Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 67 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 198114
PDF Spausdinti Email

       

„Protų mūšis Šiluvos gimnazijoje“

 

 

Gruodžio 9 dieną Šiluvos gimnazijoje vyko protų mūšis „Matematika aplink mus“. Protų mūšis – intelektualus žaidimas, kuriame tarpusavyje varžosi komandos, kuri tiksliau atsakys į vedėjo užduodamus klausimus. Šis protmūšis - tai teminis matematikos populiarinimo renginys.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

ISTORIJOS PAMOKA „KORUPCIJAI – NE“

 

 

Nuo 2004 m. kasmet gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti visus žmones pasistengti užkirsti jai kelią. Tarptautinę antikorupcijos dieną inicijavo ir paskelbė Jungtinės Tautos. Gruodžio 9-oji pasirinkta todėl, kad šią dieną 2003 metais Meridoje (Meksikoje) įvyko aukščiausio politinio lygio konferencija kovos su korupcija problemoms spręsti. Jos metu buvo pasirašyta Jungtinių Tautų konvencija prieš korupciją.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

 

Konkursas „Pradinukas 2015“

 

 

       Baigiantis metams, daugelis paklausiame savęs, kokie jie buvo, ką įdomaus, svarbaus nuveikėme? Mokiniams svarbu, kiek paaugo, kiek sužinojo, ką išmoko...

       Gruodžio 2 d. Šiluvos gimnazijoje vyko konkursas „Pradinukas 2015“, kurio tikslas: suteikti vaikams galimybę realizuoti savo kūrybinius sugebėjimus, žinias, ugdyti sceninę kultūrą, skatinti lenktyniavimą.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

                                                                                     

 

                  Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“

 

       Gruodžio 4 dieną Šiluvos gimnazijos ketvirtokų ir gimnazistų (I-III kl.) komandos dalyvavo Raseinių savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame rajoniniame renginyje „Sveikuolių sveikuoliai“, skirtame propaguoti sveiką gyvenseną.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Angelo žinia

 

       Lapkričio 27 dieną jau dvyliktą kartą Raseinių rajono Šiluvos gimnazijoje susirinko jaunieji meninkai iš Tauragės, Radviliškio, Kelmės, Mažeikių, Klaipėdos, Raseinių, Šakių, Joniškio rajonų į respublikinį meninės kūrybos projekto „Angelo žinia“ baigiamąjį renginį.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

„AIDS geriau žinoti“

 

       Gruodžio 1-ąją dieną vyko I-IV klasių protmūšis ,,AIDS geriau žinoti“, skirtas Pasaulinei AIDS dienai paminėti. Šio protmūšio tikslas propaguoti brandesnį visuomenės, mokinių požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius, bei siekti, kad nebūtų naujų ŽIV užsikrietimo atvejų, diskriminacijos sergantiems, bei mirčių nuo AIDS.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

 

Sveika gyvensena šeštoje klasėje


 Lenk medį kol jaunas, o sveikata rūpinkis, kol sveikas- byloja mūsų senolių išmintis. Todėl jau šeštoje klasėje dažnai kalbame apie sveikatą, jos stiprinimą bei sveiko gyvenimo būdo skatinimą vaikystėje ir paauglystėje. Žinant ir suprantant vaikų sveikatos saugojimo ir stiprinimo reikšmę, tėvelių, pedagogų ir visuomenes sveikatos priežiūros specialistų pareiga – suteikti mokiniams žinių apie sveiką gyvenimo būdą, padėti suprasti sveiko gyvenimo privalumus, skatinti aktyviai leisti savo laisvalaikį bei ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

„Pažinkime gimtąjį kraštą“

 

 Lapkričio 19 dieną, ketvirtadienį, 8-I klasių mokiniai vyko į Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje organizuotą viktoriną „Pažinkime gimtąjį kraštą“.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

                               

 

Anglų kalbos rajoninis konkursas "Harvest Time"

 

 

      Lapkričio 26 dieną anglų kalbos mokytojos Kristina Beržinskienė, Indrė Jagminienė ir Angelė Galinaitienė surengė rajoninį anglų kalbos konkursą 7 – 8 klasėms "Harvest Time" .

     Sulaukėme dalyvių iš Girkalnio pagrindinės mokyklos, Šaltinio progimnazijos, V. Petkaus pagrindinės mokyklos bei Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijos.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

Anglų kalbos konkursas Penktadienis - 13-oji ! 

 

      Lapkričio 13 d., penktadienį, Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje vyko anglų kalbos konkursas Mystery of Friday 13th. Jame, paskatintos anglų kalbos mokytojos Indrės Jagminienės, dalyvavome ir mes, Šiluvos gimnazijos III klasės mokinės: Evelina Šileikaitė, Rasa Ambrozaitė, Viktorija Rekstytė, Gintarė Kniečiūnaitė ir Monika Andrulytė pasivadinusios savo komandą „Black Cats“. Kadangi konkursas vyko 13 dieną ir tuo pačiu penktadienį, nesunku atspėti, su kuo buvo susijusios užduotys. Prietarai, siaubas, istorinės asmenybės - visa tai atsispindėjo ne tik užduotyse, dalyvių aprangoje, bet ir viso konkurso metu.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

 

Projektas „Mes galime...

 

 

        Lapkričio 13 d. Raseinių r. Šiluvos gimnazijos Mokinių taryba organizavo respublikinį projektą „Mes galime...“. Tą dieną į gimnaziją sugužėjo 50 mokinių iš Kelmės r. Tytuvėnų, Radviliškio r. Šeduvos gimnazijų, Betygalos Maironio gimnazijos bei Raseinių r. Girkalnio pagr. mokyklos. Mūsų gimnazijos mokinių buvo 40.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Šv. Martyno diena

 

 

  Lapkričio 17 d. Šiluvos gimnazijos mokiniai, nepabūgę lietingo rudens vakaro, kartu su svečiais susirinko paminėti kasmetinės, penktus metus vykstančios Šv. Martyno dienos, kitaip minimos kaip žibintų šventė.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

OPKUS programos apklausa

           

               Informuojame, kad gimnazija, įgyvendindama OPKUS (Olweus patyčių kokybės užtikrinimo sistema) programą, lapkričio16-27  dienomis vykdo 3-II klasių mokinių apklausą, kurios tikslas išsiaiškinti patyčių mąstą gimnazijoje. Apklausos rezultatai bus  aptarti mokytojų ir mokinių tarybose, tėvų susirinkime bei skelbiami gimnazijos svetainėje.


Programos koordinatorė Renata Šauklienė

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Susitikimas su rašytoja Ona Jautake


Krenta labai gintariniai.
Šalta daros vis labiau.
Byra soduos antaniniai,
Paauksuoti obuoliai...

  Rudenišką ir lietingą lapkričio 12-osios dienos rytą Šiluvos miestelio bibliotekoje lankėsi poetė, prozininkė ne vienos knygos tiek suaugusiems, tiek vaikams bei paaugliams autorė Ona Jautakė. Jaukaus ir šilto susitikimo pradžioje Šiluvos gimnazijos pradinukai, padedami rašytojos, sukūrė rudeniškas eiles, kurios visą rytmetį skambėjo mažųjų skaitytojų galvelėse.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910Sekantisir »

Puslapis 10 iš 19


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.