Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   9 : 50 - 10 : 35

4)  10 : 55 - 11 : 40

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 25 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 280656
PDF Spausdinti Email

 

Proto mūšis, skirtas Vasario 16-ąjai

 

      LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės raginimas Lietuvos valstybės dieną švęsti išradingai ir prasmingai išjudino ir mūsų gimnazijos 7 klasės mokinius. Šios klasės aktyvas pakvietė prisijungti savo tėvelius ir išbandyti jėgas „Proto mūšyje“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimui.   Vasario 15- ąją gimnazijoje susirinkę septintokai ir jų tėveliai pasidalijo į 3 komandas. Renginio vedėjos Robertos Danusaitės paraginti susigalvojo komandų pavadinimus ir kūrybiškai juos pristatė. Protų mūšį sudarė 3 turai, kuriuos paruošė 7 klasės mokinės Agnė Rimkutė, Gabija Masiulytė ir Roberta Danusaitė.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

„Noriu žinoti“

 

      Vasario 21 dieną 3 klasės mokinė Austėja Palubinskytė ir mokytoja Jurga Urbonavičienė dalyvavo Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje, kurioje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencija „Noriu žinoti“ ir skaitė pranešimą „Tėviškės taku“.

 

 

 
PDF Spausdinti Email

 

 

Valentino diena mūsų gimnazijoje

 

      Vasario 14-ąją, mūsų gimnazijoje vyko Valentino dienos šventė, jaunimo vadinama tiesiog meilės diena.

     Savo simpatijas vienas kitam moksleiviai išreiškė priklijuodami širdeles. Nepamiršti liko ir mokytojai, kuriuos vaikai taip pat išpuošė širdelėmis. O patys mažiausieji – pradinukai –buvo jomis aplipę nuo galvos iki kojų.

     Kaip ir kiekvienais metais, šią šventę rengė šeštokai. Po pamokų aktų salėje trumpai pristatyta Valentino diena. Vėliau vyko žaidimai, kuriuose dalyvavę mokiniai gavo meilę simbolizuojančių dovanėlių.

     Tikimės, kad Valentino diena atnešė į gimnaziją daugiau meilės. Visą dieną mokykloje jautėsi šventinė nuotaika, kiekvienas galėjo pasijausti mylimas. Linkime mylėti ir rodyti meilę vienas kitam nuolat.

 

Mokytoja Indrė Jagminienė

 
PDF Spausdinti Email

Dėmesio

 

Š.m. vasario 11 d. 10.00 val. Šiluvos gimnazijoje organizuojame

krepšinio dienos šventę, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

paminėti.

Vyks krepšinio 3x3 varžybos,

snaiperio konkursas,

baudų metimo ir metimo nuo aikštelės vidurio rungtys.

Krepšinio 3x3 dalyvių grupės: • 15-20 m. • 20-30 m. • 30 m.

Ir vyresni • Šeimų komandos (du šeimos nariai ir draugas (ė) ).

Nugalėtojai bus apdovanojami taurėmis, medaliais ir diplomais.

Dalyvių registracija vyks vasario 11 d. nuo 9.30 - 10.00 val.

 
PDF Spausdinti Email

 

„AŠ GALIU !“


NETRADICINĖ ŠOKIO PAMOKA

 

       2017m. sausio 27d. vyko netradicinė šokių pamoka netradicinėje aplinkoje, t.y sporto salėje, skirta 1-IV kl. mokiniams. Pamokos tikslas - siekti, kad mokiniai dalyvautų mokyklos kultūriniame gyvenime, ugdytų šokio suvokimą, žvalumą, judrumą, mąstymą, muzikalumą. Mokiniai susipažino su visame pasaulyje paplitusiu šokiu ZUMBA.  Tai efektyvi ir nuotaikinga treniruotė. Zumba - tai šokis su salsos, čia čia, regetono, kumbijos, merengės, sambos, hip – hop`o, tango ir kita egzotiška muzika, tai ritmas, laisvė, energija ir nuostabi nuotaika. Pamokos metu kombinuojamas greitas ir lėtas tempas, įtraukiami aerobikos elementai, stiprinantys visas raumenų grupes.

     Šokių pamoką vedė šokių mokytoja Neringa Šlopšnienė.

 
PDF Spausdinti Email

Dalyvavome konkurse Elektrėnuose

 

          2017m.sausio 28d. (šeštadienį) Raseinių r. Šiluvos III kl. gimnazistai išvyko į Elektrėnus, į Respublikinį šiuolaikinio šokio festivalį „Šokio virpesiai – 2017“.

          Džiaugiamės labai gražiu pasirodymu, bei puikiai ir turiningai praleistu laiku. Gimnazistai sušoko šokį ,,Čia čiačia“ buvo įvertinti III laipsnio diplomu. Sveikiname visus šokėjus puikiai pasirodžius!

             III – kus paruošė šokių mokytoja Neringa Šlopšnienė.

 
PDF Spausdinti Email

Mažasis diktantas

 

      Sausio 16 d. Šiluvos gimnazijoje vyko Mažojo diktanto konkursas, kuriame dalyvavo 4 ir 5 klasių mokiniai. Jie rašė diktantą „Vakaras“. Tekstas buvo pakankamai sunkus, todėl neišvengta klaidų. Mokiniai pasitikrino ne tik rašybos bei skyrybos įgūdžius, bet sužinojo, kokie yra nesisteminiai vienetai. Tokie kaip žiupsnis, akimirka, sauja. Labiausiai brangintinas nesisteminis vienetas – gyvenimas.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

Sausio 13 – tosios minėjimas

 

Mūsų gimnazija sausio 13 dieną tradiciškai paminėjo Laisvės gynėjų dieną, dalyvaudama akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Jos metu, aštuntą valandą kabinetų ir koridorių languose buvo uždegtos žvakutės, buvo prisiminti tie, kurie kovojo už Lietuvą ir žuvo dėl jos laisvės. Gimnazijos bibliotekos darbuotoja L. Puidokienė parengė parodą „Žuvę už laisvę“

Istorijos mokytoja V. Strakšienė

 

 
PDF Spausdinti Email

Tarptautinis mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalis – konkursas „Skriski, giesmele...“

 

      Gruodžio 9 d. gimnazijos 3-II klasių mokinių choras „Šiloja“ dalyvavo tarptautiniame mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalyje – konkurse „Skriski, giesmele...“.

     Tarp 60 dalyvių iš Lietuvos, kitų šalių kolektyvas pelnė laureato III laipsnio diplomą. Mokinius ruošė muzikos mokytoja metodininkė Jolita Oržekauskaitė.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

Siekėme išsaugoti eglutes

 

     Šiais laikais neįsivaizduojame šv. Kalėdų be eglutės. Šiluvos gimnazijos būrelio „Gamta - mūsų namai” nariai, saugodami eglutes, ėmėmės iniciatyvos pasipuošti namus, kitas aplinkas netradiciškai.

   Surengėme 1- 4 klasių mokinių, jungtinės priešmokyklinės ugdymo grupės vaikų, kūrybinių darbų parodą - konkursą „Išsaugokime eglutę. Tikslas - kurti kalėdinę nuotaiką ir džiaugsmą sau ir aplinkiniams, plėtoti mokinių ekologinį švietimą-tikslingą antrinių žaliavų panaudojimą, ugdyti mokinių kūrybinius gebėjimus į veiklą traukiant jų tėvus.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

Kalėdinis karnavalas „Kalėdinės dovanos“

 

      Gruodžio 20 dieną, Šiluvos gimnazijos ketvirtos klasės mokiniai, kartu su Šiluvos miestelio biblioteka, gimnazijos mažiesiems, pradinių klasių mokiniams ir jų tėveliams, Šv. Kalėdų proga surengė Kalėdinį karnavalą ir suvaidino pasaką „Kalėdų dovanos“!

     Mokiniai, kartu su Linksmąja Raganiuke nustebino nuotaikingu, išradingu ir linksmu pasirodymu. Renginio pabaigoje Kalėdų Senelis kartu su Linksmąja Raganiuke išklausę Kalėdinių eilėraštukų, visus vaikučius apdovanojo saldžiomis dovanomis!

    Džiugu, jog ketvirtos klasės mokiniai įrodė, kad esant aktyviems ir kūrybingiems, galima suteikti daug džiaugsmo sau ir kitiems. Linksmų švenčių!

 

 
PDF Spausdinti Email

Šiluvos gimnazijos prezidentė - Austėja Mažeikaitė

 

      Šiais mokslo metais mūsų gimnazijoje vyko gimnazijos prezidento rinkimai. Mokyklos bendruomenė patikėjo šias pareigas I klasės gimnazistei Austėjai Mažeikaitei.

      Norėdami pristatyti mūsų naująją prezidentę, uždavėme jai keletą klausimų.

     -Sveika, Austėja. Šiluvos gimnazijos mokiniai tave išrinko mokyklos prezidente. Ar tikėjaisi, kad laimėsi? - klausia Karolina.

     -Nusprendusi kandidatuoti į prezidentes, iškart negalvojau apie pergalę. Sužinojusi , kad mano varžovės, konkurentės bus labai stiprios, turinčios didelį palaikymą ir tikrai galinčios laimėti, savo pergale abejojau. Taigi, dėl savo pergalės nebuvau tikra iki pat spalio dvidešimt šeštosios, kai buvo paskelbti rezultatai, o ir tada buvo sunku patikėti, kad galėjau laimėti tokiu dideliu skirtumu. Be abejo, visą tą laikotarpį vyravo įtampa, stresas.

     -Koks pirmas tavo darbas mokykloje bus įvykdytas?

    -Iš tikrųjų praėjo jau beveik mėnuo, kai esu prezidentė. Dar sunku susigaudyti kas ir kaip, bet kol kas tiesiog bandau suvokti, kaip elgtis ir kaip čia viskas vyksta. Pirmiausia mano sąraše buvo Kalėdinis renginys mokykloje, tačiau tai ir be manęs paskubino rengti pavaduotoja-auklėtoja. Na, o savo programoje paminėjau kelis svarbius dalykus: tokius kaip dviejų poilsio erdvių įrengimas. Viena – aktyvioji. Antra tokia, kurioje būtų galima tiesiog ramiai pasėdėti. Taip pat mokinių tarybos veikla, bendradarbiavimas su kitomis mokymo įstaigomis, įdomiais žmonėmis. Kadangi dar nespėjau įsijausti į savo pareigas, nieko nesiskubinu daryti, tačiau jau naujaisiais 2017 metais bandysiu su mokinių taryba ir klasių vadovais bei kitu mokyklos aktyvu tartis, kaip būtų galima sukurti poilsio zonas, kad mums visiems būtų jauku ir gera mokytis.

      -O kaip manai, ar pavyks įgyvendinti visus savo planus?

     -Dėl planų įgyvendinimo tai nesu labai daug prisiplanavusi ar prisižadėjusi, tad tikiuosi, kad pavyks viską įgyvendinti. Be to, tam turiu 3 metus.

     -O dabar pakalbėkim apie mokslus. Ar nenukenčia mokslai ir pažymiai dėl papildomų pareigų, papildomo darbo? Ar viską spėji?

     -Kaip ir sakiau, dar tik bandau įsijausti į visa tai. Žinoma, dabar esu šiek tiek pasimetusi, nesusikaupiu, bet mokslai dėl to nenukenčia. Namų darbams randu laiko, nes namuose prezidento darbų, kurių kol kas nedaug, nedirbu. Tad spėju pasidaryti viską.      

    -Smagu girdėti. Mokytojai tikriausiai tikisi, kad ir toliau išliksi pavyzdinga mokinė. Na ir mano paskutinis klausimas. Kokia buvo tavo tėvų reakcija, kai sužinojo, kad tapai Šiluvos gimnazijos prezidente?

       -Aišku, praėjus kelioms savaitėms, viskas pradeda pasimiršti, tačiau, kokia buvo tėvų reakcija, pamenu. Visą rinkimų laikotarpį ir iki jo tėvai labai mane palaikė. Galbūt jie kartais manė, kad aš per daug atsakinga tokiam darbui ir kad man bus per sunku, tačiau vis tiek vedė mane pirmyn, padėjo paruošti programą ir eiti iki galo. Už tai aš Jiems be galo dėkinga. Na, o sužinoję, kad laimėjau, kad mane išrinko, jie, be abejo, džiaugėsi. Mamos veide, žinoma, atsispindėjo rūpestis, ar man nebus per sunku, tačiau ji žinojo, kad aš stipri ir vis vien buvo laiminga. Ji džiaugėsi, kad pradėsiu naują etapą, įgysiu naujos patirties ir įprasiu įveikti visus sunkumus. Ir kadangi čia tavo paskutinis klausimas, tai pabaigai noriu pasakyti dar keletą žodžių. Noriu padėkoti visiems mane palaikiusiems, balsavusiems už mane. Tikiuosi jų nenuvilti ir būti gera prezidente.

      -Ačiū tau, Austėja, už visus nuoširdžius atsakymus. Šiluvos gimnazijos žurnalistų komanda linki tau geros ir smagios kadencijos.

 

Karolina Karvelytė

 
PDF Spausdinti Email

Antikorupcijos diena gimnazijoje

 

      Gruodžio 9 – ąją dieną visame pasaulyje minima Jungtinių Tautų paskelbta Tarptautinė antikorupcijos diena, skirta atkreipti dėmesį į plintančią ko- rupciją ir paskatinti žmones su ja nesitaikstyti .

      Ši diena buvo minima ir Šiluvos gimnazijoje. Pilietiškumo pagrindų mokytojos Renata Šauklienė, Vanda Strakšienė supažindino su korupcija, ragino nebūti abejingais. Istorijos būrelio nariai organizavo akciją „Vertybių medis“. Kiekvienos klasės mokiniai užrašė ant medžio lapų vertybes: garbingumas, orumas, skaidrumas ir kitus.

      Dėkojame visiems, kurie dalyvavo šioje akcijoje.

 

 
PDF Spausdinti Email

 

„KAI RANKYTĖS ŠVARIOS- ŠYPSOSI VEIDELIS"

 

      Lapkričio 29d. Raseinių r. Šiluvos gimnazijoje vyko renginys „KAI RANKYTĖS ŠVARIOS- ŠYPSOSI VEIDELIS".

      Renginys skirtas asmens higienos įgūdžiams lavinti, pasitelkiant šokį.

      Renginyje dalyvavo 1- 4 kl. mokiniai ir jų tėveliai.

    Šios veiklos tikslas - suteikti vaikams elementarių žinių apie kūno priežiūrą, priminti, kaip dažnai reikia plauti rankas. Ir, žinoma, skatinti tėvelius įsitraukti į bendrą veiklą su savo vaikučiais, kuriems reikia rodyti teigiamą pavyzdį.

 

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910Sekantisir »

Puslapis 10 iš 23


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.