Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 55 - 10 : 40

4) 11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 64 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 193198
PDF Spausdinti Email

 

„AIDS geriau žinoti“

 

       Gruodžio 1-ąją dieną vyko I-IV klasių protmūšis ,,AIDS geriau žinoti“, skirtas Pasaulinei AIDS dienai paminėti. Šio protmūšio tikslas propaguoti brandesnį visuomenės, mokinių požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius, bei siekti, kad nebūtų naujų ŽIV užsikrietimo atvejų, diskriminacijos sergantiems, bei mirčių nuo AIDS.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

 

Sveika gyvensena šeštoje klasėje


 Lenk medį kol jaunas, o sveikata rūpinkis, kol sveikas- byloja mūsų senolių išmintis. Todėl jau šeštoje klasėje dažnai kalbame apie sveikatą, jos stiprinimą bei sveiko gyvenimo būdo skatinimą vaikystėje ir paauglystėje. Žinant ir suprantant vaikų sveikatos saugojimo ir stiprinimo reikšmę, tėvelių, pedagogų ir visuomenes sveikatos priežiūros specialistų pareiga – suteikti mokiniams žinių apie sveiką gyvenimo būdą, padėti suprasti sveiko gyvenimo privalumus, skatinti aktyviai leisti savo laisvalaikį bei ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

„Pažinkime gimtąjį kraštą“

 

 Lapkričio 19 dieną, ketvirtadienį, 8-I klasių mokiniai vyko į Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje organizuotą viktoriną „Pažinkime gimtąjį kraštą“.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

                               

 

Anglų kalbos rajoninis konkursas "Harvest Time"

 

 

      Lapkričio 26 dieną anglų kalbos mokytojos Kristina Beržinskienė, Indrė Jagminienė ir Angelė Galinaitienė surengė rajoninį anglų kalbos konkursą 7 – 8 klasėms "Harvest Time" .

     Sulaukėme dalyvių iš Girkalnio pagrindinės mokyklos, Šaltinio progimnazijos, V. Petkaus pagrindinės mokyklos bei Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijos.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

Anglų kalbos konkursas Penktadienis - 13-oji ! 

 

      Lapkričio 13 d., penktadienį, Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje vyko anglų kalbos konkursas Mystery of Friday 13th. Jame, paskatintos anglų kalbos mokytojos Indrės Jagminienės, dalyvavome ir mes, Šiluvos gimnazijos III klasės mokinės: Evelina Šileikaitė, Rasa Ambrozaitė, Viktorija Rekstytė, Gintarė Kniečiūnaitė ir Monika Andrulytė pasivadinusios savo komandą „Black Cats“. Kadangi konkursas vyko 13 dieną ir tuo pačiu penktadienį, nesunku atspėti, su kuo buvo susijusios užduotys. Prietarai, siaubas, istorinės asmenybės - visa tai atsispindėjo ne tik užduotyse, dalyvių aprangoje, bet ir viso konkurso metu.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

 

Projektas „Mes galime...

 

 

        Lapkričio 13 d. Raseinių r. Šiluvos gimnazijos Mokinių taryba organizavo respublikinį projektą „Mes galime...“. Tą dieną į gimnaziją sugužėjo 50 mokinių iš Kelmės r. Tytuvėnų, Radviliškio r. Šeduvos gimnazijų, Betygalos Maironio gimnazijos bei Raseinių r. Girkalnio pagr. mokyklos. Mūsų gimnazijos mokinių buvo 40.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Šv. Martyno diena

 

 

  Lapkričio 17 d. Šiluvos gimnazijos mokiniai, nepabūgę lietingo rudens vakaro, kartu su svečiais susirinko paminėti kasmetinės, penktus metus vykstančios Šv. Martyno dienos, kitaip minimos kaip žibintų šventė.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

OPKUS programos apklausa

           

               Informuojame, kad gimnazija, įgyvendindama OPKUS (Olweus patyčių kokybės užtikrinimo sistema) programą, lapkričio16-27  dienomis vykdo 3-II klasių mokinių apklausą, kurios tikslas išsiaiškinti patyčių mąstą gimnazijoje. Apklausos rezultatai bus  aptarti mokytojų ir mokinių tarybose, tėvų susirinkime bei skelbiami gimnazijos svetainėje.


Programos koordinatorė Renata Šauklienė

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Susitikimas su rašytoja Ona Jautake


Krenta labai gintariniai.
Šalta daros vis labiau.
Byra soduos antaniniai,
Paauksuoti obuoliai...

  Rudenišką ir lietingą lapkričio 12-osios dienos rytą Šiluvos miestelio bibliotekoje lankėsi poetė, prozininkė ne vienos knygos tiek suaugusiems, tiek vaikams bei paaugliams autorė Ona Jautakė. Jaukaus ir šilto susitikimo pradžioje Šiluvos gimnazijos pradinukai, padedami rašytojos, sukūrė rudeniškas eiles, kurios visą rytmetį skambėjo mažųjų skaitytojų galvelėse.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

Integruota biologijos- chemijos pamoka

„Vanduo aplink mus ir žmogaus organizme“

 

Antuanas de Sent Egziuperi apie vandenį rašė: „Vanduo! Tu neturi nei skonio, nei kvapo – tavęs nė nusakyti neįmanoma, tavimi gardžiuojamės, nepažindami tavęs. Netinka sakyti, kad tu būtinas gyvybei, tu pats esi gyvybė. Tu pats didžiausias turtas pasaulyje...“.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Valanda su knyga „Skaitau Maironiui“

 


  Lapkričio 10 dieną gimnazijoje vyko atvira pamoka, skirta Maironio 153 – osioms gimimo metinėms. Joje dalyvavo 7, 8, III, IV kl. mokiniai.
  Gabrielė priminė poeto biografiją, Gintarė skaitė rašinį „Istorinės praeities atspindžiai Maironio eilėraščiuose.“ 7, 8 ir III kl mokiniai deklamavo Maironio eilėraščius, žiūrėjo pateiktis apie jo gyvenimą.
  Šventiškai nuteikė dainų  „Oi neverk, motušėl“ ir „Kur bėga Šešupė“ dainų įrašai.
  Pamokos refleksija – komandinis darbas, kurio metu teko surinkti „pabirusius“ Maironio eilėraščių pavadinimus. Šią užduotį greičiausiai atliko III kl. gimnazistai.

                                                                                                                                        Lietuvių kalbos mokytojos

 
PDF Spausdinti Email

 

Konstitucijos egzaminas

 

Jau devintus metus iš eilės Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija kartu su Lietuvos Respublikos prezidente Dalia Grybauskaite organizavo Konstitucijos egzaminą.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Rajono lietuvių kalbos mokytojų metodinė diena

Šiluvos gimnazijoje

 


Visiems žinoma, kad bendradarbiavimas, dalinimasis gerąja patirtimi - vienas iš veiksnių, lemiančių sėkmingą darbą, todėl rajono mokyklų lituanistės dar praėjusiais mokslo metais nusprendė surengti metodinę dieną Šiluvoje „Edukacinių erdvių panaudojimas lietuvių kalbos pamokose“.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

 

 

„Mano svajonių knygelė“

 

 

Spalio 22 dieną, Šiluvos miestelio bibliotekoje vyko 3 klasės integruota lietuvių k. ir dailės pamoka „Mano svajonių knygelė“.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910Sekantisir »

Puslapis 10 iš 19


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.