Paieška

Pamokų laikas

1)   8 : 00 -  8 : 45

2)   8 : 55 -  9 : 40

3)   10 : 00 - 10 : 45

4)  11 : 05 - 11 : 50

5) 12 : 00 - 12 : 45

6) 12 : 55 - 13 : 40

7) 13 : 45 - 14 : 30

8) 14 : 35 - 15 : 20

Dabar naršo

Mes turime 23 svečius online

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 232087
PDF Spausdinti Email

Jaunieji matematikai


Greitai baigsis mokslo metai, todėl norėčiau pasidžiaugti jaunųjų matematikų rezultatais.

Tarptautiniame matematikos konkurse „Pangea 2016“ pirmą kartą dalyvavo šeštokės A. Rimkutė, R. Danusevičiūtė bei aštuntokai A. Kundrotas, A. Mažeikaitė ir A. Kvezelytė. Visi aštuntokai pasirodė labai sėkmingai. Jie pateko į II etapą ir varžėsi Kauno technologijos universiteto gimnazijoje  su šimtu geriausių respublikos aštuntokų.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

„Tau naują giesmę sukursiu“ - seminarų ciklas

vargonininkams, chorvedžiams

 

Kovo 15 ir balandžio 26 dienomis Kauno arkivyskupijos Šv. Jono Krikštytojo pastoracijos centre įvyko mokymai iš ciklo „Bažnyčios misijos džiaugsmai ir iššūkiai“. Susitikimų dalyviai – parapijų bendradarbiai, tarp jų vargonininkai, chorų vadovai.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Stalo teniso turnyras

 

     Kovo mėnesio pabaigoje gimnazijoje prasidėjo stalo teniso turnyras, sulaukęs didelio mokinių susidomėjimo. Išbandyti savo jėgas panoro gausus būrys sporto mėgėjų.

     Iš viso varžėsi 21 dalyvis. 11 vaikinų 5-8 kl. grupėje, o I-IV kl. grupėje tarpusavy konkuravo 10 žaidėjų. Aktyviausi buvo septintokai, aštuntokai ir III klasės gimnazistai.      

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Išvyka į Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinę mokyklą

 

 

      Balandžio 8 d. Šiluvos gimnazijos 8-III  klasių mokiniai kartu su istorijos mokytoja Vanda Strakšiene važiavo į Antano Pociaus knygos „Kęstučio apygardos vadai“ pristatymą, kuris vyko Raseinių  Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje. 

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 Šiluvos gimnazijos mokiniai džiaugiasi Raseinių šeimos gydytojos Aušros Rauličkienės dovanotomis knygomis.

Buvusi mūsų mokyklos mokinė nepamiršta Šiluvos ir švenčių proga dovanoja knygas.

Knygų mylėtojai nuoširdžiai dėkoja gydytojai už jos dovanas.

 

 


 
PDF Spausdinti Email

 

 

Mokytojos iš Raseinių rajono dalyvavo eTwinning tarptautiniame matematikos mokytojų seminare


        Kovo 31 - balandžio 3 dienomis Latvijoje, Rygoje vyko programos eTwinning tarptautinis kontaktinis seminaras, skirtas  matematikos mokytojams. Į seminarą atvyko 35 dalyviai iš Ukrainos, Lenkijos, Bulgarijos, Čekijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Lietuvai atstovavo 10 mokytojų iš Vilniaus miesto bei Panevėžio, Jonavos, Šiaulių, Joniškio bei Raseinių rajonų mokyklų. Iš Raseinių rajono seminare dalyvavo 2 mokytojos: Virginija Paulauskienė - Šiluvos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, matematikos vyresnioji mokytoja, ir Raimunda Pakštienė - Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro  matematikos mokytoja.

 

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

 

Dorinio ugdymo konkursas

 

       Balandžio 7 dieną, I-II gimnazinių klasių mokiniai vyko į dorinio ugdymo - tikybos/etikos konkursą. Komandos pavadinimas -„Egzistencija“, kurią sudarė I gimnazinės klasės mokinės: Greta Andrejevaitė, Agnė Petrauskaitė, Vita Skaudeikytė, Agnė Želvytė, bei II gimnazinės klasės mokiniai: Aivaras Petrauskas, bei Arūnas Tamkus.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

 

eu_flag_co                        s-tool_logo

 

„Sportas-integracijos priemonė“

 

 

      Pavasario atostogų metu, kovo 19-27 dienomis, Latvijos miestelyje Kekavoje  vyko tarptautinė  jaunimo lyderių stovykla „Sportas- integracijos priemonė“. Kadangi Raseinių rajono ir Kekavos savivaldybės bendradarbiauja, kvietimo sulaukė ir raseiniškių komanda. Man teko garbė atstovauti savo mokyklai-Šiluvos gimnazijai.

      Erasmus + mainų programa suteikė galimybę susipažinti su dalyviais ne tik iš Latvijos,  bet ir Vengrijos, Italijos, Graikijos, Portugalijos.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

Dubysos regioninio parko ekologo Vaido Greičiaus paskaita

 

Kovo 30 d. Raseinių r. Šiluvos gimnazijos aktų salėje, minint Žemės mėnesį, vyko Dubysos regioninio parko ekologo Vaido Greičiaus paskaita.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

 

„Personažas ieško autoriaus“

 

      Balandžio 1-ąją dieną Šiluvos gimnazijoje vyko Tarptautinės vaikų knygos dienos šventė. Po dviejų pamokų mokinius ir mokytojus bibliotekininkės pakvietė į literatūrinę kelionę „Personažas ieško autoriaus“. Dalyviai, išsitraukę personažą, turėjo surasti autorių. Geriausiai sekėsi šeštokams ir mokytojams.

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

“Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ”

 

      Šiais metais jau septintą kartą, „Vaikų linija“ inicijuoja „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2016“. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Šiluvos gimnazija. Visa mokyklos bendruomenė buvo kviečiama įsijungti į veiksmo savaitę, kuria siekiama mažinti patyčių paplitimą. Todėl visą savaitę vyko įvairios veiklos, skirtos patyčių prevencijai ir jų stabdymui: 

Skaityti daugiau...
 
PDF Spausdinti Email

 

„Vaivorykštės juosta – 2016“

 

 

       Kovo 18 d. įvykusiame II respublikiniame jaunųjų atlikėjų kamerinio muzikavimo festivalyje ,,Vaivorykštės juosta – 2016“ dalyvavo Šiluvos gimnazijos mokinės. Tarp kitų festivalio dalyvių pianistės Gabija Masiulytė, Rugilė Tovtkevičiūtė atliko ansamblinį muzikos kūrinį  - K.R. Rodžerso ,,Edelveisas“ iš kino filmo „Muzikos garsai“, o J.V.Lyguto ir St.Bulzgio ,,Močiutės rytas“ skambėjo solistės Karolinos Petrauskaitės balsu ir Rugilės Tovtkevičiūtės fortepijoniniu pritarimu. Muzikuoti mergaitės mokosi su mokytoja metodininke Jolita Oržekauskaite Raseinių meno mokyklos Šiluvos filiale.

 

 
PDF Spausdinti Email

 

Fortepijoninis muzikavimas: formų ir metodų įvairovė

 

 

Kovo 14 d. metodinėje dienoje, meistriškumo pamokose ,,Fortepijoninis muzikavimas: formų ir metodų įvairovė“ dalyvavo gimnazijos mokinės, kurios ne vieni metai Raseinių meno mokyklos Šiluvos filiale mokosi groti pianinu - tai Austėja Mažeikaitė, Juventa Navickaitė,  Agnė Petrauskaitė, Erika Laurinaitytė, Gabija Masiulytė, Kamilė Petrauskaitė, Rugilė Tovtkevičiūtė, Beatričė Mažeikaitė, Karolina Petrauskaitė, Agnė Želvytė.

Susitikimo metu Raseinių meno mokykloje vyko metodinės ir kūrybinės patirties pasidalijimas tarp fortepijono skyriaus mokytojų ir mokinių. Baigiamojo koncerto metu skambėjo įvairių epochų ir stilių kompozitorių fortepijoninė muzika. Pasidalijimas gerąja darbo ir mokymosi patirtimi paskatino daugiau domėtis fortepijonine muzika, jos menišku atlikimu.


Muzikos mokytoja metodininkė Jolita Oržekauskaitė

 


 
PDF Spausdinti Email

 

Geriausi geografai Šiluvos gimnazijoje 2015-2016 m.m.

 

      2016-02-08 išsiaiškinome, kas yra geriausi geografai mokykloje ir kas atstovaus gimnazijai rajoninėje geografijos olimpiadoje.  Mokykliniame olimpiados ture nugalėjo Austėja Mažeikaitė (8 kl.), antra liko Meda Burneikaitė (IV kl.), o trečia - III kl. mokinė Bronislava Sinkutė.

     2016-03-02 geriausius rajono geografus priėmė Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla. Mūsų tikslas buvo patekti tarp dešimties geriausiųjų rajone. Iš 23 dalyvavusių Austėja ir Meda pasidalino 8 – 9 vietas, o Bronislava liko dvylikta.

       Štai tokie buvo 2015-2016 mokslo metai Šiluvos geografams. Ačiū merginoms.

 

Geografijos mokytojas metodininkas Albinas Enčerys


 
« PradžiaAnkstesnis12345678910Sekantisir »

Puslapis 10 iš 22


Powered by Joomla!. Designed by: joomla templates VPS hosting plans Valid XHTML and CSS.