Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 95 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 284431
PDF Spausdinti Email

Sausio 13 – tosios minėjimas

 

Mūsų gimnazija sausio 13 dieną tradiciškai paminėjo Laisvės gynėjų dieną, dalyvaudama akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Jos metu, aštuntą valandą kabinetų ir koridorių languose buvo uždegtos žvakutės, buvo prisiminti tie, kurie kovojo už Lietuvą ir žuvo dėl jos laisvės. Gimnazijos bibliotekos darbuotoja L. Puidokienė parengė parodą „Žuvę už laisvę“

Istorijos mokytoja V. Strakšienė

 

 
PDF Spausdinti Email

Tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis – konkursas „Skriski, giesmele...“

 

      Gruodžio 9 d. gimnazijos 3-II klasių mokinių choras „Šiloja“ dalyvavo tarptautiniame mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalyje – konkurse „Skriski, giesmele...“.

     Tarp 60 dalyvių iš Lietuvos, kitų šalių kolektyvas pelnė laureato III laipsnio diplomą. Mokinius ruošė muzikos mokytoja metodininkė Jolita Oržekauskaitė.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

Siekėme išsaugoti eglutes

 

     Šiais laikais neįsivaizduojame šv. Kalėdų be eglutės. Šiluvos gimnazijos būrelio „Gamta - mūsų namai” nariai, saugodami eglutes, ėmėmės iniciatyvos pasipuošti namus, kitas aplinkas netradiciškai.

   Surengėme 1- 4 klasių mokinių, jungtinės priešmokyklinės ugdymo grupės vaikų, kūrybinių darbų parodą - konkursą „Išsaugokime eglutę. Tikslas - kurti kalėdinę nuotaiką ir džiaugsmą sau ir aplinkiniams, plėtoti mokinių ekologinį švietimą-tikslingą antrinių žaliavų panaudojimą, ugdyti mokinių kūrybinius gebėjimus į veiklą traukiant jų tėvus.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

Kalėdinis karnavalas „Kalėdinės dovanos“

 

      Gruodžio 20 dieną, Šiluvos gimnazijos ketvirtos klasės mokiniai, kartu su Šiluvos miestelio biblioteka, gimnazijos mažiesiems, pradinių klasių mokiniams ir jų tėveliams, Šv. Kalėdų proga surengė Kalėdinį karnavalą ir suvaidino pasaką „Kalėdų dovanos“!

     Mokiniai, kartu su Linksmąja Raganiuke nustebino nuotaikingu, išradingu ir linksmu pasirodymu. Renginio pabaigoje Kalėdų Senelis kartu su Linksmąja Raganiuke išklausę Kalėdinių eilėraštukų, visus vaikučius apdovanojo saldžiomis dovanomis!

    Džiugu, jog ketvirtos klasės mokiniai įrodė, kad esant aktyviems ir kūrybingiems, galima suteikti daug džiaugsmo sau ir kitiems. Linksmų švenčių!

 

 
PDF Spausdinti Email

Šiluvos gimnazijos prezidentė - Austėja Mažeikaitė

 

      Šiais mokslo metais mūsų gimnazijoje vyko gimnazijos prezidento rinkimai. Mokyklos bendruomenė patikėjo šias pareigas I klasės gimnazistei Austėjai Mažeikaitei.

      Norėdami pristatyti mūsų naująją prezidentę, uždavėme jai keletą klausimų.

     -Sveika, Austėja. Šiluvos gimnazijos mokiniai tave išrinko mokyklos prezidente. Ar tikėjaisi, kad laimėsi? - klausia Karolina.

     -Nusprendusi kandidatuoti į prezidentes, iškart negalvojau apie pergalę. Sužinojusi , kad mano varžovės, konkurentės bus labai stiprios, turinčios didelį palaikymą ir tikrai galinčios laimėti, savo pergale abejojau. Taigi, dėl savo pergalės nebuvau tikra iki pat spalio dvidešimt šeštosios, kai buvo paskelbti rezultatai, o ir tada buvo sunku patikėti, kad galėjau laimėti tokiu dideliu skirtumu. Be abejo, visą tą laikotarpį vyravo įtampa, stresas.

     -Koks pirmas tavo darbas mokykloje bus įvykdytas?

    -Iš tikrųjų praėjo jau beveik mėnuo, kai esu prezidentė. Dar sunku susigaudyti kas ir kaip, bet kol kas tiesiog bandau suvokti, kaip elgtis ir kaip čia viskas vyksta. Pirmiausia mano sąraše buvo Kalėdinis renginys mokykloje, tačiau tai ir be manęs paskubino rengti pavaduotoja-auklėtoja. Na, o savo programoje paminėjau kelis svarbius dalykus: tokius kaip dviejų poilsio erdvių įrengimas. Viena – aktyvioji. Antra tokia, kurioje būtų galima tiesiog ramiai pasėdėti. Taip pat mokinių tarybos veikla, bendradarbiavimas su kitomis mokymo įstaigomis, įdomiais žmonėmis. Kadangi dar nespėjau įsijausti į savo pareigas, nieko nesiskubinu daryti, tačiau jau naujaisiais 2017 metais bandysiu su mokinių taryba ir klasių vadovais bei kitu mokyklos aktyvu tartis, kaip būtų galima sukurti poilsio zonas, kad mums visiems būtų jauku ir gera mokytis.

      -O kaip manai, ar pavyks įgyvendinti visus savo planus?

     -Dėl planų įgyvendinimo tai nesu labai daug prisiplanavusi ar prisižadėjusi, tad tikiuosi, kad pavyks viską įgyvendinti. Be to, tam turiu 3 metus.

     -O dabar pakalbėkim apie mokslus. Ar nenukenčia mokslai ir pažymiai dėl papildomų pareigų, papildomo darbo? Ar viską spėji?

     -Kaip ir sakiau, dar tik bandau įsijausti į visa tai. Žinoma, dabar esu šiek tiek pasimetusi, nesusikaupiu, bet mokslai dėl to nenukenčia. Namų darbams randu laiko, nes namuose prezidento darbų, kurių kol kas nedaug, nedirbu. Tad spėju pasidaryti viską.      

    -Smagu girdėti. Mokytojai tikriausiai tikisi, kad ir toliau išliksi pavyzdinga mokinė. Na ir mano paskutinis klausimas. Kokia buvo tavo tėvų reakcija, kai sužinojo, kad tapai Šiluvos gimnazijos prezidente?

       -Aišku, praėjus kelioms savaitėms, viskas pradeda pasimiršti, tačiau, kokia buvo tėvų reakcija, pamenu. Visą rinkimų laikotarpį ir iki jo tėvai labai mane palaikė. Galbūt jie kartais manė, kad aš per daug atsakinga tokiam darbui ir kad man bus per sunku, tačiau vis tiek vedė mane pirmyn, padėjo paruošti programą ir eiti iki galo. Už tai aš Jiems be galo dėkinga. Na, o sužinoję, kad laimėjau, kad mane išrinko, jie, be abejo, džiaugėsi. Mamos veide, žinoma, atsispindėjo rūpestis, ar man nebus per sunku, tačiau ji žinojo, kad aš stipri ir vis vien buvo laiminga. Ji džiaugėsi, kad pradėsiu naują etapą, įgysiu naujos patirties ir įprasiu įveikti visus sunkumus. Ir kadangi čia tavo paskutinis klausimas, tai pabaigai noriu pasakyti dar keletą žodžių. Noriu padėkoti visiems mane palaikiusiems, balsavusiems už mane. Tikiuosi jų nenuvilti ir būti gera prezidente.

      -Ačiū tau, Austėja, už visus nuoširdžius atsakymus. Šiluvos gimnazijos žurnalistų komanda linki tau geros ir smagios kadencijos.

 

Karolina Karvelytė

 
PDF Spausdinti Email

Antikorupcijos diena gimnazijoje

 

      Gruodžio 9 – ąją dieną visame pasaulyje minima Jungtinių Tautų paskelbta Tarptautinė antikorupcijos diena, skirta atkreipti dėmesį į plintančią ko- rupciją ir paskatinti žmones su ja nesitaikstyti .

      Ši diena buvo minima ir Šiluvos gimnazijoje. Pilietiškumo pagrindų mokytojos Renata Šauklienė, Vanda Strakšienė supažindino su korupcija, ragino nebūti abejingais. Istorijos būrelio nariai organizavo akciją „Vertybių medis“. Kiekvienos klasės mokiniai užrašė ant medžio lapų vertybes: garbingumas, orumas, skaidrumas ir kitus.

      Dėkojame visiems, kurie dalyvavo šioje akcijoje.

 

 
PDF Spausdinti Email

 

„KAI RANKYTĖS ŠVARIOS- ŠYPSOSI VEIDELIS"

 

      Lapkričio 29d. Raseinių r. Šiluvos gimnazijoje vyko renginys „KAI RANKYTĖS ŠVARIOS- ŠYPSOSI VEIDELIS".

      Renginys skirtas asmens higienos įgūdžiams lavinti, pasitelkiant šokį.

      Renginyje dalyvavo 1- 4 kl. mokiniai ir jų tėveliai.

    Šios veiklos tikslas - suteikti vaikams elementarių žinių apie kūno priežiūrą, priminti, kaip dažnai reikia plauti rankas. Ir, žinoma, skatinti tėvelius įsitraukti į bendrą veiklą su savo vaikučiais, kuriems reikia rodyti teigiamą pavyzdį.

 

 
PDF Spausdinti Email

„Sveikame kūne – sveika siela”

 

       Lapkričio 30 dieną, Raseinių r. Šiluvos gimnazijoje, pradinių klasių mokytoja Jurga Urbonavičienė suorganizavo mokinių konferenciją „Sveikame kūne – sveika siela”.

       3-4 klasių mokiniai skaitė pranešimus apie sveiką mitybą, sportą, poilsį, deklamavo savo sukurtus eilėraštukus apie sveiką gyvenseną. Pirmokėliai pradžiugino vaidinimu „Daržovių ginčas”. Antrokai priminė, ką reikia daryti, norint turėti sveikus dantukus. Konferenciją apibendrino visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Audronė Bliskienė.

 

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Jurga Urbonavičienė

 

 
PDF Spausdinti Email

„Boružė, ropojanti plentu....“

 

     Tokiu pavadinimu literatūrinė- muzikinė kompozicija – viktorina gruodžio 1-ąją dieną vyko Šiluvos gimnazijoje. Renginio metu skambėjo M.Martinaičio, kurio minėtas 80 – tasis gimtadienis, posmai ir dainos.

         II klasės mokinė V.Skaudeikytė pristatė paskutinę poeto knygą „Nenoriu nieko neveikti.“

        Daug informacijos apie M.Martinaitį, mūsų kraštietį, sužinojome iš vaizdinės medžiagos, kurią panaudojome viktorinoje.                    Gražiai ir išmoningai prisistatė ir demonstravo savo žinias visos keturios komandos, tačiau geriausiai sekėsi „Šilo“ komandai, aštuntokams. Žiūrovams taip pat buvo pateiktos užduotys. Pabirusius eilėraščių posmelius teisingai sudėjo aštuntokai ir devintokai.      

        Dėkojame visiems pamokos rengėjams ir dalyviams už gražų susitikimą su Marcelijumi Martinaičiu.

 

Rytis Vileikis, II kl. mokinys

 

 
PDF Spausdinti Email

Prevencinė paskaita

 

     Spalio 27 d. I – IV klasių mokiniams vyko prevencinė paskaita apie kvaišalų ir palaidumo žalą.

    Paskaitoje buvo aptartos girtavimo, rūkymo, narkotikų bei pirmojo aborto pasekmės ir neigiama jų įtaka organizmui. Paskaitą vedė kunigas Robertas Skrinskas.

     Organizavo socialinė pedagogė Džiuljeta Lanzbergienė.

 

 
PDF Spausdinti Email

Protų mūšis „Matematika aplink mus“

 

     Šiluvos gimnazijoje Lapkričio 17 dieną Šiluvos gimnazijoje vyko protų mūšis „Matematika aplink mus“.

   Protų mūšis – intelektualus žaidimas, kuriame tarpusavyje varžosi komandos, kuri tiksliau atsakys į vedėjo užduodamus klausimus. Šis protmūšis buvo teminis matematikos populiarinimo renginys.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Žibintų šviesa


      Jau šešti metai Raseinių r. Šiluvos gimnazijoje vyksta žibintų paroda „Žibintų šviesa“, skirta šv. Martyno dienai paminėti. Smagu, kad parodos dalyvių kasmet daugėja, o pagamintų žibintų įvairovė džiugina savo originalumu. Džiugu, kad šiais metais parodoje dalyvavo Raseinių r. Ilgižių mokyklos – daugiafunkcio centro 1-3 klasių mokiniai, kuriuos paskatino mokytoja metodininkė Ingrida Račickienė.

      Kiekvienas parodos dalyvis buvo apdovanotas padėkos raštu bei Vokietijos piliečio Uwes Müller saldžiomis dovanėlėmis.

 

Pradinių klasių vyr. mokytoja Jurga Urbonavičienė

 

 
PDF Spausdinti Email

Išvažiavo saulė

 

     Spalio paskutinę savaitę Šiluvos miestelio bibliotekoje, vyko ketvirtos klasės mokinių edukacinės – literatūrinės pamokėlės „Išvažiavo saulė“, skirtos poetės, dramaturgės Ramutės Skučaitės 85 – osioms gimimo metinėms pažymėti.

     Mokiniai skaitė eilėraščius apie rudenėlį, juos įliustravo. O rudeninį medį, esantį bibliotekoje, papuošė įvairia technika savo pagamintais darbeliais, kuris visą lapkričio mėnesį džiugins visus bibliotekos lankytojus.

 

 
PDF Spausdinti Email

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3 - 4) klasių mokinių lietuvių kalbos viktorina

„Kad žodis neverktų"

 

      Lapkričio 15d. Raseinių r. Šiluvos gimnazijoje vyko 3-4 klasių lietuvių kalbos viktorina „Kad žodis neverktų“.

Viktorinoje dalyvavo šešios Raseinių rajono mokyklų komandos. Po daugelio komandinių užduočių I –ąją vietą iškovojo Šaltinio progimnazijos 4 klasės mokiniai. II –ąją vietą Šiluvos gimnazijos 3 – 4 klasių mokinių komanda, o III-ioji vieta atiteko Žaiginio Pranciškaus Šivickio daugiafunkcio centro mokiniams.

     Visos komandos ir jas ruošusios mokytojos, buvo apdovanotos padėkomis. Pasidžiaugėme puikiomis 3–4 klasių mokinių lietuvių kalbos žiniomis.

Renginio organizatorės

Šiluvos gimnazijos pradinių klasių mokytojos

Zita Baltrušaitienė ir Nijolė Petrauskienė

  

 
« PradžiaAnkstesnis11121314151617181920Sekantisir »

Puslapis 11 iš 23


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.