Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 34 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 217178
Garbingas apdovanojimas PDF Spausdinti Email

 ĮVERTINTAS MOKINIŲ TARYBOS PROJEKTAS

 

            Vasario 7 d., penktadienį, Raseinių rajono kultūros centre  vyko iškilmingi „Raseinių krašto jaunimo apdovanojimai 2013“.  Apdovanojimuose buvo steigtos 6 nominacijos.  Mūsų mokykla pristatė šioms nominacijoms  kelis renginius. Ir vieną jų lydėjo sėkmė. Mokinių tarybos jau trečius metus organizuojamas projektas „Mes galime...“ , į  kurio veiklą  įtraukėme  Girkalnio pagrindinės  bei Betygalos Maironio vidurinės mokyklų mokinius, kuriame skatinamas jaunų žmonių savarankiškumas, iniciatyvumas ir kūrybiškumas,  laimėjo nominacijoje „Jaunimo renginys“.
         Apdovanojimą atsiėmė Mokyklos prezidentas Naglis Užumeckas,  kuris dėkodamas už  įvertinimą, teigė,  jog projekto sėkmę lemia mokinių aktyvumas ir iniciatyvumas, noras prasmingai leisti laiką.
Plačiau apie apdovanojimus skaitykite ir žiūrėkite video „Raseiniškis.lt“ naujienose straipsnis „Raseinių krašto jaunimo apdovanojimai 2013“.

 
Rašykime dailiai PDF Spausdinti Email

Dailyraščio konkursas „Rašom!“               Lietuvių kalbos instituto UAB Biuro pasaulis paskelbė Nacionalinį Vinco Kudirkos dailyraščio konkursą „Rašom!“, kurio tikslas – ugdyti taLogo2013isyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius.

              Lietuvių kalbos mokytojos paskatino aktyviai dalyvauti konkurse 3-12 klasių mokinius bei mokytojus. Rašančiųjų buvo daug, tačiau ne visiems gerai sekėsi, todėl į Vilnių išsiuntėme tik dvidešimt du 3-6 kl. mokinių darbus, vienuolika 7-12 kl. ir vieną suaugusiųjų darbą.

              Mokytojos dėkoja visiems konkurso dalyviams ir linki tobulinti gražios rašysenos įgūdžius.

Lietuvių kalbos mokytojos

 
Konkursas mokykloje PDF Spausdinti Email

Raiškiojo skaitymo konkursas


        2014-ieji metai skirti K. Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms paminėti. Lietuvių grožinės literatūros pradininkui pagerbti vyks įvairūs minėjimai, jo kūrinių skaitymo valandos ir kt.

            Mūsų mokykloje renginių ciklas, skirtas K. Donelaičiui, pradėtas 5-11 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursu, kuriame dalyvavo penkiolika vaikų, mylinčių gimtąją kalbą ir skambų lietuvišką žodį. Vyresnieji deklamavo ištraukas iš poemos ,, Metai", jaunesnieji buvo pasirinkę S. Nėries, Just. Marcinkevičiaus, K. Bradūno ir kt. autorių kūrinius.

Skaityti daugiau...
 
Akcija „Knygų Kalėdos“ PDF Spausdinti Email

„Knygų Kalėdų“ dovana Šiluvos vidurinei mokyklai


           Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė 2013 metų pabaigoje paskelbė akciją „Knygų Kalėdos“ ir pakvietė Lietuvos žmones papildyti bibliotekas naujomis knygomis.logotipas

           Pasibaigus akcijai, Šiluvos vidurinės mokyklos biblioteka pasipildė 34 naujomis ir gražiomis knygomis. Džiaugiasi mokiniai ir mokytojai naujais leidiniais ir dėkoja UAB „Žiburys“, UAB „Autex“ direktoriui Andriui Brazui (Vilnius), mūsų mokyklos mokytojai Rasai Norkienei ir dvyliktokui  Mantui Smaidriui.

Skaityti daugiau...
 
Gruodžio 1 d. – pasaulinė kovos su AIDS diena PDF Spausdinti Email

 

Projektas „Žalingiems įpročiams – ne“

 

               Gruodžio 1-oji pasaulinė kovos su AIDS diena, minima nuo 1988m. 1981m. buvo užregistruotas pirmasis šios ligos atvejis ir vis dar nėra vaistų galinčių šią ligą išgydyti. Užsikrečia vis jaunesni žmonės, kurių elgesys yra rizikingas ir nenuspėjamas. Lietuvoje jau yra trys vaikai, kuriems diagnozuotas ŽIV. Reikia atminti, kad AIDS yra liga ir negalima diskriminuoti sergančiųjų, bet kiek įmanoma reikia jiems padėti. Svarbu saugoti save ir savo artimuosius.

Skaityti daugiau...
 
Konkursas „Angelo žinia“ PDF Spausdinti Email

Angelo žinios įkvėpti               

             Jau dešimtąjį kartą į Raseinių rajono Šiluvos vidurinę mokyklą lapkričio 29 dieną rinkosi respublikinio vaikų kūrybinių darbų konkurso „Angelo žinia“ dalyviai. Konkurso tikslas: lavinti vaikų meninius įgūdžius, atsiremiant į krikščioniškąją kultūrą ir įprasminant tradicinių švenčių džiaugsmą. Šiemet projekto dalyvių laukė staigmena – kūrybinės dirbtuvės, kurioms vadovavo dailininkas Valdas Barakauskas ir Raseinių meno mokyklos dailės mokytoja metodininkė grafikė Gintarė Norkienė. Mokinių sukurti darbeliai drobėje su akrilu ir modeliavimo pastomis papuoš Raseinių rajono švietimo centro erdves. Mažiausieji konkurso dalyviai sukurtais angeliukais iš netradicinių medžiagų dekoruos mokyklų klases. Savo darbelius medžio gabalėlyje su akrilu ir aukso folija kūrė į konkursą vaikus lydėję dailės ir tikybos mokytojai. Juos naujos technikos mokė Šiaulių dailės galerijos „Skizze“ galerininkė Daiva Skrupskelytė.

Skaityti daugiau...
 
Mokykla pražydo Tolerancijos žiedais PDF Spausdinti Email

Lapkričio 16-oji - Tarptautinė Tolerancijos diena su

 

TOLERANCIJOS GĖLIŲ žiedais!

 

 

                  Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais mūsų mokyklos mokiniai prisijungė prie Tolerancijos dienos paminėjimo, kurią jau vienuoliktus metus inicijuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti, bei dalyvavo iniciatyvoje kartu kurti Tolerancijos gėlę.

Skaityti daugiau...
 
Vaikų ir jaunimo choras „Šiloja“ PDF Spausdinti Email

 

 

 Padėkos vakaras „Tai mūsų kelias...“,

skirtas Šiluvos vaikų ir jaunimo choro 3 metų draugystei paminėti            Lapkričio 15 dieną  Šiluvos vaikų ir jaunimo choras trijų metų draugystei paminėti šventė Padėkos vakarą „Tai mūsų kelias...“.
           Dar 2010 metų rudenį Šiluvos švenčiausiosios Mergelės Marijos Gimimo parapijoje sesers vienuolės Ignės, JE iniciatyva vaikams ir jaunimui buvo skiriamas laikas mokymuisi giedoti šventose Mišiose, liturginėse šventėse. Kartą per savaitę čia rinkosi įvairaus mokyklinio amžiaus dainininkai. Susibūrė ne mažas kolektyvas, kurį buvo galima vadinti vaikų ir jaunimo choru.
Skaityti daugiau...
 
Platėja draugų ratas PDF Spausdinti Email

Stebuklinga žibintų šviesa

            Šių metų lapkričio 11 dieną, Šiluvos vidurinėje mokykloje vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 1– 8 klasių mokinių renginys „Žibintų šventė“ šv. Martyno dienai paminėti. Renginio tikslas: ugdyti mokinių domėjimąsi vokiečių kalba ir skatinti jų norą mokytis šios kalbos, supažindinant juos su  šv. Martyno dienos  tradicijomis.
           Prieš 3 metus mūsų mokykla prisijungė prie Vilniaus Gėtės instituto vykdomo projekto “Vokiečių kalba su Hans Hase priešmokyklinėse grupėse”. Nuo 2011 m. mūsų mokykloje vokiečių kalbos mokosi priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, pirmos ir antros klasės mokiniai. Šv. Martyno dienos paminėjimas ir eisena miestelio gatvėmis tapo neatsiejama projekto dalimi.

Skaityti daugiau...
 
Prisimename visus mirusiuosius PDF Spausdinti Email

 

Prisiminkime tuos, kuriuos apleido artimieji

 

              Mes, Šiluvos vidurinės  mokyklos mokiniai, 2012-2013  mokslo metais dalyvavome  respublikiniame projekte ,,Atviras kodas: pilietis“ pilietinių iniciatyvų konkurse. Tada didelį dėmesį skyrėme saugumui, vedėme paskaitas apie saugų eismą, dalijome atšvaitus, lankstinukus.      
              Šiais mokslo metais mokinių grupelė: Rasa Ambrozaitė, Gintarė Miliūtė, Gabrielė Alzbergaitė. ir Viktorija Rekstytė, nusprendėme dalyvauti pilietinių iniciatyvų konkurse „Tu gali daugiau“ .

 

Skaityti daugiau...
 
Naujos tradicijos PDF Spausdinti Email

 

Helovino vakarėlis

 

                  Helovinas – šventė, atėjusi iš svetur. Mūsuose dar nelabai kur švenčiama, tačiau mes, Šiluvos vidurinės mokyklos devintokai, nusprendėme patys pasilinksminti ir kitus įtraukti į šėliojimo sūkurį.
Salę papuošėm žvakėm, šikšnosparniais ir meniškai išpjaustytais moliūgais. Renginį pradėjom „spektakliu“, kurį suvaidinome už širmos, apšviestos tik žibintuvėlio spinduliu. Prieš vaidinimą, manom, reikėjo perspėti, kad silpnesnių nervų žiūrovams – čia ne vieta.

Skaityti daugiau...
 
Gerosios patirties sklaida PDF Spausdinti Email

Respublikinė mokinių konferencijoje pristatytas projektas

 

„MES GALIME...“

 

            Spalio 25 d. Šiaulių universiteto Edukologijos fakultete vyko respublikinė mokinių konferencija „Šiuolaikinis mokinys šiandieninėje mokykloje”. Tarp konferencijoje pranešimus pristatančių 8–12 klasių mokinių iš Alytaus, Vilniaus, Kretingos, Šiaulių, Karmėlavos, Vilkyškių, Radviliškio mokyklų buvo ir mūsų Mokyklos prezidentas Naglis Užumeckas.
       Konferencijos rengėjai pristatė mokiniams svečią iš Brazilijos, San Paulo universiteto profesorių Agnaldo Arroio. kuris skaitė pranešimą „Šiandieninis Brazilijos moksleivis – koks jis?“. Svečias pasakojo apie šiandieninio Brazilijos moksleivio gyvenimo ir mokymosi realijas, pateikė praktinių pavyzdžių.

Skaityti daugiau...
 
Rudenėlio šventė PDF Spausdinti Email

"Rudenėlio šventė" atkeliavo į mokyklą

 

           Spalio 23 d. Šiluvos vidurinės mokyklos antrokai pakvietė visus pradinukus į rudeniškai papuoštą salę. Kiekviena pradinukų klasė turėjo užduotį parengti prisistatymą ir pasipuošti pagal antrokų numatytas temas.

Skaityti daugiau...
 
Angelo žinia 2013 PDF Spausdinti Email

"Angelo žinia" 2013

 

     Kviečiame dalyvauti  respublikiniame vaikų kūrybinių darbų konkurse „Angelo žinia". Konkurso nuostatai.

 
« PradžiaAnkstesnis11121314151617181920Sekantisir »

Puslapis 19 iš 21


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.