Šeduvos gimnazijoje, kur buvo pakviesti dalyvauti respublikinio projekto ,,Lyderystės mokykla“ savaitgalio užsiėmimuose. Kartu su mumis šiose veiklose dalyvavo ir Radviliškio r. Lizdeikos gimnazijos mokiniai. Susitikimo tikslų spektras buvo gana platus: aktyviai bendradarbiauti ir, dirbant grupėse, ugdytis bendradarbiavimo bei vadovavimo, lyderystės įgūdžius, mokytis spręsti kylančius klausimus ir problemas komandoje, klausyti ir išgirsti kitų nuomones, gerbiant kitus, išsakyti savąją, skatinti tarpusavio toleranciją ir pagalbą, kūrybiškai atlikti įvairias užduotis.

Skaityti daugiau...
 
Jaunųjų matematikų varžybos PDF Spausdinti Email

Š.m. kovo 1 d. Šiaulių universitete vyko XLIV JAUNŲJŲ MATEMATIKŲ VARŽYBOS, kuriose dalyvavo 9-12 klasių mokiniai iš visos Lietuvos bei Latvijos. 12 klasės mokinys Mantas Smaidrys,  matematikos olimpiados rajoniniame etape užėmęs I-ąją vietą, iškovojo teisę atstovauti  rajono komandai, kurią sudarė dar trylika mokinių iš kitų mokyklų.

Skaityti daugiau...
 
Šiluviškiai rašė nacionalinį diktantą PDF Spausdinti Email

„Yra kalba, kur žodis pasitinka ir palydi“ 

(Justinas Marcinkevičius)


       

         Toks užrašas klasės lentoje vasario 22 d. pasitiko Šiluvos vidurinės mokyklos mokinius, susirinkusius į didelę gimtosios kalbos šventę. Mes kaip ir visi šalies gimtosios kalbos mylėtojai 11 valandą rašėme nacionalinį diktantą. Mūsų mokykloje tokių buvo 30.  

        Renginio koordinatorė mokytoja O. Sinkevičienė priminė gražią kiekvieno lietuvio pareigą – globoti, turtinti ir gerbti gimtąją kalbą. Ji seniausia Europoje, o mums skambiausia ir mylimiausia, nes ją mums dovanojo mama. 

Skaityti daugiau...
 
Choras "Šiloja" garsina mokyklą PDF Spausdinti Email

Respublikiniame festivalyje ,,Giesmių giesmelė 2014“ dalyvavo Šiluvos vaikų ir jaunimo choras „Šiloja“ 

             

       Vasario 22 d., šeštadienio popietę  Kauno Palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio parapijos maldos namuose įvyko XV respublikinis vaikų ir jaunimo festivalis ,,Giesmių giesmelė 2014“, skirtas švenčiausiajai Mergelei Marijai.

Skaityti daugiau...
 
Gerosios patirties klaida PDF Spausdinti Email

 

RAJONINĖJE METODINĖJE – PRAKTINĖJE KONFERENCIJOJE „INTEGRUOTAS UGDYMAS – MOKINIO  SĖKMEI“ PRISTATYTI MOKYTOJŲ DARBAI

 

Vasario 18 d. Raseinių rajono švietimo centras organizavo metodinę-praktinę konferenciją ,,Integruotas ugdymas – mokinio sėkmei“. Šios konferencijos tema – integruotas ugdymas, glaudžiai susieta su rajono pedagogų kvalifikacijos tobulinimo pagrindiniu prioritetu – pamoka, todėl kalbėta apie įvairias jo formas, pristatytos sėkmės istorijos, pateikti mokytojų praktikoje pritaikyti pamokų, projektų, užsiėmimų pavyzdžiai.

Tarp daugelio šios konferencijos pranešėjų, kurie dalinosi savo patirtimi su rajono pedagogais, buvo ir mūsų mokyklos mokytojai.

Skaityti daugiau...
 
Krepšinio turnyras PDF Spausdinti Email

Tradicinė krepšinio diena Šiluvos vidurinėje mokykloje


             Jau septintus metus Šiluvos vidurinėje mokykloje Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti organizuojama Krepšinio diena. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais į ją susirinko gausus krepšinio mėgėjų būrys. Varžybose dalyvauti užsiregistravo 14 komandų iš Šiluvos ir aplinkinių seniūnijų pagal amžiaus grupes.

Skaityti daugiau...
 
Renginys, skirtas Vasario 16-ajai paminėti PDF Spausdinti Email

Lietuvos valstybės atkūrimo šventė

 

„Širdies kampelyje – Lietuva“


             Vasario 16-oji – data, menanti atgautą laisvę. Žymi nueitą kelią, kurį įveikė mūsų seneliai, proseneliai, tėvai.
        Švęsdami ir minėdami tautos šventę mes, Šiluvos vidurinės mokyklos mokiniai, kartu su kultūros namų saviveiklininkais surengėme koncertą, į kurį susirinko ne tik mokyklos bendruomenė, bet atvyko Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas, atėjo miestelio gyventojai.

Skaityti daugiau...
 
Mokyklos garbė PDF Spausdinti Email

Puikūs abituriento Manto Smaidrio pasiekimai

 

                   63-osios lietuvos mokinių matematikos olimpiados 9-12 klasių mokiniams rajono etape Mantas Smaidrys  užėmė 1-ą vietą. Jis surinko 13 taškų ir tarpe 11-os rajono dvyliktokų buvo pats geriausias. Kovo 1 d. Mantas  atstovaus savo rajoną respublikinėse jaunųjų matematikų varžybose Šiauliuose. Mantui puikiai sekėsi spręsti fizikos olimpiadinius uždavinius (I vieta, 16 taškų) bei chemijos (III vieta, 34,5 taško).

                     Pirmą kartą matematikos olimpiadoje dalyvavo ir devintokė Viktorija Rekstytė. Jos rezultatas kuklesnis, bet tikimės, kad įgijo patirties ir kitais metais seksis geriau.

 
Mename skaudžius Lietuvai įvykius PDF Spausdinti Email

Tautinio patriotiškumo pamoka „Misija Sibiras 2013“


          Vasario 12 d. mūsų mokyklą aplankė ekspedicijos „Misija Sibiras 2013“  dalyvė Kotryna Vilkaitė. Mūsų mokyklą ji pasirinko neatsitiktinai, nes ji yra mūsų žemietė. Šiluvoje gyveno jos proseneliai, yra jų kapai, sodyba. Viešnios labai artimi giminaičiai buvo ištremti į Komijos respubliką. Sibire yra gimusi ir Kotrynos mama. Jos senelės dėdė buvo generolas, 2009 metais pripažintas Lietuvos Respublikos Prezidentu, Jonas Žemaitis – Vytautas.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis11121314151617181920Sekantisir »

Puslapis 20 iš 22


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.